Siz olsanız ne yapardınız ?

Evet çok yeni biten bi ilişki aslında sevgim yok zaten ilişkiyi bitiren de benim. Her yerden engelli şu an bende son whatsap kalmıştı ordan da engelledim çünkü sürekli yazacak bir şey buluyordu. Stalk olayını bırakamadım daha sanırım merakımdan sürekli bakıyorum

Ben engelleyip geçerdim hiç uğraşmam muhatap da olmam. Siz niye sürekli konuşup cevap veriyor ve stalk yapıyorsunuz anlamadım.
Çünkü son güne kadar şüphelerim olsa da yüzde yüz emin değildim sevgilisi olduğundan. Belki bir şeyleri konuşarak hallederiz düşüncesindeydim o yüzden cevap veriyordum ters cevaplar da olsa. Sonrasında öğrendim sevgili olduklarını ama onu da inkar etti tabi prpfesyonel yalancı olduğu için.

Durumlarını görmesine müsade etmezsen yazamaz aslında sana ulaşacak tüm mecralardan engelle.

Engelle, konuşma,duyma,takip etme ."Yok ben bu karaktersize hâlâ bir şeyler hissediyorum" diyorsan git tedavi ol . İlişkisine karışma ne hâli varsa görsün, çamuru üstüne sıçratmaya gerek yok....

Engelle, konuşma,duyma,takip etme ."Yok ben bu karaktersize hâlâ bir şeyler hissediyorum" diyorsan git tedavi ol . İlişkisine karışma ne hâli varsa görsün, çamuru üstüne sıçratmaya gerek yok....
Kesinlikle katılıyorum kızda eninde sonunda anlar zaten karaktersiz olan bi insan nereye kadar gizleyebilir

Yalanını bir kere yakaladiysan ilişki başlamadan şanslısın , arkana bakmadan kaç , bu yalanların arkası gelmiyor , kendine saygını yitiriyorsun

Bir kere değil kaç kez yakaladım inanın sayamadım
Boşver o zaman , önüne bak , yalan varsa sana saygısı yok demektir bana göre saygının olmadığı yerde sevgi yaşamaz uzun süre eninde sonunda biter ilişki , geçen yıllarına yanarsın

bu takipleşme olayını şu an sevgili olduğu kız görüyor zaten
böyle tipler yedikleri naneneleri pek saklamazlar muhtemelen kızın yanında başka kızlara falan da bakıyordur
sen şimdi kıza yazsan adamı da stalkladığın ortaya çıkacak. bu sefer sen suçlu olacaksın
adamın mesaj attığı tek kadın sen değilsindir. mutlaka birinden biri yakalanır yani
ben olsam bu profildeki bi adam için sevgilisine falan yazmam

Nasıl hala yerinizde saydiginiza ve bir parmak şıklamasi ile ona kosacaginiza emin.Buna sinir olurdum demekki zerre saygı uyandirmamisim.Kafama takiyorsam benden ayrılmışgezmis keyfini yapmış bir insanı hala de mekki musaitim hala kandirilmaya ve oyalanmaya.Ben aptal yerine konmaktan nefret ederim ruhumda öldürür ve dönüp bakmam .Bu benim. Siz kendinize nasıl ne kadar saygı duyuyorsanız öyle bir yol izleyin.Bu sevgili için gidip gelinecek açık kapı misiniz bunun konuştuğu kızları uyarma gorevlisimisiniz,yoksa gururu olan ve kendini üzmüş insanları hayatına tekrar sokup denenmisi deneyip aynı yola çıkacak saçmalıklara müsade etmeyecek bir insanmisiniz Onu siz bileceksiniz.Size yazması bı sizi nereye konumladigini net gösteriyor hala orada.Olmayin

Takipçi sayısı 1-2 yükselip azaldığı için farketmiyor olabilir. Ki gerçekten bakmayı akıl etmeyen kızlar var benim arkadaşlarımdan da. Onun yanında yapar mı bilmem ama benim yanımda başka kızlara baktığını görüyordum

Bir parmak şıklamasıyla geri döneceğinize emin demişsiniz ama öyle bir şey yok aksine ben bitirdim ve beni asla kabul etmiyorsun diye defalarca ayağıma gelen de oydu

Bir parmak şıklamasıyla geri döneceğinize emin demişsiniz ama öyle bir şey yok aksine ben bitirdim ve beni asla kabul etmiyorsun diye defalarca ayağıma gelen de oydu
Tebrik ederim Bırakmayı bilmek zamanında gitmek güzeldir.Nasil bir özgüveni yada umudu varsa artık hala bir ümit cabalamasi komik o zaman.Madem siz sanırım onun yaptıkları yüzünden bitirdiniz yani durduk yere değil yani çok mutlu olduğunuz bir ilişki değildi yani bitmesine sizin ayrilmaniza zemin hazırladı o zaman zaten sorun yok.Keske hala rahatsız etmese .Ben öyle düşünüyor diye düşünüyorum bana zaafı var ve ben bu duvarı aşarim.Bu bir tabirdir sizi küçümsemek yada saygısızlık için yazılmadı.Bu yapıda olan insanlar var ve evet onlar bir sözle bir hareketle herşeyi unutup sil baştan olacagimiza inanırlar .Çünkü bunu daha önce denemiş ve her tür yaptiklari kötü şeylere rağmen affedilmislerdir.Sonrada yine aynı yerden aynı şeyi yapmışlardır aleni yada gizli.

Aynen öyle son söylediklerinize katılıyorum, benim iyi niyetli olduğumu bildiği için tekrardan affeder kafasında oldu hep. Affettiğim zamanlarda oldu ama yine bi halt olmayacağını anlamış ve bitirmiştim.

Sana ne Allah aşkına boşver gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…