Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar 11inci günümdeyim dudaklarımda kuruluk war yüzüm için güneş kremi sürmüyorum ewden çıkmadıgım için hiç..siwilce artışı olmadı henüz bi tuhaflık war mı sizce

yok bi tuhaflık:) illa artış olucak diye bişey yok olursada tedavinin başında da ortasında da olabilir.kişiden kişiye göre değişiyo bu durum..mesela bende 2. ayda çok az olmuştu bi kusma yaşamadım yani.. bu arada ''evden çıkarsan''mutlaka güneş kremi kullan..

kızlar agda kullanılmıyor ya bu ilaç kullanıldıgında benim 3 haftam yalnız bıyık bölümünü iple aldırsam olurmuki :26:

Hata yapip ilaci kullanirken agda yaptirdim ve su an 2 senedir gecmeyen bir iz var dudak bolgemde. Ipten vazgecme bence. Sadece ilac kullanirken degil sonrasinda da. Duzgun biri yaparsa kizarir ama sonrasinda geciyor.

canım teşekkür ederim cewabın için öncelikle :) güneş kremi için ne önerirsin peki ayrıca denize gitsem bi sorun olur mu akşam 5ten sonra girecem bi sorun olur mu sence

canım teşekkür ederim cewabın için öncelikle :) güneş kremi için ne önerirsin peki ayrıca denize gitsem bi sorun olur mu akşam 5ten sonra girecem bi sorun olur mu sence

Gunes kremini deniz icin degil maalesef her disariya cikisinda uygulamak durumundasin. Ben Avene ve Bioderma nin +50 faktorlerini kullandim. Kullanimlari cok zor ama ise yariyor. Denizi ise kesinlikle tavsiye etmem. Cilde bagli olarak degisebilir ama gunes yuzunde hic gecmeyecek izlere neden olabiliyor. Cildin su an inanilmaz hassas. Birak gunesi, kasimak vs gibi seyler bile zararli.

Teşekkürler bende kuruluk için göz damlası düşünmüştüm, peki ilaç bitiminden ne kadar zaman sonra ağda yapabiliriz?

Bir şey söylicem ama ne kadar genel bir sey bilmiyorum...bu ilacı kullanmaya baslayalı 40 gün civarı oluyor ve benım guldugum zaman agız kenarında olusan mimik cizgim acayip derinleşti belirginleşti...tamam cilt kuruyor geriliyor anladım ama cildim asırı yaglı oldugu ıcın suan normal bir cilt halıne geldi..oyle kuru filan da değil...sizde de böyle bir durum oldu mu.. ((

cnm doktor bepanthen vs krem vermedimi onları kullan mautlakaa

bepanteni merhem verdi onu dudagıma suruyorum..yuzum ıcın farklı seyler verdı cıkan sıvılcelere sureyım dıye de cildime devamlı gunes kremi vs suruyorum zaten..kuru kalmıyor yani..neden oyle oldu ki

ben doktorumun verdiği dermoskin diye bi güneş kremi kullanıyorum e vitaminli falan cildi nemlendiriyo memnunum yani ama yüzümü çok parlatıyo krem bu yanı kötü işte ..denize gitmeni tavsiye etmiyorum güneşten kaçman gerek..ama akşam 5ten sonra girmen sorun olur mu bi doktoruna sor bence:) ben şartlandırdım kendimi bu yaz deniz meniz yok diye çünkü:)..

canım teşekkür ederim cewabın için..bugün 2. haftam we ben denize girdim şimdilik bi sorunum olmadı onu da söyleyim sanırım daha 2 haftalık kullanıcı oldugum için :)ama uzun bi ara girmeyecem denize mola weriyorum korktum .//

canım cewabın iin teşekkür ederim öncelikle :) ben güneş kremi kullamadım bugün çıktım ilk defa dışarı çünkü..denizede girdim bu arada ısrarlar üstüne şimdilik bi sorun yok çook şükür sanırım daha tedawinin çok başlarında oldugum için 2. haftam bugün:)

Dogru 2 haftadir kullaniyorsan risk daha az. Ben isten eve giderken azicik gunese magruz kalsam bile kizarmaya baslamistim son zamanlarinda. Zaten bu nedenle ilaca sonbaharda baslanmasi ve kis aylarinda devam edilmesi tavsiye ediliyor. Umarim bekledigin etkiyi en kisa zamanda alirsin.

amin canım inşallah çok saol:) sen beklediğin sonucu elde ettin mi tedawin sıkıntılı oldu mu kırmızı izler kalıyo diye duydum öyle bi problemin oldu mu

bepanteni merhem verdi onu dudagıma suruyorum..yuzum ıcın farklı seyler verdı cıkan sıvılcelere sureyım dıye de cildime devamlı gunes kremi vs suruyorum zaten..kuru kalmıyor yani..neden oyle oldu ki

valla canım dudaklarıma hematen verdi bepanthenı yüzüme sürüyorum ben:26:

merhaba arkadaslar bende 14 gündür roaccutane kullanıyorum.Yıllardır sürekli olarak sivilce sorunu ile ugraştm.Doktorum yüzüne yıkama jeli.nemlendirici vs hiç bir sey sürmeyeeceksin sadece 50 faktör güneş kremi kullanacaksın dedi.Makyaj yaopabilcegimi söledi zaten makyajsız cıkamıyorum dısarı ama.temizleme sütü ile makyajı cıkarıp sadece su ile yüzümü yıkamamı söylediam temizlenmiyor gibi.Bu şekilde de temizlenmiyor gibi geliyor bana.Nemlendirici vermemesi normal mi?Sizler ne kullanıyorsunuz nemlendirici ve yıkama jeli olarak doktorunuzun bir önerisi oldu mu?

hiçbirşey kullanmıyorum bepanthen ve güneş kremi dısında vermedi dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…