Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siz benim mükemmel evimi gördünüz müüüğğğ ??? :D:D

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
ınsallah canım Allah ıstedıgınız zaman nasıp etsın...cocuk olunca ortada hıcbırsye kalmıyor da o yuzden merak ettım:)
aksesuar cerceve vazoo vs

ewet arkadaşlarım çocuklarıyla gelince ev çırıl çıplak kalıyo :KK70: bilmem mi.... çocuk yokken keyfini çıkarıos işte bizde.:KK34:

evin gerçekten çok hoooşş veee yatak odalarımız aynııııı :nazar: bende pembe ve griyle kombin yapcam :KK9:

çok şık modernize döşenmiş güle güle ağız tadıyla oturun İNŞAALLLAH :KK66:

Son düzenleme:
çok beğendim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah,sehpanın üstündeki mumluğa bayıldım ayrıca :))

çok şirin bir evin var uyumu geçekten iyi yakalmışsın bence başlığın rengarenk evimi gördünüzmü olmalıydı:KK34:güle güle otur

çok şirin bir evin var uyumu geçekten iyi yakalmışsın bence başlığın rengarenk evimi gördünüzmü olmalıydı:KK34:güle güle otur

ewet başlığımı keşke öyle yapsaymışım :) teşekür ederim bu arada elimizden geldiğince yaptık işte :)

Uploaded with ImageShack.us

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
eviniz gerçekten harika cıvıl cıvıl burada gördügüm en güzel ev diyebilirim sade ve rengarenk maşallah :KK16: :KK16: :KK16: tek kelime bayıldım gereksiz eşyalarla bogmamışsınız mutfagın resmi yok sanırım

bayıldım bayıldımm ayy nazar degecekk yaa :nazar: :KK55: benımkine de göstereyim bu tarzı bakalım begenecek mi? biz daha sportif dşünüyoruz rahatlık açısından ama bu modelde ock şeker yaa :KK16:

X