Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bu salisilik asitli olan losyonu nasıl kullanıyorsunuz ?
ben acnelyse kremi 2 gün kullanıp 1 gün ara veriyorum da.

acnelyse kremini ne kadardır kullanıyorsun etkisini görüyor musun ?

acnelyse kremini ne kadardır kullanıyorsun etkisini görüyor musun ?

2 haftadır kullanıyorum evet görüyorum yararını 3. günde başlıyor üst deri sertleşip soyulmaya lekelerim açılıyor önceden nohut tanesi kadarken lekem şimdi nokta kadar kaldı onlarda eminim geçicek..
1 tüp bitiricem bakalım sonumuz nolcek

Benimde salı günü 3 hafta olcak canım, çok lekem yok sag yanagımda dagılmıs 2 3 nokta seklinde var sürüyorum ama ne bileyim göremiyorum sanki ya kırmızı kırmızı hep
Benimde öyle soyuluyor falan ama elimle soyamıyorum banyoda buharla falan gidiyor temizliyorum.. Bende sonuna kadar kullancam inatla inşallah geçicek canım ..
Başka kullandıgın birşey var mı ?

ilk 2 gün akşam yatmadan önce yüzümü sebamed akneli ciltler için olan sabunuyla yıkadım ( bu ürünü 1 yıldır düzenli kullanırım) üzerine bepanthen krem sürdüm o emilince sorunlu olan yanağıma bezelye tanesi kadar acnelyse krem sürdüm ve yedirdim, ertesi gün uyandığımda yüzümü tekrar sebamed sabunla yıkayıp bepanthen kremle nemlendirdim ve bu çok önemli dışarı çıkarken 50+ faktör güneş kremi sürüyorum güneş olsa da olmasa da. 2 günüm böyle geçti, tabi acnelyse kremle ilk defa reaksiyona giren cildim biraz kızardı hassaslaştı bunun üzerine

1 gece ara verdim

3. günüm sadece sebamed ve bepanthen le geçti yani
4. günün akşamı tekrar sebamed, bepanthen , acnelyse üçlüsü yaptım bu sefer cildim alıştığı için dozu biraz daha arttırdım, ve şuan o içi dolu aknelerimden eseer yok ve lekeleri acayip açıldı hemde 1 haftada şok oldum ve çok mutluyum, :) böyle 1 ay kullanırım ben sonuca bakıcam artık duruma göre akşamları bepanthen kremle seyreltip devamlı kullanada bilirim

ilaca başlamadan evvel bepanthen krem ve yüksek koruma faktörlü güneş kreminizi temin etmeniz cildinizin tahrişine çok yardımcı olur, ilk kullanımda aman yandım ben bu ne hal diyip bırakmayın ben 1 haftada faydasını gördüm cildim temizleniyor resmen..
şiddetle tavsiye ederiimm

Teşekkür ederim canım cevabın ve önerilerin için .. Ben şuan da sadece garnier le temizliyorum ilacımı sürüyorum,, birde bu losyondan yazmıstı dr..
Zaten sorunlu cildim yok noktalar gitsin yeter Israrla kullanmaya devam etcem :)

benim felaket sivilce lekelerim var ama soyucu kullanmaya cesaret edememiştim, bana ilham ve cesaret verdin sanırım ben de başlıcam artık :)

güneş kreminin markasını da söyle madem :)??

Son düzenleme:

güneş kreminin markası ne canım ??

50+ faktör herhangi bir güneş kremi kullanabilirsiniz ben sebamed inkini kullanıyorum çok güzel hem yağlandırmıyor beyaz beyaz izde bırakmıyor makyaja mani değil yani..

Sebamed Sun Cream SPF50+ 75ML Güneş Kremi - Güneş Ürünleri

ürün bu..

Peeling içinde sebamed in akneli ciltler için olan sabununu yüzümde köpürtüp küçük, yüz peelingi için kabak lifi aldım onuda ıslatıp yavaşça yüzümde bastırarak yapıyorum peelingimi en sağlıklısı kabak lifi bana göre o kozmetik malzemelerinin içindeki peeling tanelerinin hiç faydasını görmedim

Teşekkür ederim. :)

risus'cum saol güneş kremi önerin için.

ben peeling niyetine yüzüme şu maskeyi yapıyorum:
yoğurt + mısır unu, masaj yapar gibi yüzüme sürüyorum o sırada peeling etkisi oluyor, sonra yoğurdu yüzümde bekletiyorum ve yıkıyorum.

rica ederim..
yoğurt çok iyi geliyor cilde ya..
bende karbonat+limon+ yoğurt üçlüsünü yapıyorum arada bir..

arkadaşlar bu solüsyonu kullancam ama eczaneler bilmez ya da düzgün hazırlamazlar diye korkuyorum. istanbul anadolu yakada yaptırıp memnun kaldığınız eczane var mı? ataşehir, kadıköy, göztepe, bostancı civarları

yapan bi yer buldum. bugün kullanmaya başladım. inşallah benim derdime de çare olur. olursa önce avni bakkal'a sonra tulis'e çok dua edicem. hadi bakalım hayırlısı..

kızlar bu acnelyse kremi araştırdım biraz netten sözlüklerden :) çok iyi bir kreme benziyor... almak lazım galiba

sevgilim uzun yıllar bu dertten kurtulamadı ama burayı okuyup denedik 1 haftadır kullanıyor yüzü çok iyileşti...bir sürü ilaç kullandı ama hiç bu kadar hızlı düzelten birşey olmamıştı..

biz ilk sayfadaki formulu aynen yaptırdık hiç değiştirtmeden...

inşallah 1 2 haftaya hiç birşeyi kalmayacak gibi görünüyor..morali düzeldi sevgilimin resmen...

kızlar bu acnelyse kremi araştırdım biraz netten sözlüklerden :) çok iyi bir kreme benziyor... almak lazım galiba

benim 1 ay olacak neredeyse maşaallah diyerek başlıyım sağ yanağım sivilceden kurtulmazdı derinden irinli sivilcelerim çıkardı izleride geçmezdi ilk 2 hafta sivilceler azalarak çıkmaya devam etti onlar sıkmadan iyileşmiyorda uyuz uyuz 1 ay yüzümde kalıyordu sıkıyorum bi güzel temizliyorum yatmadan öncede acnelyse krem sürüyorum sabaha kurumuş bir üst deri tabakası atıyor yüzüm 5-6 güne de izinden eser yok :)
İyiki almışım 1 tüp bitirene kadar bırakmamayı düşünüyorum, öyle hemende bitmiyor bezelye tanesinin yarısı kadar sürüyorum zaten azıcık azıcık.. fazlasını sürmeye gerek yok derin soyuluyor kızarıklık yapıyor ozaman..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…