Göz Makyajı siyah göz kalemi:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
38
slm kızlar siyah göz kaleminizin kalıcı ve dahada koyu durmasını istiyorsanız sürmeden önce birkaç saniye çakmakla ısıtın ve öyle uygulayın çok kalıcı ve çok daha hoş duruyor hemde akmıyor..a.s.

şöle demek istedi sanırsam bi yerde okmuştum yakın ucunu 1-2 dk kurumasını bekleyin sürün

saol cnm denicem

siyahhh qöz kaLeminin üzerine ßa$ka renk,ßa$ka makyaj maLzemesi tanımam..tek makyaj ürünüm siyah qöz kaLemii qöz'e önem weriyorum ..

ısıtın ve biraz soğumasını belkeyin tabisırnaşık şeyyazmayı unutmuşum pardon...a.s.

valla bu davayı ben denedim kalemin ucu eridi su gibi oldu :) beceremedim yaneee

ya arkadaşlar bende çok seviyorum siyah kalemi ve hiç eksik etmem gözümden ama bu aralar sanki göz akım pek beyaz deil gibi geliyo :çok üzgünüm: canlı durmuyo acaba siyah kalem sürekli kullanıyorum çıkarmadan yattığım oluyo ondanmı diyorum nasıl beyazlatabilirim ne yapabilirim fikri olan varmı?

valla çok güsl bi bilgi geçende bi güzellik uzmanı beyaz tenliler siyah göz kalemi çekmesin renkli çeksin yeşil mavi filan diyodu ama siyahta göze ayrı bi anlam katıyo :)

ben denedim,bugün sabah 11 de sürüp evden çıktım,şuan hala gözlerimden akmamış acayip mutluyum.lacivert göz kalemine uyguladım ben bunu ki benim o kalem akar hem de .markası esquire diye,ucuz ama rengi hoş diye almıştım.ama çok akardı.size tavsiyem yalnız,ateşe çok tutmayın.ben kalemin önce ucunu iyice açtım,sonra sol elime kaleim sağa da çakmağı aldım.çakmak yanarken sadece hızlıca kalemin ucunu değdirdim ve çektim.uzun süre tutmayın,çünkü eriyor kalem ve bulaşıyor.hafifçe yapmanız yeterli.zaten parlıyor yanan yeri,anlarsınız olunca. sonra da soğumaya bırakın(zaten uzun süre ateşte tutmadığınız için fazla beklemenize de gerek yok)

yani arkadaşlar tavsiye ederim,memnun kalırsınız.birazdan oturup diğer kalemlerimi de yakıcam.

bir de beyaz tenlilerde siyah kalemi tercih edebilirsiniz ama koyu gri kalem kullanın derim.sırıtmıyor.ben öyle yapıyorumyerimseniben a.s.a.s.a.s.

canım ben bir yerde okudum ama nerden okudum hatırlamıyorum,göz beyazlığının artması için arada bir göz damlası damlatmak gerekiyoruş.eczanelerde satılıyor,sadece dinlendirici,tazeleyici olarak işe yarıyormuş.istersen bir eczaneye soruver,iyi gelebilir.ben kullanmadım o yüzden bilemiycem olumlu olur mu olmaz mı diye.göz sağlığı önemli,danışmadan herhangi bir uygulamaya geçme derim ben arkadaşıma.s.a.s.

bende denedim gercektende akmiyo fazla isitmamak lazim eriyo ama sonu guzel sevdim bu yontemi saol cnm :)

kızlar banada söyleyin nolmus hepiniz siyah kalem diynuz ama konuyu bulamadım kacırdım aydınlatırsanız jeyyar

her kullanımdan önce yakmak gerekiyor değil mi? yoksa bir defa yakmak yeterli mi?

çok saol canım hemen danışayım o zaman iyi gelecekse a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…