Siz olsanız ne yapardınız ?

neyapar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2021
427
260
Eski sevgilim bana yazdı bundan 10 gün önce özledim görüşelim vs diye. Ama sevgilisi var ve benden de önce olan bi kızla geri barışmışlar. Dün durumuma cevap verince dedim tarihleriyle birlikte sevgiline atarım mesajları. Sana özledim dediğim de onunla sevgili değildik arkadaştık diyor ama yalan sevgililerdi. Kıza mesajları atmalı mıyım yoksa ne yapıyolarsa yapsınlar mı demeliyim?

Yazmaya devam etse gönder derim de edeceğini sanmıyorum.Bu durumda engeller geçerim.Sevgilisi ne mal oldugunu biliyordur zaten bile bile kabul etmistir.
İlk göndereceğim deyince o açıklamayı yaptı sonra atarsan at umrumda değil dedi. Sonra konuyu değiştirdi senin yüzünden biz bu haldeyiz sen şunları yapsan böyle olmayacaktık falan dedi.ha bide Sevgilisi var ve başka kızlarla hala takipleşmeye devam ediyor

İlk göndereceğim deyince o açıklamayı yaptı sonra atarsan at umrumda değil dedi. Sonra konuyu değiştirdi senin yüzünden biz bu haldeyiz sen şunları yapsan böyle olmayacaktık falan dedi.ha bide Sevgilisi var ve başka kızlarla hala takipleşmeye devam ediyor
İşte atmak bile önemsemek olur? Cok öfkeli ve bizi kıskanıyor deyip geçer kız da inanır 🤦🏼‍♀️
Muhatap olma engelle gec,yoluna bak bence.O adam kimseyi sevmiyor sadece canı sıkılıyor.

Atın, sevap işlemiş olursunuz. Kız da ne mal olduğunu görmüş olur.
Kim bilir o kıza neler demiştir barışmak için sizinle ilgili hiç sevmedim hep seni düşündüm vb.

Eski sevgilim bana yazdı bundan 10 gün önce özledim görüşelim vs diye. Ama sevgilisi var ve benden de önce olan bi kızla geri barışmışlar. Dün durumuma cevap verince dedim tarihleriyle birlikte sevgiline atarım mesajları. Sana özledim dediğim de onunla sevgili değildik arkadaştık diyor ama yalan sevgililerdi. Kıza mesajları atmalı mıyım yoksa ne yapıyolarsa yapsınlar mı demeliyim?
Bence at hepsini kıza

Senin yüzünden bu haldeyiz demek
Şuraya minik bir manipülasyoncu çizelim sjjs

Atın, sevap işlemiş olursunuz. Kız da ne mal olduğunu görmüş olur.
Kim bilir o kıza neler demiştir barışmak için sizinle ilgili hiç sevmedim hep seni düşündüm vb.
Ever kıza da üzülüyorum belki ne mal olduğunu bilerek kabul etti orasının bilemem ama. Bitaraftan da beni tersler salak saçma konuşursa diye düşünüyorum

Engelle geç

yerinizde olsam atardım kıza mesajları. Belki de birine iyilik yapmış olursunuz. Kız ayrılmazsa da tam birbirlerine layıklarmış ikisini de engelleyip yolunuza bakarsınız

Yazım şeklinizden ve çocuğa yaptığınız yorumlardan hala hisleriniz olduğunu düşünüyorum bence bu kadar alakadar olmamalısın sevgilisi var başka kızlarla takipleşiyor bu sizi ilgilendirmiyor. bana yazıyor diyorsunuz engelleyebilirsiniz cevap vermeden hani sevgilin varken yazıyorsun yerine ilgilenmiyorum da diyebilirsiniz demek ki sevgilisi olmasa ilgilenecektiniz siz de. öyle algılanıyor

Cevap bile verme ,zaten aldatacak kız kendi ogrensin.

X