Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

lazerin ışığıyla ilgili bir durum diye biliyorum ben. bir de ben aslında gittiğim kadından cesaret aldım. Başladığım zamandan beri iğneli eğilasyon yaptırmama rağmen 1 kere bile kabuklanmadı yüzüm. hiç yara yapmadı ama işte iğne giriyo sonuçta cilde o nedenle biraz endişelendim. yarın son seansıma gidicem ondan sonra da gitmicem. :)

Bende tedavi sonrasında izlerin gecip gecmeyecegi ile ilgili endişe yasıyorum.İzler için ayrı bir tedavi mi uygulanacak sonra.Tedavi sırasında tretin gibi soyucu bir krem verme durumu yok mu diye doktora 15inde soracagım kontrole gittiğimde.

Ben doktora sormadım ama bana günde içtiğin su miktarının 2 katını içmem gerektigini söyledi ben günde 3.5 litre kadar su içiyorum şimdi.Ve sanıyorum bundan dolayı dudaklarım pek kurumuyor. Bu yüzden malesef oruç tutamayacagım karaciğeri yormamak lazım su içmenin temel sebebi bu zaten ilacın karacigere yaptıgı zararlı etkileri yok etmek ve ilaçtan ötürü kuruyan cilde nem sağlamak..

b12 vitamını verdi ama acaba bu nedenlemi etkisi olurmuki

Ben tedaviye başlamadan önce de sürekli roaccutane kullananların yorumlarını vs. okudum fakat b12 vitamini veren bir doktor ilk kez gördüm Neden verdi acaba? Ama su içmeyi aksatma sen hiç bir şekilde.Benim kurumamam da bence etkili olan bu.

Ben tedaviye başlamadan önce de sürekli roaccutane kullananların yorumlarını vs. okudum fakat b12 vitamini veren bir doktor ilk kez gördüm Neden verdi acaba? Ama su içmeyi aksatma sen hiç bir şekilde.Benim kurumamam da bence etkili olan bu.

canım kansızlık var dedi ama kan iğnesi ve b12 vitamini verdi bunları baska sebepten verdi sanırım:26:

Hımm doğrudur canım bundan cildiyecinin haberi var sonuçta baska bir doktor vermedi değil mi? Öyleyse sorun yok tabi.

Tedaviniz nasıl gidiyor arkadaslar? kaçıncı gününüzdesiniz ve ne durumdasınız yazarsanız bizlere de bir fikir olur.1 haftadır baslık epey durgun.

ben altı ay kullandım su an tedavi bitti hatta bir ay geçti biteli. izler sivilce izleri mi? sivilce izleri oyuk seklindeyse geçmiyor ama biraz daha düzleşiyor. sen doktora sor bence herkesin cildi farklı doktor daha iyi bilir :)

An itibariyle roaccutane tedavim resmen bit-ti!! bi tane bile sivilcem kalmadı cok sukur hep beraber popoları kasıyalım kızlar ama sorun su ki sivilce izlerim duruyo kendiliginden gecermis 5-6 ay icinde ama o kadar beklemek istemiyorum bıktım makyaj yapmaktan
Doktorum azelderm dye bi krem verdi hic olumlu bsey yazılmamıs hakkında tereddutteyim o yuzden
.. bu kremi kullanıpta memnun kalan var mı aranızda?:26:

Son düzenleme:
Bisey olmaz ilacı bıraktıktan bi 10-15 gun sonra cilt kendine geliyo zaten. Ben ilacı kullnırken cıktım tatile sorun olmadı yuzumu korudum sadece

kızlar cevaplar için teşekkür ederim..
peki kaç faktörle çıkmam lazım acaba tatildeyken?
ayrıca denize girceğim için off ya ne yapıcam bilmiyorum denizi ço ksevdiğim için ben denizden de çıkmam çok yanar mıyım acaba
sebamed 40 kullanıyorum genelde dışarı çıkarken acaba o yeterli olurmu bana??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…