Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar bu suyu 2türlü yazmışsınız bende iri büyük sivilceler mevcut lekelerde var hangisini yaptırmak daha uygun birde
Roaccutane kullananlara zararı olurmu?

roaccutane kullandığınız için bişey diyemiyeceğim iri sivilceler için asetonlu yazdırabilirsiniz ama ne biliyim bu salisilik asitlisi daha etkili bence doktorunuza danışın çünkü bu karışımı kullanırken nerdeyse su bile cildine değdiren olmamış makyaj yasak krem sabun v.s. yasak deniliyor risk almayın ilaçla birlikde

ben bu solüsyonu 17 ay önce bi arkadaşımdan duymuştum. doktoru yazmış ve svilicelerinin tamamen geçtiğini söyledi. ama ben araya hamilelik ve emzirme girdiği için kullanamadım. şimdi başlamak istiyorum artık. ama hala emziriyorum. acaba emzirirken kullanılabiliyo mu ki?

Arkadaşlar benimde özellikle yanak kısımlarımda var kırmızılıklar bazen geçiyor çekirdek yediğim an hemen kırmızılaşıyor sivilce çıkıyor. O yüzden çekirdek yemiyorum artık.
Bir de gül suyu ile siliyorum 2 güne bir. Bazen unutuyorum ya da üşeniyorum hava soğuk diye :)
Bir de maya maskesi yapıyorum yararı oluyor sanki yapanınız var mı?

Salisilikli olan formülün faydasını ne zamandan itibaren görmeye başladınız? Cesaretlendirici bir cevap bekliyorum çünkü 1.5 haftadır kullanıyorum ama çok etkili olamadı

ya bana aseton icerikli olmasından dolayı pek güvenilir gelmedi arkadaslar yinede siz bilirsiiniz tabi

ayrıca arkadaşlar ben dün yüzüme bir maske uyguladım inanın yüzünüzü yıkadığınızda gectğini düsündğünüz fondoten kirler vs vs hepsinin temizlendğinin işte ozman farkına vardım ve yüzüm dehşet yumuşadı. üstelik çok kolay bir yolla.
marketlerden satın aldığımz 4lü yas mayanın bir tanesini hatta o bile cok geliyor bir tabağa alın ve üzerine süt dökünn .
kıvamı yüze sürülebilecek şekilde olsun
aman dikkatt edin sütü fazla olunca yüzünüzde durmuyor ve akıyooorr..
yüzünüzde kuruduktan sonraa ILIK suyla yıkayın kesnlkle sıcak ve ya soğuk suyla değil.
ardından pamukla gül suyunu suratnıza sürün ne kdar ferahladığını göreceksiniz.. sunuda belirtiyim bu olan sivilcelerinizi kesinlkle gecirmez ha tabi söndürebilir belkide bilemiyorum ama yüzünüze bir ferahlık vereceği bir gercek. umarım denersiniz ve sonuclarınıda burada paylaşırsnız..

salisilik asitli olan formülden yaptırdım ilk şişem bitmek üzere alnımda hiç sivilce kalmadı ama çene bölgemde hala çıkıyo ama kurutuyo çıkanları ben memnunum keşke siyah noktalara da iyi gelseydi

bu çok güzel bir tarif ama genç yaşda olanların fazla yapmamasını tavsiye ediyorum olgun ciltler ve kırışıklık problemi başlangıcı için daha uygun bir tarif gençler mesela haftada 1 çok sık en az 2-3 haftada hatta ayda 1 yapın

DİKKAĞĞTTTT!!!!

bu formül benim canım ciğerimmmm
2010 aralıkta başladım, 6 ay sabah akşam kullandım, sonraları arada denedim bırakırsam nolur die..
nooldu? yine çıktı ama artık tepesi olmayan ağrılı moraran koca koca değilde daha bi sevimli
ee tabi aynen müdahale ediyodum ve iki günde püfff diyodum gidiyodu
sonraaa baktım yüzümde bişey kalmadı sadece regl dönemi yaklaştığında minicik görünüyo falan..
ama ben tabi düşüncelerdeyim ya cildimi erken yaşlandırırsa diye..
ölçüleri kafama göre değiştirdim -''cildim tamamen düzeldikten sonra''-
gül suyunu çoğalttım diğerlerini azalttım günaşırı kullanmaya başladım
ve aylardır nerdeyse haftada bir sürüyorum 'tonik niyetine' miss gibi gülsuyu kokaraktaağğn
o da kara noktaları sıkınca mikrop kapmasın diye
verilen tarife uyup sabrederseniz sonuç almamak imkansız gibi arkadaşlar..
ben sabrettim gece unutsamda hatırladığım anda üşenmeden kalkıp sürdüm kolay olmadı istikrarlı olmak
ama hep diyorum sebep olandan Allah razı olsun diye.. inşallah sizin zaferiniz daha kolay olur öpüldünüsss

Şu an 3.5 hafta oldu. Gözle görülür derecede bi düzelme var. 2 haftadan sonra belli olmaya başladı.Arkadaşlarım bile bişeyler mi kullanıyorsun falan demeye başladılar :) Verdiğim tarife uygun yaptırdıysan endişelenmene gerek yok. Yakında etkisini görürsün.

audra için yazdım.Özel mesaj atamıyorumda. :)

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak nadixayı yüzünüze sürdükten sonra neyle yıkıyorsunuz ..

3 5 tane minik izlerden dolayı doktora gittim bana nadixa verdi .. gece için etken maddelerden karıstırılmıs bir losyon ve acnelyse verdi buda soyucuymus ..

sivilcem olmadıgı için nadixayı vermesinin sebebi olusabilecekleri engellemek içinmiş .. adet döneminde cıkabilcek kendini belli eden yerlere sürüyorum ..

ben gündüz nadixa sürünce aksama kadar duruyorum öyle sonra dove sabunuyla yıkıyorum yüzümü sonra losyon sonrada acnelyse ..

ben salisilik asit li olanı kullanıyorum da yüzüm sürekli pul pul nemlendirici kullanmadım ama artık kullanıcam belki soyulmayı hızlandırır. sağ elim bile soyuluyo bu toniği sürmekten

salisilik asitli bana o kadar iyi geldi ki anlatamam, yüzümde hiç sivilce çıkmıyor artık. asetonlu bana bu kadar etki etmemişti. az sivilcesi olanlara kesinlikle salisilik asitli olanı öneriyorum

Birkaç sayfa öncesinde yazıyordu benim tarifim baksanız görebilirdiniz aslında, birde başka tariflerde var bir bakın onlarada.
Benim tarifim şu şekilde;

Resorchine :3gr
Alkol: 125gr
Eau de rose :100 gr
salisilik asit(%1): 3 gr

bendeyeni gördüm konuyu bu akşam gidicem eczaneye bakalım ne diyecekler bende ufaf ufak sivilce çıkıyor sürekli bazen uçları beyaz yanaklarımda sivilce izleri kaldı kırmızı kırmızı sinir oluyorum.

salisilik asitlli tarifi yapmaya karar verdim ama ayn tarifi bi arkadaş resorchine 8 gr diğeri resorchine 3 gr yazmış hangisi doğru acaba farkediyomu yada 8 yada 3 gr olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…