Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
çok tşk edrm cnm ilaca başladm 15. günüm zaman nasıl geçti anlamıyorum bi bakmışım 6. aya girmişim herşey düzelmiş olur inş. doktorum su ile ilgili bişy söylemedi burdaki arkadaşlar sudan bahsedince korktum bende çok su içemiyorum ama deniyorm olmadı annem zorla içiriyor artık :) demekki benden 1 hafta önce başlamışn:) bnmkide güzel gidiyo haff dudak kuruluğu ellerm biraz biraz yara olmaya başladı tabi sivilceler biraz fazla çıkıyo ama endişelenmiyorum doktor normal olduğunu söylemşti sende de böyle bi durum varsa endişe etme ttlım :)

Canım rica ederim ne demek :) evet dediğim gibi yanında hep bi bardak ya da şaşal filan bulundur ben ancak günde 1buçuk 2lt içebiliyorum. Göğüs kafesim ağrıdı 1 hafta şuan ara ara ağrıyor. iki günde bir yoğurt yiyorum filan. sende böyle yap. ama suyun gerçekten çook faydası var, vücut çok ama çok yoruluyor çünkü. bende sivilce çıkacak yer kalmadı canım artık inanki. yanak bölgem full sivilce,kızarık..kötü bir durumdayın yani...

Canım rica ederim ne demek :) evet dediğim gibi yanında hep bi bardak ya da şaşal filan bulundur ben ancak günde 1buçuk 2lt içebiliyorum. Göğüs kafesim ağrıdı 1 hafta şuan ara ara ağrıyor. iki günde bir yoğurt yiyorum filan. sende böyle yap. ama suyun gerçekten çook faydası var, vücut çok ama çok yoruluyor çünkü. bende sivilce çıkacak yer kalmadı canım artık inanki. yanak bölgem full sivilce,kızarık..kötü bir durumdayın yani...

önce dualarla sonra aradığımız çarelerle en kısa zamanda en az hasarla geçeriz inş. bu evreyi. Bnemde göğüs kafesm ağrıyordu son günlerde ahh ilaç ahhh:)

2 ay bitiyor pek aktif sivilce yok ama lekeler duruyor hala makyaj yapmak zorundayım :KK43:(( bir geçsin artık gercekten cok bunalıyorum bazen :KK43:

2 ay bitiyor pek aktif sivilce yok ama lekeler duruyor hala makyaj yapmak zorundayım :KK43:(( bir geçsin artık gercekten cok bunalıyorum bazen :KK43:

cnm sabret benm arkadaşımda kullanmış bu ilacı onun en fazla yan etkisi ve etkileri 4. ayda ortaya çıkmış izleri ve lekeleri de 6.5 aylık tedavden sonra 2 ay içerisinde hepsi de gitmş.

Benim gibi 3. aya girecek olanlar lekeleriniz ne durumda?

4. ya da 5. 6. aydaki arkadaslar sizlerin lekeleri ne durumda?

1 2 yıllık lekeler var yanaklarımda cok koyu değil ama fondoten pudra kullanmam gerekiyor artık gecsinler istiyorum

Benim gibi 3. aya girecek olanlar lekeleriniz ne durumda?

4. ya da 5. 6. aydaki arkadaslar sizlerin lekeleri ne durumda?

1 2 yıllık lekeler var yanaklarımda cok koyu değil ama fondoten pudra kullanmam gerekiyor artık gecsinler istiyorum

ben 6 yada 7. ayımdayım valla karıştırdım doktora sorucam ama iz olarak kırmızı izleri diyorsan sıcaklardan dolayı hala kırmızı olarak duruyor ama hava çok sıcak değilse renkleri soluk. çukurlardan bahsediyorsan çukurlarda hiçbi değişiklik yok malesef:KK43:

Bende cukur yok şimdilik sonra olusur mu bilmiyorum :KK43: kırmızı leke de cok az var daha cok böyle kahverengi lekeler var :KK43: ve bunlar gececek mi merak ediyorum :KK43: 3. aya giriyorum 14ünde.Sivilce nadiren cıkıyor haftada 1 2 .

3 yıl önce bitiridm bu ilacı, benim yüzümde acayip değişimler oldu arkadaşlar. yer yer çökktü resmen çökük yerler de koyu gölgeli görünyor. başlamamış olanlar bence başlamasınlar. hatta beni biri uyarsaydı bırakrıdım ben. şu an kendimden nefret ediyorum insanlar heo noldu sana böyle diyor, kilo alsam da gitmiyor o görüntüler. göz altarım çöktü alnım çökük çökük oldu. şu şilaç dava edilmeli bence! çok kızgınım çok!

peki doktora gitmedin mi bu durum için belki bir krem verirdi ne bileyim ya da lazer vs :KK43:((( off bunları duyunca cok korkuyorum zaren endişelerim şu ara cok fazla :KK43:(

canım kremle falan olacak iş değil yüzdeki yağ dokusunun erimesinden bahsediyorum. kremlere serumlara falan kimse boşuna para vermesin bence. ben başıma geleni, ve çevremdekilerin de başına geleni söylüyorum.. hiç bir kötü niyetim yok sadece uyarmak istiyorum herkesi.. ergenlikti geçer giderdi niye kullandıysam keşke birileri beni uyarsaymış.

bu arda ilk iki 2yıl çok iyiydim hatta yüzüm çok gergin ve dolgundu eskisine göre, sorunlarım 2. yıldan sonra aniden başladı. gittikçe de kötü oluyor delircem! gün ışığında insanların yüzüne bakamıyorum resmen. napcam bilmiyorum! insanlar ne kadar güzel görünüyor gözüme benim de ağzım burnum yüzüm güzel ama ne yazıkki bu göçüklük zayılfık gölgeler beni çok kötü gösteriyor. takıntı yaptım 1 yıldır her gün bununla uyanıp uyur mu insan ya! gerçekten iyi araştırın çevrenizdeki 2 ya da daha fazla yıl önce bırakmış insanları. tabi bu insanlar normal kilonun üstünde insanlar olmasın.. normal insanlar olsun. ben de biliyorum bi 20 kilo alsam daha iyi görünür yüzüm. ama bunun için bir de obeziteyle uğraşmak istemem..

kötü niyetin olmadıgının farkındayım ama böyle duyunca tabi ki insan endişeye kapılıyor.işte keske ergenlikten beri gecmiş olsaydıı 24 yasındayım ve hala bu sorunu yasıyorum o yüzden mecbur kaldım .

nefes almakta zorlanmaya başladım, çünkü burnumun içi kuruyor :KK43:( bir arkadaşım da burnu kanadığı için ilacı bırakmıştı geçen sene. Bu arada 3.ayımdayım :KK14:

Kurumaması için jel kovamında sprey var bana doktorum vermişti zaten ssk karsılamıyor eczaneye sorarsan alabilirsin ya da bepanten de sürebilirsin

Son düzenleme:
3 yıl önce bitiridm bu ilacı, benim yüzümde acayip değişimler oldu arkadaşlar. yer yer çökktü resmen çökük yerler de koyu gölgeli görünyor. başlamamış olanlar bence başlamasınlar. hatta beni biri uyarsaydı bırakrıdım ben. şu an kendimden nefret ediyorum insanlar heo noldu sana böyle diyor, kilo alsam da gitmiyor o görüntüler. göz altarım çöktü alnım çökük çökük oldu. şu şilaç dava edilmeli bence! çok kızgınım çok!

Uff bu tür yorumlari okudukca ne yapacagimi sasiriyorum. Kac yasindasin? Benim yasim 30. Ergenlikten beri surekli cikan agrili kizarik iltihapli sivilceler icin son care bu ilaca basladim. Ama senin gibi baska yorumlari da gorunce cok sıkılıyorum. Eger mumkunse ilaci kullanmadan onceki ve simdiki resimlerini koyabilir misin?

Bu arada 9.gunumdeyim. Yuzum sanki guneste yanmis gibi hem kizarik hem gergin. Yaniyo. Sizin yuzunuzde de kizariklik, yanma hissi ve kasinti oluyor mu? Napsam yaa biraksam mi acaba:KK43:

27 yaşındayım. off bilmiorm başka bir seçeneğiniz varsa roaccuttane dışında önce onları deneyin bence. ben yandım başkaları yanmasın. hayata küstüm resmen Allahın verdiği güzelim yüzüm çöküyor günden güne.

27 yaşındayım. off bilmiorm başka bir seçeneğiniz varsa roaccuttane dışında önce onları deneyin bence. ben yandım başkaları yanmasın. hayata küstüm resmen Allahın verdiği güzelim yüzüm çöküyor günden güne.

arkadaşım çevrende bu ilacı daha önce kullanan var mı onlarda da aynı şey olmuş mu ilk kez senin yorumundan sonra ürktüm ben izleri mi kaldı sivilcelerinin en büyük sorunn o mu?

sivilce iziyle alakasi yok zayiflil vecokmeden olusan golgler. cevremde de var ornekler. ya neyse bunu demem ne kadardogru bilmiorm. uyarmak istedim sizi. neyse bu konuda soyleyecgim bunlar cevrenizdekilere kullananlara sorun bence. herkese saglikli gunler dilerim..

X