Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
dua ederim tabi ki canım inşş güzel sonuclarını da duyarız burda. tatlım benim sanki yüzüm kurumaya basladı ya arada hafif kabuklanma da görüyorum.

5. aydasın dimi sen belki bnmkide 5. ayda başlayablr cnm bu arada sen kaç mg kullanıyordun ve sende kilo artışı falan oldu mu?

renkli güneş koruyucum var. ama şu an kullanamıyorum, çünkü bi sürüyorum sanki güneşte yanmış gibi esmerleşiyorum. açık tenliyim hiç olmadı bana o yüzden. yine de sağol yazdığın için :) benim yüzümde leke hala var ama çok büyük ölçüde geçti. çukur için geçiriyo diyemem ama lekeleri kesinlikle geçiriyo. çünkü yüzü soyuyo canım :)

ya aynn o nemlendiricler beni de esmer yapıyo açıkbuğday tenliyim yani ve çok anormal duruyo haklısın..ya ben ilaç bittikten sonra çukur leke kalmasını istemiyorum..dermroller falan yaptırcam ama yani yine de kalmasın geçsin çok üzülüyrum geçmez diye :KK43:

6.ayım bitmek üzere...cildim süper oldu sivilce siyah nokta yağ eser yok..ama çok izlerim var kırmızı kırmızı..doktor dediki tedavi bittikten sonra iz tedavisine başlayacagız..gecer mi ki ozaman :KK43:

bi de ilacı bitirince siyah noktalarım geri gelecek mi..lütfen gelmesin lütfeeen

6.ayım bitmek üzere...cildim süper oldu sivilce siyah nokta yağ eser yok..ama çok izlerim var kırmızı kırmızı..doktor dediki tedavi bittikten sonra iz tedavisine başlayacagız..gecer mi ki ozaman :KK43:

bi de ilacı bitirince siyah noktalarım geri gelecek mi..lütfen gelmesin lütfeeen
en belirgin düzelmeyi kaçıncı ayna gördün canım ?

kızlar garnier in bir ürünü çıkmış
sivilce çıkacak gibi olunca sürüyormuşun söndürüyormuş
ben yeni kullanmaya başladım ama faydası olur mu bilmiyorum
yani doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama söyleyeyim dedim

Kızlar bende 2. Ayı tamamladım tahlile gittim dün,sonuclarım normal çıktıı 30 mg aynı devam :)
Bu kez doktorum blistexin başka bi dudak koruyucusunu yazmıs naneli bişey,küçük kutuda,vazelin gibi.Muhteşem bişey.Ne bepanthen ne başka bişey etki etmiyordu dakikasında kuruyordu dudaklarım,ama bu saatlerce sürdürdü etkiyi hayretler içindeyim.
İlaç gözlerimi kuruttu bu arada,suni gözyaşı kullanmaya başladım..Onun dışında başka yan etki görmedim maşallah diyim..Yüzüm gittikçe güzelleşiyo herkes farkında :)
Kırmızı izler var sadece. ,onlardan da kurtulcaz kızlarr :)
Herkese harika bir cilt diliyorum :)

Kızlar bende 2. Ayı tamamladım tahlile gittim dün,sonuclarım normal çıktıı 30 mg aynı devam :)
Bu kez doktorum blistexin başka bi dudak koruyucusunu yazmıs naneli bişey,küçük kutuda,vazelin gibi.Muhteşem bişey.Ne bepanthen ne başka bişey etki etmiyordu dakikasında kuruyordu dudaklarım,ama bu saatlerce sürdürdü etkiyi hayretler içindeyim.
İlaç gözlerimi kuruttu bu arada,suni gözyaşı kullanmaya başladım..Onun dışında başka yan etki görmedim maşallah diyim..Yüzüm gittikçe güzelleşiyo herkes farkında :)

kızlar merhaba benim alnımda siviceler var fakat daha çok isilik gibiler.ortaokuldan beri sivilce problemim var çok bunaldım artık.19 yaşımdayım ve üniye gidiyorum.bu ilaca başlamayı düşünüyorum ama şu sivilce kusması denen kısımdan çok korkuyorum.genelde hangi haftalarda başlayıp hangi haftada geçmeye başlıyo?bilenler cevap yazarsa sevinirim :)

kızlar merhaba benim alnımda siviceler var fakat daha çok isilik gibiler.ortaokuldan beri sivilce problemim var çok bunaldım artık.19 yaşımdayım ve üniye gidiyorum.bu ilaca başlamayı düşünüyorum ama şu sivilce kusması denen kısımdan çok korkuyorum.genelde hangi haftalarda başlayıp hangi haftada geçmeye başlıyo?bilenler cevap yazarsa sevinirim :)

özlemcim kişiye göre değiştiğini sana garantili olarak söyleyevbilirim.benim hiçbir şekilde kusma olmadı ama SİWİLCE PROBLEMİM ÇOK AZDI bunu özellikle söylüuorum ne kadar siwilcen warsa bi o kadar kusuyoo benim tek tük çıkardı 5 ay boyunca 3 tane siwilceyle bitirdim tedawiyiii 2. ayda çıktı 2 3 tane başkada çok şükür hiçbir şekilde çıkmadı çıkmıyor :) darısı tüm kullananların başına

Ben de bugün 7.günümdeyim ve alnımda iltihaplı 3-4 sivilce çıktı yanağımda da kistik olduğunu düşündüğüm 3 tane yanyana sivilce çıktı moralim inanılmaz derecede bozuldu, üniversitede bakıyorum kimsenin yok bitek benim varmış gibime geliyo :KK43:

özlemcim kişiye göre değiştiğini sana garantili olarak söyleyevbilirim.benim hiçbir şekilde kusma olmadı ama SİWİLCE PROBLEMİM ÇOK AZDI bunu özellikle söylüuorum ne kadar siwilcen warsa bi o kadar kusuyoo benim tek tük çıkardı 5 ay boyunca 3 tane siwilceyle bitirdim tedawiyiii 2. ayda çıktı 2 3 tane başkada çok şükür hiçbir şekilde çıkmadı çıkmıyor :) darısı tüm kullananların başına
benim de sadece alnımda 2-3 tane çıkıyo diyebilirim.ama yine de rahatsız oluyorum,anlarsın beni :) cildin pürüzsüz bi hale geldi mi gerçekten?

Ben de bugün 7.günümdeyim ve alnımda iltihaplı 3-4 sivilce çıktı yanağımda da kistik olduğunu düşündüğüm 3 tane yanyana sivilce çıktı moralim inanılmaz derecede bozuldu, üniversitede bakıyorum kimsenin yok bitek benim varmış gibime geliyo :KK43:
normalde sivilce problemin ne kadardı?bana da hep kimsede yok sadece ben de varmış gibi geliyo ama aslında çok kafaya taktığımızdan bize öyle geliyo :)

normalde sivilce problemin ne kadardı?bana da hep kimsede yok sadece ben de varmış gibi geliyo ama aslında çok kafaya taktığımızdan bize öyle geliyo :)

Çok kafaya taktığım bi gerçek ama takmakla da haklıyım alnımda sağ yanağımda ve çenemde çıkıyo çok üzülüyorum herkes bakınca :KK43: bugün 7.günüm daha da çok çıktılar :KK43:(

Çok kafaya taktığım bi gerçek ama takmakla da haklıyım alnımda sağ yanağımda ve çenemde çıkıyo çok üzülüyorum herkes bakınca :KK43: bugün 7.günüm daha da çok çıktılar :KK43:(
Ama tedavin bittiğinde bebek poposu gibi bi yüzün olucak :) sayılı gün kullanıcaksın ve sanırım 2. aydan snra tamamen gitmeye başliycaklar.O yüzden bırak son demlerini yaşasınlar :) bn de ocak'ta başliycam.Bakalım neler olucak :)

Ama tedavin bittiğinde bebek poposu gibi bi yüzün olucak :) sayılı gün kullanıcaksın ve sanırım 2. aydan snra tamamen gitmeye başliycaklar.O yüzden bırak son demlerini yaşasınlar :) bn de ocak'ta başliycam.Bakalım neler olucak :)

Biraz da sabırsızım ama çok kötü bi şey, aynaya baktığımda ben de pırıl pırıl bi yüz görmek istiyorum, çok mu istiyorum :KK43:

Biraz da sabırsızım ama çok kötü bi şey, aynaya baktığımda ben de pırıl pırıl bi yüz görmek istiyorum, çok mu istiyorum :KK43:
hayır haklısın.ben de artık bu durumdan sıkıldım ama sabrn sonu selamet :) şu ':KK43:' ifadeleri bırak artık.geçicekler nasılsa :) sonunu düşünüp mutlu ol azıcık :)

merhaba öncelikle geçmiş olsun.umarım tedavin istediğin gibi sonuçlanır :) ben de yakın zamanda başlamayı düşünüyorum ilaca.fakat sivilce kusması denen dönemden ve yüzdeki aşırı kurulutan korkuyorum.normalde çok sivilceli bi yüzüm yok.makyaj falan yapılabiliyo mu?

merhaba öncelikle geçmiş olsun.umarım tedavin istediğin gibi sonuçlanır :) ben de yakın zamanda başlamayı düşünüyorum ilaca.fakat sivilce kusması denen dönemden ve yüzdeki aşırı kurulutan korkuyorum.normalde çok sivilceli bi yüzüm yok.makyaj falan yapılabiliyo mu?

Canımm öncelikle çok sağol iyi dileklerin için :) Eğer ciddi anlamda problemin varsa sivilceyle,ve doktor da önerdiyse mutlaka erkenden başla derim.Ben şimdi keşke daha önceden başlasaydım diyorum..Kişiden kişiye değişiyor bu kusma olayı,mesela bende Aman aman bişey olmadı..birkaç tane çıktı,onlar indi yenileri çıktı..İlk 2 ay arada tamamen kayboldu bazen de dediğim gibi çıktılar..Ama şöyle düşün,sen sivilce kusmasını düşünerek ilaca başlamıyorsun,ama zaten sivilce problemin ciddi anlamda varsa yüzünde şu an da sivilceler vardır.Yani ne fark eder ki,hem ilaca başlamış bi şekildeyken sivilcelerin çıktığında en azından 6 ayın bir kısmını tamamlamış ve finishe biraz daha yaklaşmış oluyorsun :) Ben ilaca baslamadan önce sivilcelerimi kapatmak için pulda falan sürerdim önceden ama pek işe yaramazdı daha çok artardı.Doktorum tedavi süresince gözeneklerimi kapatmamamı söyledi.Bepantheni bile kurumadılar sürme yüzüne dedi,çünkü gözenekleri temiz tutmamız lazım..Göz makyajı yapıyorum sadeece.Pudra,fondoten falan kullanmıyorum hiç.Bebek gibi cildimiz olcak sonunda ben bunu düşünerek avuttum hep kendimi,sende öyle yaparsın :)
Sorularınız olursa bende cevaplarım kızlarr tecrübeli sayılırım artık :)

Son düzenleme:
X