siz de böyle bir olay duydunuz ya da yaşadınız mı?

çok ilginç hiç böyle birşey duymadım ne olabilirki amaçları diriye saygı yokta ölüyede kalmamış onunla geçmiş olsun canım

çok ilginç,hırsızlık için girip bişey bulamayınca gitmişlerdir.
Belki de sadece dua için geldiler,ama neden cenazeyle yalnız kalmak istediler,başkasının yanında dua edemiyorlar mı?

ben hiç anlam veremedim heleki cenazeyı iki genc le aynı odada bırakma cürretinize hiç anlam veremedim arkadaşım kusura bakma....bende böyle birşeyi ilk defa duyuyorummm..

Odayı kolaçan etmişler işte, hırsızlar yani, odada çalınacak birşey var mı diye baktılar, sonra da tüydüler..

akla hırsızlık teşebbüsünden başka birşey gelmiyor ilk etapta.
ama bence doğru söylemedikleri kesin..
ne yani,merhumun yakınlarının bile bulunmaması gereken bir dua olabilir mi?
bence asla müsade edilmemeliydi.
ama insan çok sağlıklı düşünemiyor böyle anlarda.
aklınızda olsun,allah göstermesin ama
böyle durumlarda Türk Ceza Kanunda hüküm war.suçtur yani.

herşey olabilir. akılıma çok farklı şeyler geliyo ama düşünmek bile istemiyorum. sanırım hırsızlık için geldiler bulmayınca da gittiler.

Ayy gerçekten çok ilginç.Hiç böyle bi durumla karşılaşmamıştım :1shok:
Kim bilir ne amaçla girdiler Allahım yaa dünyanın çivisi çıkmış neler duyuyoruz neler oluyor hele ki şu son zamanlarda kötükedihüso

Anneannenizin ölümü nasıldı,yani şüpheli bir ölüm müydü?Yani adli tıp doktorları ölü muayenesi yapıyorlar şüpheli ölümlerde.Nüfus düşüm işlemlerinde ölüm sebebi belirtiliyor,acaba onunla mı ilgili dicem ama aileye bilgi verirlerdi böyle olsaydı evrak falan tanzim ederlerdi.Ama dua edicez demişler.:uhm:Keşke yanlız bırakmasaydınız,sanki yanlarında birileri olunca dua edilmiyomu:kızgın:

Başın sağolsun canım
İlk defa duyuyorum ben böyle bir olayı sonrasında hiçbir tuhaflığa rastlamadınız mı peki

ya boyle bırsey olabılırmı cenazeyı nasıl hiç tanımadıkları ıkı adamla yanlız bırakırlar bu ınsanlar hiç mı haber ızlemıyorlar ılgınç acaba ne kadar kaldılar olunun yanında

geçen sene yaşadığımız bölgede asri mezarlıkta mezarlar açılıyordu çok sık yaşandı bu olay dişe bekıyor hırsızlar altın olanları söküp çıkarıyorlardı bir anda o geldi aklıma ayrıca başınız sağolsun

ne oldu bellisiz adamlar içeri alınırmı ya allah göstermesin hadi ölüye tecavüz ettilerse ben şüpelendim yani allah günahlarını affetsinde kapıyı neden tutuyo biri öbürü napıyo şaşırtıcı

Hiç duymadım vallahi. Canım sizde erkek kimse yokmuydu onlar müdahele etselerdi ya. Hırsızlık amaçlı veya organ mafyası olabilir. Gerçi organları alınacak kişinin yaşıyor olması gerekmiyormu yaw? İlginç bir durum arabanın plakası falan yokmuydu..

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun. Benim aklıma ilk olarak organ mafyası geldi. Yanlışmı düşündüm bilmiyorum

X