Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
evet, tüm kan değerlerime baktırıyorum her ay, hep normal çıktı.

iyi çünkü çok ağır bir ilaç ve karaciğere etkisi çok fazla. iyi bir güneş kremi kullanman seni rahatlatır dışarıda maalesef tedavin bitene kadar bu kuruluk için kullanman lazım dudak için nemlendirici vücut için nemlendirici ama göz çok önemli galiba değil kesinlikle doktoruna danış belki ara vermeni isteyebilir.

güneş kremi sürmeden dışarı çıkmıyorum, 4 aydır Solante 50 faktör kullanıyorum, yüzüm için bepanten krem, vücuduma excipial hydro, dudaklarıma hameten.. gene de kuruyor işte 53 kiloyum bu arada, 30 mg kullandım hep.

sabrın sonu selamet ben iyi olan hastaları gördüm peki bişi soracağım yüzün ne durumda ne kadar fark var bakınca

Son düzenleme:
çok kötü durumda sayılmazdı yüzüm , gözeneklerim açıktı, hala açık. Ama burnumdaki siyah noktalar azaldı. Kist şeklinde kırmızı sert sivilceler çıkardı acı veren, onların çıkması azaldı. Tek tük çıkıyor arada küçük küçük. Bu arada 21 yaşındayım, yaklaşık 8-9 yıldır tüm kremleri, antibiyotikleri kullandım,geçmemişti.

75 kiloyum günde 20 mg verdi.kiloya göre verildiğini okudumda ispanaklikoyyimirtasi 53 kg ona 30 vermiş :44:

75 kiloyum günde 20 mg verdi.kiloya göre verildiğini okudumda ispanaklikoyyimirtasi 53 kg ona 30 vermiş :44:

canım doktor sana kilonu falan sormadı mı çünkü benim doktorum kilo başına 1.20 mg alınması gerekiyor demişti bende 51 kiloyum şmdilik 30 mg kullanıyorum senin ki baya az doktoruna sor bence.

canım doktor sana kilonu falan sormadı mı çünkü benim doktorum kilo başına 1.20 mg alınması gerekiyor demişti bende 51 kiloyum şmdilik 30 mg kullanıyorum senin ki baya az doktoruna sor bence.

yok tatlım kg mu falan sormadı direkt 20 mg verdi.2 ay sonra gideceğim kontrolede 1 ay sonrasına çağırmadı :44:

peki tatlım diğer aya ilacını farklı cildiyeciden mi yazdıracaksın anlamadım doğrusu.

yok canım.herkes ayda bir kontrole gidiyor ya benimki 2 ay sonraya çağırdı oda bir kafamı karıştırdı :44: aynı doktora gideceğim böyle dozu az alınca iyileşme geçmi olur ki?

Ben son doktora gittiğimde bana Avene Diacneal Akne kremi verdi nette biraz araştırdım tatmin edici bi bilgiye ulaşamadım sanırım izlerim için vermişti. Acaba alsa mıydım karar veremedim. Buradaki eczanelerde satılmıyor diye almamıştım.

mrb kızlar birşey soracağım sizlere. İlacın cildimizde meydana getirdiği kuruluklara karşı sürekli nemlendirici takviyesi yapıyoruz.Bunun yanında ilacın karaciğeri yorduğunu da biliyoruz.Peki karaciğer için ekstradan beslenmenize dikkat ediyor musunuz mesela fazla yorulmaması için tükettiğiniz besinler neler?Ben doktoruma sordum ama sadece daha önce yine sivilce için kullandığım tetradox antibiyotik vardı onu içmeyeceksin ilacı kullanırken ve a vitamini içeren besinler tüketmeyeceksin dedi.forum da arkadaşın biri günde 1 kase ballı yoğurt yiyebilirsiniz karaciğer için demiş bende yemeye çalışıyorum :). Peki sizlerin bu konuda tavsiyeleri var mı?

enginar yiyebilirsin canım karaciğer için çok faydalı ben pek yiyemiyorum ama

yediğimiz bir çok şey a vitamini içeriyor ama enginar da karaciğer dostu 3 defa falan yedim ben de daha yiyemem pek sanırım.

arkadaşlar 4.üncü ayımın ilk haftasındayım sonuç mükemmel diyebilirim şimdiden ama izleri var kalıcak gibime geliyor izler için en etkili ilaç sizce hangisi kullanan bilen var mı lütfen yardım edin beyaz tenliyim bazn çok kırmızı oluyor izler....

hamileyim demiştin sonuç noldu canım, naptın? merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…