Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
1 ayın sonunda sivilcelerin daha da artabilir..sonra cildinin yenilenmesini bekleyceksin,soyulacak cunku..agustosa kadar durum nasıl olur bilmem ama bazılarında tedavı kısa suruyor..cildine baglı tabıkı canım

bende eylülde tedaviye başlıycam inşallah canım benmde sivilcelerim sadece çene bölgemde ama benmkiler deri altında kistik sivilceler ve kırmız sivilce izleri var. eklediğin resimdeki değişim muhteşem benim korkum tedavi boyunca yüzün farklı bölgelerinde sivilceler çıkcak ve şu ana kadar okuduğum yorumlarda krmızı lekeler kaldığı söyleniyor sende böyle bişey oldumu çeneyi hallederken başka yerleri bozmayayım

benimkide aynıdı canım derinin altındaydı ve kırmızılık vardı ilk hallerinde ilacı kullanmaya başlayınca yüzeye çıktı.Sivilcelerim elmacık kemiklerimin üstünde biraz vardı ama en çok görüldüğü gibi çenemde çıktı onun haricinde hiç çıkmadı bende ve bnce sende de öyle olur ki olmasa da başka yerinde çıksada farketmez çünkü roaccutane bunları yok etmek için var kırmızı lekeler bende hiç kalmadı gibi birşey bunun en büyük nedeni bence cildime makyaj yapmayarak hava aldırmam ve en en önemlisi sivilcelerimi hiç patlatmadım tedavi boyunca bu yüzden iz kalmadı,kırmızılklar son aya kadar oluyor benim 6.aydan sonra kırmızılıklar azalmaya başladı ve şu an 6 ay geçti hiçbirşey yok canım

kızlaaar bugnü 20. günüm yüzümde tek bir siwilce çıkmadı zaten benim yüzmdeki siwilceler isilik gibi minik we çok azlardı ben doktor tanıdık diye yalwar yakar yazdırmıştım tamamen geçsin diye..kuruluk çok kötü burnumun içi kuruyor dudaklarım kuruyor sabah gergin bi şekilde uyanıyorum..burnum kanıyor yüzüm pul pul dudak kenarlarım dahii bu yüzün pul pul dökülmesi için ne yapmam gerekiyo en azından dışarı çıkacağm zaman öyle yapayım o pul pul dökülen cildim görünmesin en azından

tatlım dökülme için yapabilceğin pek birşey yok sürekli nemlendirirsen muhakkak pullanma azalır ama derinin soyulmasını da engellemiş olursun.Bence pek faydalı olmaz odaama dediğim gibi dışarı çıkacağın zaman doktorunun verdiği nemlendiriciyi kullan cildine

Arkadaşlar ben ilacı 2.5 aydır kullanıyorum. Sivilcelerimin azaldığını söyleyebilirim ancak tamamen geçmedi. hala çıkıyor. bir de iğneli epilasyon yaptırıyorum yüzüme. izlerimde düzelme yok ve sanki daha da arttı. korkuyorum çukurluk olucak leke kalıcak diye. epilasyonu da bırakıcam zaten. sizce düzelir mi. bu arada ben 1 kilo verdim. üstelik de doktorun yemememi söylediği yiyeceklerden tüketmeme rağmen.

Son düzenleme:

ben zerotenin kullanıyorum ama kesinlikle lazer yok dedi. özellikle sordum çünkü ilaca başlamadan önce lazere gidiyordum. baya azalmıştı. ama ilaçtan mıdır bilmiyroum, hormon dengem bozuldu sanırım tekrardan çıkmaya başladı tüy gibi olsa da bir seans daha gidecektim. sakın gitme yanar, yanmasa da iz kalır dedi.
belki okumuşsundur ben bir ara 2 3 hafta gibi bir dönem ara verdim. o ara verdiğim dönemde gittim yaptırdım lazer. zaten tüy gibi olduğu için bişey olmadı, brde koltuk altım nasılsa bir sene sürse de izi geçer dedim.çok şükür bişey olmadı.
ama bence yüzün için tehlikeli bir durum.yüzüne yaptırma derim veya doktoruna bir danış bence.

20.günümdeyim şimdi ve kuruma artıyor biraz daha fakat yeni sivilce 2-3 gündür cıkmıyor , umarım durur kısa zmaanda aktif olanlar da bazen ucu cıkmıs oluyor nerdeyse bende elimi sürdügüm anda cıkıyor iz kalır diye korkuyorum yanagımda zaten sivilceler iz de kalırsa cok kötü olacak .Pul pul oluuyor yüzümün belli kısımları ve çene bölgemle burnumda kabarıklar oldu sanırım siyah noktaları atacak dısarı bu ne kadar sürer acaba?

ben de 2.aydayım, daha yeni yeni pullanmaya başladı yüzümün belli kısımları , ilk ay çok az dudak kuruluğu vardı, onun dışında hiçbir değişiklik yoktu. 30 mg kullanıyorum iki ayda da.

Cnm benmde 5. ay bitcek.gecenlerde çekirdek çitledim hemen 2 tane çıktı ondan devam etmeyi düşünyrum.Bişey sorcam adet konusunda sıkıntı yaşadın mı?adet sürem kısaldı benim acaba ilaçtan mı dye düşünyrum.Bide adetim çok koyu sende de bu etkiler oldu mu?

Yaa doktor bana izler için bi şey vermedi..hep agız kenarım sivilce izi..daha 2.aydayım,oralarda sivilcem yoktu,ilaç yuzunden cıktı,şimdi de yerınde izler kaldı..gecmeyecek mı (( gunes kremı de kullanıyorum devamlı..off canım sıkıldı

ya kızlar özellikle tedavisi bitenler yada sonlarda olanlara soruyorum. şimdi benim minik minik nokta gibi izlerim var sanki birisi iğne batırmış gibi oyuk yani. onların geçmesi için lazer mi yaptırmak gerek ?? yoksa geçermi kendisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…