Evdeki böcek sorunu bitmiyor

Hayır sadece evim ilaçlandı,belediye ağacı ilaçlamak için henüz gelmedi
Ee hepsini yapmamissiniz iste.

Evi 1 kez ilaclaman bazen yetmez, ilaclama sirketi isinde iyiyse evi inceleyip size bi yol haritasi cizer, ona gore birlikte planlama yaparsiniz.

O agac ilaclanmadan, hamam böceği varsa da apartmanin kanalizasyonlari, apartmanın ici ve tum komsular ilaclama yapmadan zor kurtulursunuz.

Ben de sabah kızımı kreşe bıraktım,eve dönmedim.Gitmek istemedim,çok moralim bozuk gerçekten.
Ablamla konuştum,abartıyorsun diyor bana ya.Her evde böcek olurmuş,evin eski-yeni olması farketmezmiş.
Of çıldırıyorum,kimse anlamıyor beni.
Valla bizde de vardı yeni bina. Tüm bina ilaçlandı, ekstra biz kendi evimizi 2 kez ilaçlama yaptırdık. Tüm pencerelere balkon dahil sineklik taktırdık. Anca huzura erdik. Tek tük arada çıkıyor sinek vs dışarıdan üzerimizde geliyor muhtemelen ona da şükür :KK70:

Ee hepsini yapmamissiniz iste.

Evi 1 kez ilaclaman bazen yetmez, ilaclama sirketi isinde iyiyse evi inceleyip size bi yol haritasi cizer, ona gore birlikte planlama yaparsiniz.

O agac ilaclanmadan, hamam böceği varsa da apartmanin kanalizasyonlari, apartmanın ici ve tum komsular ilaclama yapmadan zor kurtulursunuz.
Az önce apartman grubunu darladım,binada yeniyim diye mi ciddiye almıyorlar beni bilmiyorum ama cevap veren olmadı

Valla bizde de vardı yeni bina. Tüm bina ilaçlandı, ekstra biz kendi evimizi 2 kez ilaçlama yaptırdık. Tüm pencerelere balkon dahil sineklik taktırdık. Anca huzura erdik. Tek tük arada çıkıyor sinek vs dışarıdan üzerimizde geliyor muhtemelen ona da şükür :KK70:
Darısı başıma freya 😢

Maalesef susam böceği jel ilacına gelmiyor. Evime düzenli jel ilaç sıkarım sıkılıyordu fink atıyorlardı namussuzlar😔
Aslında ben susam böceğini çok kafaya takmazdım. Diğeri için demiştim, ismi lazım değil, 😅 midemi bulandırıyor ve kurtulması çok zor. Türlü hastalık taşıyor üstelik.

gecen konunuza da yazmistim. esinizle tum evi santimetre santimetre dolasin boşluk varsa uygun dolgu maddesiyle doldurun. elbet bir bosluk vardir oradan giriyordur. genelde tesisat alani, banyo mutfak tezgahi arkasinda falan olur. bazen supurgeliklerde olur. milim milim gezin, bulduğunuz yeri doldurun. eger evde hic bosluk kalmazsa o bocegin giris çıkışını kapatirsiniz. evdekilerden kurtulduktan sonra devami gelmez. ama evde boşluklar acik oldugu surece ilaclatin agaclari kesin yine gelirler. heryeri kapattiktan sonra ya evi ilaclatin ya hasere öldürücü tabletler yerlestirin. ayaklari kesilir.

gecen konunuza da yazmistim. esinizle tum evi santimetre santimetre dolasin boşluk varsa uygun dolgu maddesiyle doldurun. elbet bir bosluk vardir oradan giriyordur. genelde tesisat alani, banyo mutfak tezgahi arkasinda falan olur. bazen supurgeliklerde olur. milim milim gezin, bulduğunuz yeri doldurun. eger evde hic bosluk kalmazsa o bocegin giris çıkışını kapatirsiniz. evdekilerden kurtulduktan sonra devami gelmez. ama evde boşluklar acik oldugu surece ilaclatin agaclari kesin yine gelirler. heryeri kapattiktan sonra ya evi ilaclatin ya hasere öldürücü tabletler yerlestirin. ayaklari kesilir.
Teşekkür ederim 🌸

Eve zehir sokmak istemezseniz eczaneden borik asit alıp patatesle karıştırarak mama parçaları halinde köşelere dolap altlarına atın… Bundan fayda gören çok duydum.

Eve zehir sokmak istemezseniz eczaneden borik asit alıp patatesle karıştırarak mama parçaları halinde köşelere dolap altlarına atın… Bundan fayda gören çok duydum.
Bunu da deneyeceğim,teşekkür ederim 🌸

Selam kızlar,psikolojimi alt üst eden bir durum.
Bu eve taşınalı altı ay oldu,başlarda bir şey yoktu,ya da ben görmüyordum,bilmiyorum ama son bir-iki aydır böcek sorunu yaşıyorum.
Önce evde susam böceği gördüm,dip köşe temizlik,araştırma vs. sorunun benden değil,binanın bitişiğindeki ceviz ağacından olduğunu anladık.
İlaçladık evi ve o sorundan kurtulduk çok şükür,en azından birkaç gündür görmüyoruz.
Tam rahatlık derken,iki üç gündür evde farklı böcek görmeye başladım,hamam böceği mi bilmiyorum.Zaten bakamıyorum,eşim alıp atıyor.

Kafayı yememe az kaldı,her gün farklı bir böcek türü keşfediyorum.
Evimi her gün siler,süpürürüm.Zaten hijyen konusunda çok takıntılı olduğum için şu an psikolojim bozuk.
Yeme-içmeden kesildim.Lütfen linçlemeyin,abartmıyorum.
Eşime bu evden taşınalım diyorum,o da haklı olarak şu an zor diyor.Henüz borçlarımızı ödemedik.Ucuza da oturmuyoruz,15 bin kira ödüyoruz.
Bina ve daire eski,o yüzden mi geliyor böcekler?
Ev sahibiyle konuşmalı mıyım?Ne yapmalıyım?
Bana bir fikir verin lütfen.
Benimde mutfağı meyve sineği sardı delirecek gibiyim ya

X