Günlerdir içimi kemiriyor ben mi hatalıyım?

3 aydır görmediğim nişanlım/sevgilimle zaman geçirmek varken hiçbir arkadaşımla zaman geçirmem asla
iyi demişsiniz ben sizi haklı buldum
herkes yerini bilecek
Bir de sonradan şunu düşündüm diğer arkadaşlarım hiçbir şekilde görüşme teklif etmediler bile ve her gün konuşmamıza rağmen sürekli mesaj atmadılar nişanlım bizdeyken. Yani direk kendileri dedi bol bol vakit geçirin işlerinizi halledin zaman çabuk geçiyor diye. Bu arkadaşımsa asla evet haklısın demedi kendimi uzunca açıklamama rağmen. Asla haksızlığını hiçbir konuda anlatamadım ona

Bir de sonradan şunu düşündüm diğer arkadaşlarım hiçbir şekilde görüşme teklif etmediler bile ve her gün konuşmamıza rağmen sürekli mesaj atmadılar nişanlım bizdeyken. Yani direk kendileri dedi bol bol vakit geçirin işlerinizi halledin zaman çabuk geçiyor diye. Bu arkadaşımsa asla evet haklısın demedi kendimi uzunca açıklamama rağmen. Asla haksızlığını hiçbir konuda anlatamadım ona
ay hiç sevmem böyle kendini çok önemli zanneden insanları
kimse kimse için o kadar önemli değil. ben de kimse için değilim sen de değilsin arkadaşın da değil
önemsemenin de bi sınırı var yani onu kastediyorum

Sizi sevmiyor. Muhtemelen ona katlanan nadir insanlardansınız. Ben olsam görüşmem konuşmam.
Ama ona sorsanız her konuda mükemmel haklı. Ya beni yoran hep şu oldu bi şeyleri o an yanlış anladı tamam tartıştık o orda kapanmalı aramız çok iyi aylar geçmiş üstünden bi anda pat diye yine yükseliyor bana yok sen benle görüşmedin nişanlın geldiğinde diye yakın arkadaş bunu yapmamalı ya o kadar sinirlenip doluyorum ki anlatamam hep beni benim onu sevdiğimden çok sevdiğini de vurgular bu kişi neymiş onun çabasıyla bu arkadaşlık devam ediyormuş halbuki ben katlanıyordum bencede.

ay hiç sevmem böyle kendini çok önemli zanneden insanları
kimse kimse için o kadar önemli değil. ben de kimse için değilim sen de değilsin arkadaşın da değil
önemsemenin de bi sınırı var yani onu kastediyorum
Bir şey diyeceğim ona aynı bu cümleleri yazdım en son sinirden patladığımda biliyor musunuz😂 o kadar sinirlendim ki en son yine geçmişteki saçma sapan şeylerden beni vurduğunda aynen dedim kimse kimsenin kıyamadığı değil iyiysen iyiler denklem bu ben sana kötü olduğumda kaç gün tutarsın hayatında sanıyorsun sen çok iyi herkes kötüyse madem kendinle kal önce iyi olup sonra yüzüne vurma tarzında şeyler yazdım sonra sen beni hiç tanımamışsından vurdu bu seferde beni tam delirmelik mesajları görseniz 😂

Ama ona sorsanız her konuda mükemmel haklı. Ya beni yoran hep şu oldu bi şeyleri o an yanlış anladı tamam tartıştık o orda kapanmalı aramız çok iyi aylar geçmiş üstünden bi anda pat diye yine yükseliyor bana yok sen benle görüşmedin nişanlın geldiğinde diye yakın arkadaş bunu yapmamalı ya o kadar sinirlenip doluyorum ki anlatamam hep beni benim onu sevdiğimden çok sevdiğini de vurgular bu kişi neymiş onun çabasıyla bu arkadaşlık devam ediyormuş halbuki ben katlanıyordum bencede.

Ona sormaya ne gerek var?
Sence böyle karakterde biri kendinde hata görürmü?
Enerjini onun seni anlamasına harcama.
Sil at.

ayy yoruyorsa salla ya bu ne.
en sevmedigim insan tipi icinde tutup tutup yuzune gülüp gün gelince soyleyen sinsi insandir.
ne burcu? tam balik/akrep enerjisi verdi bana

ayy yoruyorsa salla ya bu ne.
en sevmedigim insan tipi icinde tutup tutup yuzune gülüp gün gelince soyleyen sinsi insandir.
ne burcu? tam balik/akrep enerjisi verdi bana
Akrep Burcunda kin vardır ama akrep burcu silince siliyor öyle içinde tutup sonra ortaya dökülmüyor balık da çevremde yakınlarım var ama daha insancıllar😂 bu arkadaşım koç burcu ve ben de koç burcu kimi tanıdıysam böyle değişik yanları var hayatıma koç burcu kimseyi almayı düşünmüyorum uzun süre 😂

Kızlar merhaba benim yaklaşık 7-8 senedir çok yakınım olan bir kız arkadaşım vardı. Kendisi merkeze baya uzak bi yerde oturduğu için merkezde işlerimiz olduğu zaman bizde çok kalmıştır ailem de tanır sever. Çok da yardımsever birisidir gerçekten benimleyken ne işim olsa koşturdu ben talep etmedim gerçekten isteyerek yaptı hepsini. Ben de arkadaşlarıma hep iyi bir dost olmuşumdur maddi manevi benim de ona çok yardımım faydam oldu hepsi helali hoş olsun.

Gelelim konuya, bu arkadaşımın kötü bir huyu var birisi aşırı depresif olması her an dert anlatacak bi modda birisi de kin. O kadar kindardır ki siz normal bir şey deseniz ve yanlış anlarsa yandınız. Seneler sonra bile yüzünüze vurur örneklerini gördüm. Ben de tam aksi gamsız mı denir bilmiyorum ama kötü hatıraları hemen silerim içimde biriktirmem. Aramızda asla küsülecek tartışılacak konular geçmemesine rağmen bazı şeyleri yanlış anlayıp üzerime geçmişte çok geldiği zamanlar oldu misal iş yerinde çok kötü bir tartışma yaşamıştım iş arkadaşımla ve birisine anlatmam lazımdı bu arkadaşıma ‘çok kötüyüm’ yazdım sonra konuşurken o da bana ben de kötüyüm yazmış ama ben o an sadece ne yaşadığımı anlatmak için yazmıştım berbat bir gün geçiriyordum sonra bi anda bana parladı vay efendim o beni dinliyormuş ben ona neyin var dememişim ama ben normal yazmamıştım ki kötüyüm diye yazdım derdimi paylaşmak için ben de ona kendim hüngür hüngür ağlarken sana içten soramazdım zaten kendimde hata görmüyorum başka bi gün anlatsan dinleyeceğimi biliyordun dedim konuşmadık aradan baya zaman geçti bana tekrar yazınca ben de bir şey olmamış gibi devam ettim buna benzer en az 3-4 olay yaşadık.
Son olaya gelecek olursak ben nişanlımla bi dönem mecburi sebeplerden 3 ay görüşemiyorduk 1 ay görüşüyorduk bana tam nişanlımın geleceği tarihte görüşelim yazdı ben de ona Nişanlım gelecek o gittiğinde boş 3 ayım var hangi gün istersen görüşürüz dedim. O günde tepki gösterdi neyse geçti gitti yine konuşuyoruz bi gün başka bi olay anlatıyorum tamamen bağımsız öylesine muhabbet ediyoruz. Birden bana uzun uzun yazmaya başladı neye uğradığımı şaşırdım. Neymiş ben ona zamanında nişanlım gelecek diye sonra görüşelim demişim ona kimse değer vermiyormuş kimse sevmiyormuş o çok iyi herkes çok kötüymüş böyle paragraflar yazdı ama abartmıyorum benim bu anlattığım uzunluğunda 3-4 mesaj 😂 şok oldum ve ben de önce yumuşak cevap verdim baktım devam ediyor sert bir mesaj yazdım. Ben sert yazınca biraz geri adım attı ama bu sefer de ben yorulduğumu hissettim ve yumuşamadım o gün öyle kaldı bir daha konuşmadık. Hala çok sevdiğim birisi ama beni o kadar yoruyor ki anlatamam. Sizce böyle kalmalı mı yoksa ben bi adım atmalı mıyım?
Arkadaşınızla barıştınız mı?

kendisine verdiginiz ilgi alakayi sevgilinize, nisanliniza olan ilginizle kiyaslayan her turlu arkadas kotudur ve toxicdir net! boyle insanlar sizin enerjinizi mutlulugunuzu emer. kendisi arkadaslik bilen biri olsa nisanlinizi goreceginize sizin adiniza sevinirdi

Akrep Burcunda kin vardır ama akrep burcu silince siliyor öyle içinde tutup sonra ortaya dökülmüyor balık da çevremde yakınlarım var ama daha insancıllar😂 bu arkadaşım koç burcu ve ben de koç burcu kimi tanıdıysam böyle değişik yanları var hayatıma koç burcu kimseyi almayı düşünmüyorum uzun süre 😂
Ay evet koçlarda var bu özellik. Benim hatalarım olduğu bir arkadaş vardı barıştık ettik. 4 yıl sonra bile yüzüme vurdu. Ya da bir konu hakkında bir şeyi savunsam kendisine ters gelen bir şeyi onu da aklında tutar sen zaten bunu savunuyordun diye çat önüme koyar

Ay evet koçlarda var bu özellik. Benim hatalarım olduğu bir arkadaş vardı barıştık ettik. 4 yıl sonra bile yüzüme vurdu. Ya da bir konu hakkında bir şeyi savunsam kendisine ters gelen bir şeyi onu da aklında tutar sen zaten bunu savunuyordun diye çat önüme koyar
Koç’lar kapatılsın😂 eski patronum da Koç burcuydu ne çektim ben bu Koç’lardan 😂

Kötü olduğunuz icin onun bende kotuyum demesini umursamamissiniz ama ondan kotuyken sizin sorununuzu umursamasini beklemissiniz. Bu konuda bencil geldiniz ama diger konuda da o sacmalamis. Ikinizde degisiksiniz
Ben böyle düşünmüyorum. Bana kötüyüm diyen birine ben de kötü olsam da ne oldu diye sorar yardımcı olmaya çalışırım. Ya da o an mesaja hiç cevap vermem iyi olunca dönerim. Ama kötüyüm mesajına karşılık ben de demek bence asıl bencillik.

Benim de var böyle bir arkadaşım ne zaman ona yorgunum, kötüyüm falan diye anlatsam ben de diyip olayı hemen kendine döndürür. Benle ilgilenmez bile. Çünkü odağı kendisi ve been onun hayatında sadece onun figüranıyım.

X