siz de böyle bir olay duydunuz ya da yaşadınız mı?

aklım çıktı okuyunca bu ne şimdı yaa
inanasım bıle gelmedı... ılk aklıma gelen organ ama oda ölum gerçekleşmeden oluyor
başınız sagolsun canım

anladığım kadarıyla henüz kefenlenmemişti anneannen..
okumaya ilk başladığımda herhalde okuduk deyip para isteyecekler sandım ama apar topar gitmişler.
organ mafyası olamaz,çünkü organları o saatten sonra bir işe yaramaz.
bence dişlerine bakmışlardır...bir de odayı kolaçan etseydiniz,hırsızlık amacıyla girdilerse diş bulamasalar da etraftan çalabilecekleri birşeyler ararlardı.
bir de en son söyledikleri çok garip...
hiç plakamızdan arattırıp bizi bulurlar falan diye de korkmamışlar...
çok garip bi durum ya..

basin saolsun canim,adamlar cok zayif falan demisler ,ölünün hem vucudu hem yüzü kapali olur benim bildigim,acip bakmislarmi bu aptallar,keske o cumleden sonra suphelenseydiniz,ama artik cok gecinsallah sadece dua etmek icin gelmislerdir,akilna kotu bisey getirme yinede..

bence altın diş olayıda değil bu.önemli olan öyle küçük bir yerde cenaze haberini kimden aldılar da daha sela okunurken geldiler.sonra dinimizde vefat eden kişinin eşi bile namahrem oluyo.sadece çocukları 1.derecede yeğenleri görebiliyor.yakınlarının böyle acılarda ne kadar şokta olsada yabancı kişileri cenazenin yanına alması düşündürücü.hadi yakınları düşünemedi köy yerinde vefat haberi duyulduğu gibi komşular akrabalar koşar onlar nasıl müdahale etmedi.yoksa müdahale edildi de ölen kişini yakınlarımı bilerek izin verdi.bence adli bir mese peşini bırakmayın.

köy yerinde yabancılar çok dikkat çeker.yakınlarınız olmasa da eş,dost, komşulara sorun onların dikkatini çekmiştir belki araç plakası falan.

benim tahminim yüksek ihtimal hırsızlık için olabilir. hırsızlık ya da sapıklık.

kesin hirsizlik amacliydi birsey bulamayinca da boyle birsey soyleyip cikip gitmislerdir

X