Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Merhaba arkadaşlar, ben de yaklaşık 3 haftadır aknetrent kullanıyorum. Bu ilacı kullanırken iple kaş veya bıyık aldırmam da bir sorun olmaz değil mi? Doktorum ilacla ilgili çok fazla bilgi vermediği için sizlere sormak istedim.

merhaba kızlar ben 10mg la başladım yaklaşık 15gün oldu ve dışarı atmaya başladı baya..10mg la başlayan varmı aranızda ? benim 2.kullanışım bu arada yıllar önce 60mg kullanmıştım geçmişti tekrar çıkınca yine başladım maalesef

yok tatlım kg mu falan sormadı direkt 20 mg verdi.2 ay sonra gideceğim kontrolede 1 ay sonrasına çağırmadı :44:

Benim de aynı şekilde 10 gün önce günde 1 kez olmak üzere 20 mg ile başladı.. 1 ay sonra gel dedi.. açıklama olarak ta çok çok yüzün tamamını sarmayan sivilce tedavilerinde ben bu şekilde vermeyi uygun buluyorum gelişmeyi 1-2 ay sonra görüp ona göre tedaviyi şekillendiriyorum dedi.. bazen 2 ay bile yetiyormuş bazı roaccutane ile akne tedavilerinde..

canm bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum iple herhangi bir sorun olmadı bana ama cildim fazla soyulmuyor kurumuyor o yüzden sorun olmadı sanırım.

iple hiçbir sorun olmuyor ben sürekli öyle alıyorum
ama siz siz olun sakın ha sir ağda falan kullanmayın
ben ilk ayımda dudak üstüne sir yaptırmıştım o görüntüyü unutamıyorum

yüzümde kuruma ve soyulma yok yalnız gözlerim çok sulanıyor benim cok hassaslastı en ufak rüzgarda yaaşrıyor

Ben yüzüm için solante güneş kremini kullanıyorum,doktorum önermişti 50 spf. Kollarınız için hangi güneş kremini kullanıyorsunuz?

sonunda dün akşam başlayabildim ilaca..umarım her birimiz çabucak iyileşir sağlıkla kurtuluruz

başım dönüyor elim ayağım kesiliyor.otururken pek birşey yokta ayaktayken pek iyi hissetmiyorum.bunları yaşayan varmı?ilk günlerin etkisimidir?bunları yaşayan varmı?

başım dönüyor elim ayağım kesiliyor.otururken pek birşey yokta ayaktayken pek iyi hissetmiyorum.bunları yaşayan varmı?ilk günlerin etkisimidir?bunları yaşayan varmı?

Belki ilacın vücuda adapte olma aşamasıdır belki de sen biraz psikolojik olarak öyle hissediyor olabilirsin eğer çok tedirgin olarak başladıysan

doktor yüzüme hametan vermişti ama o cok da iyi gelmedi bana..siz yüzünüze ne sürüyorsunuz krem olarak ?? ben güneş kremi kullanıyorum ama o nemlendirmiyor okadar,sağlam bi nemlendiriciye ıhtıyac var..

bu ilacı bende kullandım ara sıra burnum kanadı dudaklarım çatladı elimde egzama cıktı ama doktor kremler verdı sorun olmadıı duzenlı olarak kontrolde yapıyolar 5 ay kullandım ve cıldım bebek gıbı oldu tamamen pürüzsüzdü aradan 3 yıl gectı ve yenıden tekrarladı doktora tekrar gıtcem bu ılacı yıne versın yıne kullanırım yanı bence abartıldıgı gıbı yan etkileri yok basit şeyler

Belki ilacın vücuda adapte olma aşamasıdır belki de sen biraz psikolojik olarak öyle hissediyor olabilirsin eğer çok tedirgin olarak başladıysan

aslına bakarsan tüm yargılarımdan arındım öyle başladım.bu hapla birlikte çinkoda verdi doktorum.sanırım çinkodan oldu.bugun içmedim daha iyiyim

doktor yüzüme hametan vermişti ama o cok da iyi gelmedi bana..siz yüzünüze ne sürüyorsunuz krem olarak ?? ben güneş kremi kullanıyorum ama o nemlendirmiyor okadar,sağlam bi nemlendiriciye ıhtıyac var..

Doktorum bana La Roche Posay effaclar H temizleme köpüğü ve nemlendiricisi vermişti en başından beri onları kullanıyorum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…