Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Bana eczacım senin cildin için gr yeterli fazlasına gerek yok dedi. ne kadar fark yaratırtı ama fikrim yok ben memnunum. Bu ay regli dönemimde bile yüzümde sivilce çıkmadı. Ama normalde birşey kullanmadığım zamanlarda da ayda toplasan en fazla 5 tane sivilce çıkardı. ki o da genelde regl döneminde

Gayet memnunum benimki 8 gr lık. Bi sorun teşkil etmedi. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildi tariş etmiyor. Derinlemesine temiz tutuyor. Pamukla sildiğiniz zaman pamuk simsiyah oluyor. Düşünün o kdr temizliyor.Normalde eskiden günde 2 3 sivilce cıkardı . Simdi haftada 1 tane anca. Oda yiyeceklerden kaynaklı .

cevap yazdığınız için teşekkür ederim hafta sonu işim çıktı yaptıramadım bugün inş yaptırıcam annemde her bulduğunu sürme yüzüne diyor:) ama denemeye kararlıyım.

benimde regl döneminde özellikle yanak kısmımda kırmızı sivilceler çıkıyor ve geçmıyo öyle kırmızı kırmızı iz kalıyo bu beni çok üzüyo bide buurun çevrem gözenekli... bu su banada iyi gelirmi acaba çok heyecanlandım şimdi :)

aynen benimde öyle yanaklarımda çıkanlar iz kaldı bide cildim gözenekli işe yaramasada zararlı olucağını zannetmiyorum bi sürü şey denedim bide bunu deneyeyim diyorum:) bugün eczaneye gidicem kullanmaya başlayım sonuçları yazarım

bende sir ağdadan dolayı küçük sivilceler çıkıyor, umarım götürür bu yöntem bu arada fiyat ne oluyor salisilik asitlinin ???

Kızlar...ben ilk önce asetonlu olanı kullanmıştım sanırım 2 3 ay oluyor. böyle yüzüme dokununca derinin altında dolu dolu ama normal bakınca sadece kırmızılık görünen sivilcelerde vardı.sanki sivilce içe doğru çıkıyor gibi..dışa vurmuş sivilcelerde vardı...sağ tarafım çok kötüydü gördükceağlıyordum diyim...şuan hi sivilcem yok o içe doğru çıkıyor sanki dediğim sivilceler kalmadı..ay çok güzel ama bende izleri kaldı kırmızı kırmızı...onuda a. asitle halletmeyi düşünüyorum.İzlere iyi geliyor demişti sanırım bir arkadaş.Sizcede doğru düşünmüşmüyüm şu azıcık kalan kırmızılıkları izleride postalasam benden uzağa başlasın makyajsız günler.Bana yorum yapın fikir verin kızlar öptüm sizi

Diğer sayfaları okuduğum kadarıyla yüze pudra fondoten falan sürülmemesi gerekiyor bu ilacı kullanırken.

dün verdim eczaneye bugün alıcam salisik asitli olanı fiyatıda 12.50 tl bu kadar uygun olucağını beklemiyordum :))

Canım ben gayette makyaj yapyrm valla sorun çıkarmıyor.tabi eve girdiğim anda ilk önce yüzümü temizliyorum.:)

Canım ben gayette makyaj yapyrm valla sorun çıkarmıyor.tabi eve girdiğim anda ilk önce yüzümü temizliyorum.:)

merhaba kızlar..bana bu karışımın tarifini tam olarak yazabilirmisiniz..farklı miktarlar okudum kafam karıştı..

ben ilk sayfadaki karışımı kullanıyorum memnunum.benim aksatmamdan kaynaklandığı için lekeler azaldı ama tam gitmedi.makyaj yapmayda devam ettim bu arada.suyu kullandıktan sonra ne zman yüzünüzü yıkarsanız yumuşacık bi dokunuş oluyo bilginiz olsun

asetonlusunu kullandım,aslında tam kullanmaktan vazgeçecektim,aynaya baktım güzel görünüyor,kullandım ben de.asetonlu tarif güzel,izlerimin rengi açıldı,hemen hemen hepsi geçti diyebilirim ancak uzun zamandır vardı izler kendi mi geçti tarif sayesinde mi geçti onu tam bilemeyeceğim.bitmek üzere benim karışım bir daha yaptırcam,asetonluyu 25 tl'ye yaptırıyorum haberiniz olsun...

Son düzenleme:
salisilik asitli bana o kadar iyi geldi ki anlatamam, yüzümde hiç sivilce çıkmıyor artık. asetonlu bana bu kadar etki etmemişti. az sivilcesi olanlara kesinlikle salisilik asitli olanı öneriyorum

Merhaba :) Sivilcem için, verdiğin salisilik asitli tarifi yaptım yaklaşık 1 hafta oluyor ve hiç sivilcem çıkmıyor ben sadece anlıma kullanıyorum ama anlımda sertlik oluştu sanki bi buruşma gibi :S Sürerken parmaklarıma değdiği için onlarda soyulmaya başladı. Sende de oldu mu acaba bunlar?

bu karışımı yaklaşık 1,5-2 aydır kullanıyorum. ilk bir ay süper iyi geldi cildime. mevcut sivilceleri yok etti ve yeni sivilcelerim çıkmadı. ama malesef herzaman olduğu gibi, cildim bu karışımada alıştı.
son 2-3 haftadır yine sivilcelerim çıkıyor.
ancak yinede kullanmaya devam ediyorum, çünki cildi gercekten güzel temizliyor ve sivilceleri normalden daha kısa sürede söndürüyor.

bende salisilik asit içeren acnelyse krem kullanıyorum sağ yanağıma, akne izlerim için o asit üst derinin kuruyup soyulmasına sebep oluyor buruşma buyüzden oluşuyor yüzünüze yumuşak bi şekilde peeling yapın soyulan deriyi göreceksiniz..

bu salisilik asitli olan losyonu nasıl kullanıyorsunuz ?
ben acnelyse kremi 2 gün kullanıp 1 gün ara veriyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…