Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
benim bu ay bitiyo artık. ama yeterli dozu almış oluyomuyum bilemiyorum. doktor bidaha 3 ay sonra çağırdı. 3 ay 30 3 ay 40mg almış olcam toplamda. 51 kiloyum. doktor çok açıklama yapmıyo sinir oluyorum :44:

benimde son 16 günüm max. dozu tamamlıyorum ben 8100mg almş oluyorum garanti olsun diye max. dozu verdi 60 mg kullanyrm bidaha gel filanda demedi bana doktor .kilonla 120 yi çarp alman gereken minimum dozu bulursun ki o minimum dozu kesinlkle tamamlaman lazım aksi halde tekrarlıyomş sivilce kabusu.maximum dozu kilonla 150 yi çarpıp buluyosun

benim bu ay bitiyo artık. ama yeterli dozu almış oluyomuyum bilemiyorum. doktor bidaha 3 ay sonra çağırdı. 3 ay 30 3 ay 40mg almış olcam toplamda. 51 kiloyum. doktor çok açıklama yapmıyo sinir oluyorum :44:

benimde son 16 günüm max. dozu tamamlıyorum ben 8100mg almş oluyorum garanti olsun diye max. dozu verdi 60 mg kullanyrm bidaha gel filanda demedi bana doktor .kilonla 120 yi çarp alman gereken minimum dozu bulursun ki o minimum dozu kesinlkle tamamlaman lazım aksi halde tekrarlıyomş sivilce kabusu.maximum dozu kilonla 150 yi çarpıp buluyosun

bana doktor izlerimi görmek için gel dedi 3 ay sonra. minimum dozu geçtim. umarım tekrarlamaz en büyük korkum o :26: bu arada sana jel falan yazdımı doktor son ay? bu arada benm de son 15 gün. birlikte geri sayım yaparız artık bide ayıptır sorması kilon kaç senin?

ben 4. ayımı bitirmek üzereyim. artık sivilcem çıkmıyo. yani eskisi gibi. çıksa da çok küçük oluyo 2 güne sönüyo. aman nazar değmesin ya. izler falan var onlar geçicekmiş zaten, ya da iz tedavisi falan onu da geçtim. ama böyle yüzümde pütür pütür çok küçük şeyler kaldı. böyle ufak yağ bezesi boyutunda. dedim acada sivilce kurudu da düşmüyo mu. bi tanesini koparıyım dedim. acıdı kopmadı ve şu an kan oturdu sanki o beyaz pütür pütür yer kıpkırmızı oldu. çözemedim ben. bu pütürler ne böyle. 1 aydır aynen duruyo kopmuyo da çözemedim ben. o koparmayı denediğim kıpkırmızı oldu. ay öyle kalmaz inşallah. böyle bişey yaşadınız mı diye sorucaktım ben. ne bunlar böyle ??? ay cins cins şeyler çıkıyo, ne tuhaf bi insan oldum ben ya..

Kizlar selam benimde 15 gun kaldi tedavimin bitmesine yanliz 2-3 gundur yanagimda kipkirmizi nimik minik en az 15 tane sivilce gibi seyler çikti. Ayrica yuzum çok geriliyo kupkuru ve krem surunce asit dokmus gibi yaniyoo. ne istir anlamadim. doktorumu aradim yoktu baska biri çikti eczema gibi birsey olabilir anlattiginiza gore ama tam olarak bilmiorm gormem lazim dedim off napcam bu nerden çikti simdi yaaaa ne guzel tedavim bitiyodu 10 gundur sivilcem hiç çikmiodu bu nerden çikti yaa. yok vallah puruzsuz cilt bana haram :2:

doktor jele gerek yok dedi ama ben 1 aydır gece yatarken differin kullanıyorum yüzümü ilaç soymuyordu differin tahriş etmez nasılsa öyle çok kuruluk yok diye kullanıyorum şuan pul pul dökülüyor yüzüm:)kilom 54 oldu kilo aldırdı ilaç bana:)8100mg doz alıp btrimş olcam tedavimi

Arkadaşlar bende kullandım bu ilacı gunluk 60 lık 5 ay kullandım 1 ay daha kullanmam gerekiyordu ama doktor her an ağlıyor olmam gerekçesiyle kesti ilacı . Benım bır yıl oldu ilaç biteli her ay bir tane çıkıyor yine sivilce ama oda öyle eskısı gıbı buyuk değil . İzlerim için birde jel yazmıştı doktor ama adını hatırlamıyorum . Yüzümde hep mor mor izler vardı kuçuk kuçuk delikler , şimdi hiç bir şey kalmadı çok mutluyum :) roacutanne'ı seviyorum . Her ne kadar son aylar beni depresyona sokmuş olsada.

o jelin adını hatrlasan pek iyi olcak zorla hafızayı

kızlar resim bana ait değil ama bölye minik minik nokta gibi deliklerde geçicek mi çok merak ettim

contractubex'ti ama oda arkadaşımın yaraları çok derindi çok etkisini görmedi birde ben 4 ay devam ettim . Süreklilik istiyor

kızartma yagından arkdsımın yanagı yanmıstı ve doktor contractubex vermıstı 6 ay duzenlı kullanmıstı anca öyle gecmıstı ama baya bı duzeltmıstı sabırla 6 ay kullanıcaksanız alın bu kremı ama bı de onunkı baya bı yanıktı doktor yanık tedavı sonrası ız kalmaması ıcın vermıstı.

evet bu yara kremi işe yarıyor gercekten. ama yüzde roacutanne kullandığına dair bir iz kalıyor sanki ben anlayabiliyorum en azından kullananı hemen . neyse izler zamanla geçiyor merak etmeyin :) ben roacutanne kullanırken kremıde suruyordum hani yeni yarayı hemen gidersin diye bir mantık sanırım . küçük izler kesinlikle geçiyor merak etme :)

kızlar ben de roaccutane tedavisi oldum, benim şu an bitti 4 ay kullandım ve çok memnunum son iki ay hiç çıkmadı neredeyse ayrıca burada anlattım;

xxxxxx

neler kullandığımmı da yazdım dudağım için yüzüm için her şey dahil

xxxxxx
niveanın mavi lipbalmını
hamedanı
oriflame in tendercare dan minik lipbalmlarını
Vichy Purete Thermale 3ü 1 Arada Cilt ve Göz Makyaj Temizleyiciyi çok tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar merhaba bende aknetrent kullanıyorm 4.aya basladım su an cok memnunum yüzüm ışıldıyor sanki güneş kremi dudak koruyucuyu eksik etmiyorum yanımdan oriflame in dudak balmını kesnlkle tavsiye ederim ilk aylar burun kanaması cok yasadım tonimer jel kullandım nemlendirici için pantenol pomada kullanıyorum aksamları yüzüme ve dudaklarıma sürüyorum aradada göz kuruluğu icin refresh göz damlası kullanıyorum benim sorum fondoten kullanmak sanırım iyi degil ben duymadım sizin bir bilginiz varmı?

Arkadaşlar benimde 3 haftam kaldı ama 5. ayda dozu azaltarak devam edıcem cunku 1 hafta kadar belkı fazla kullanamadm total dozu tamamlycm ve bırakıcam ıns suan hıc sıvılcm yk bazen ckyr benım yanaklarmda
cenemde bırde alnm altnda ızler var bunlardan hangı kremle tamamen kurtulablrm lutfn yardm edın :/

doktorum kaliteli birşey kullanabilirsin ama yüzün tutmaz büyük ihtimalle demişti. benımki hep pul puldu iyi bir krem kullanmama ragmen

doktorum kaliteli birşey kullanabilirsin ama yüzün tutmaz büyük ihtimalle demişti. benımki hep pul puldu iyi bir krem kullanmama ragmen

bende öle çok soyulma yok özel gün diye sürsem mi dedim zaten o kadar önemli değil sürmem gitsin :)
bu arada kısırlık yapıyomuş bu doğrumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…