Göz Makyajı siyah göz kalemi:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ısıtın ve ve biraz soğumasını belkeyin tabisırnaşık şeyyazmayı unutmuşum pardon...a.s.

aylin öldürücen mi sen bizi yiwwrım......jeyyar
paylaşımın için teşekkür ettim ztn.denedim ,,oldu kızzz.süper oldu hemide!!:1hug:

saol canım işimize yarayacak bi yöntem benm için çok önemli siyah göz kalemi

bende her zaman gözüme siyah kalem kullanırım gözleri belirginleştiriyo va daha büyük gözükmesine yardımcı oluyo....

ben ağzıma yanaştırıp bi kaç kere hohluyorum sadece ama çakmakla ısıtmayıda denicem güzel fikire benziyor
teşekkürler :)

kızlar...sadece siyah göz kalemi için mi yoksa tüm renk göz kalemleri için mi:):icecream::icecream::icecream:

her seferinde mi ısıtıyoruz sürmeden yoksa bi kere yaptık,o kısmı açana kadar idare eder mi????????a.s.a.s.a.s.
bi desadece siyah kalemde mi yoksa her renk için uygulanıyor mu kızlar?

ben refresh diye bişey kullanıyorum :smiley-cool:

bende sadece siyah göz kalemi kullanırım her marka var diyebilirim ama yeni aldim flormar bi deneyin derim kızlar vazgeçmeyeceksiniz
sevgiler :)))))))))

her seferinde mi ısıtıyoruz sürmeden yoksa bi kere yaptık,o kısmı açana kadar idare eder mi????????a.s.a.s.a.s.
bi desadece siyah kalemde mi yoksa her renk için uygulanıyor mu kızlar?

her renk göz kaleminde uygulayabilirsiniz..kızlar birde farınızın göz kapağınızda doğal durmasını istiyor ve daha çabuk dağılmasını istiyorsanız uçu kalın hani suluboya fırçası gibi olan far fırçalarınla uygulayın çok güzel sürülüyor ve çok doğal duruyor..a.s.

evet canım farı dağıtmak lazım sonra çizgi çizgi oluyo malesef....ben çok far kullanmıyorum...kalem severim:):içelim:a.s.

siyah göz kalemi makyajın vazgeçilmezi ve en gösterişlisi..güzel sürülmesi gerekli .teşekkürler canım.

Birde Gözün içine DeiLde Hafif Dısına Sürün GÖz Kalemini İri we Büyük Gösterio Gözleri Mükemmel Duruo Ben Öyle Kullanıorum

bende sadece siyah göz kalemi kullanırım her marka var diyebilirim ama yeni aldim flormar bi deneyin derim kızlar vazgeçmeyeceksiniz
sevgiler :)))))))))
kesinlikle katılıyorum. göz kaleminde flormar'ın üstüne tanımam. akmıyor da üstelik ve çok rahat sürülüyor. ben de tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…