Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben aynı işleve sahip olan zoretanın kullandım yuzm suan bebek gibi 6 ay kullandm ılk baslarda sıvılceleri dışa atıyo sonra kurutuyor tabı dudagım yara bere ıcıneydı ama zorladım kurtuldum::)

heee birde doktor krem vermişti bunun icin Fito diye..işe yarar mı bilmiyorum suan birşeyini görmedimm :18:

heee birde doktor krem vermişti bunun icin Fito diye..işe yarar mı bilmiyorum suan birşeyini görmedimm :18:

hemoroid kremi mi ? valla ben kabız olmamaya çalışıyorum sadece o kadar. bide tuvalete girmeden önce vazelin sürüyorumki kolay yapabileyim diye doktora gitmeye çekiniyorum

bu ilacı kızım kullanıyor.3. aya girdi ama yüzünde çok fazla sivilce çıkmaya başladı.bende endişe duyuyorum.acaba geçer mi bunlar??

benden sana bir tavsiye 6 ay onu kullanıcağına biliyorsun ki bu ilaçtan sonra yeniden sivilcelenenler çok fazla acnelyse kullanmaı tavisye ederim roaccutane izleri geçirmiyor ama bu ilaç geçiriyor yanlış kullanımda acnelyse cildi yakabilir ama doktor kontrolünde danışarak ve tedbir alarak kullandığında aynı sürede daha iyi ve bebek gibi bir cilde kavuşursun benim kuzenim o haptan içti sapıttı önüne gelene sataşıyo hep yorgun kendi kendine konuşuyo yüzü düzeldi bırakınca tekrar sivilcelendi doktorla konuş ve acnelyse kullan derim

yanaklarım dısarı cıkınca cok kızarıyor arkdslar ilacın tedavısı bıtınce gunese cıkınca yanaklarım hala kızarıcak mı?

İlacı bitireli 2 ay oldu. 2 hafta kadar önce benim de elimde egzama çıktı,kaşındı kaşıdıkça yayıldı elimin üstüne. en son ilaçtan değil de çilekten olduğuna karar verdim. İlaç bünyeyi hassaslaştırıyor ya, normalde çilek alerjim yokken belki bu ilaç ona da duyarlı yapmıştır diye düşündüm. Ondan beridir çilek yemiyorum ve elim düzeldi. Bu hafta yine çilek alıp yemeyi düşünüyorum, bakalım sebep çilek miymiş anlayacağım. Ondan öncesinde egzama oluştuğunda günde 1 kilo çilek yerdim.

Evet canim bendede var o sorun. Bende 4. ayimda hemoroidim çikti çok kotuydu su anda hala çekiorm tuvalete giderken afedersin

Bu sorun çok kişide var,ilacın yan etkilerinde yazmıyor üstelik, çok saçma. Benim gördüğüm neredeyse tek yan etki buydu. Ve en ağırı da bu bence. Kabızlık ve akabinde de hemoroid..

İlaç bittikten sonra 15-16. günde tamamen geçiyor ama ilacı kullandığım süre boyunca çektim bunu. Moralinizi bozmayın, azıcık sıkın dişinizi geçecek kızlar..

tatlım güneşe cıkınca yanakların da ateşin cıkmıs gıbı kızarması da ılac bıtıtkten sonra gecıyor mu?gunes koruyucu da kullanıyorum ama 1 haftadır guneste 5 dakka yuruyeyım yanaklarım atesım cıkmıs gıbı yanıyor ve kızarıyor.arkdslarım gunese allerjın var sanırım kızardın dıolar dılımde tüy bıttı anlatmaktan.ılacı kullanmadan once böyle bı durumla hıc karsılasmamıstım.

yaa bende ayni sorunu yasiyorum 5 dakika disari çikim yuzum yaniyor deli gib
suan da hala domates gıbıyım.sabaha akdar gecer ınş. umarım tedavı bıtınce de bu güneşe cıkınca piliç gibi olmaya devam etmeyiz:)

hemoroid kremi mi ? valla ben kabız olmamaya çalışıyorum sadece o kadar. bide tuvalete girmeden önce vazelin sürüyorumki kolay yapabileyim diye doktora gitmeye çekiniyorum

yok tatlım yani bilmiyorum doktoruma şikayetlerimi söledim oda bu kremi verdi...
perrmanganat canım yaaa kesin geçiyor mu suan okadar kötü durumdayım ki benimde tek sorunum bu oldu öle aman aman bir sorunum olmadı...5.ayıma gircem nasıl dayancaksam artık

tüh kaç ayın kaldı ki ? benim 8 ay daha 3. aydayım ben nasıl dayanıcam acaba.. kremini kullan kabız olmamaya çalış hep kabızdan oluyor bunlar

tüh kaç ayın kaldı ki ? benim 8 ay daha 3. aydayım ben nasıl dayanıcam acaba.. kremini kullan kabız olmamaya çalış hep kabızdan oluyor bunlar

2 ayım kaldı bitsede kurtulsak yaa...allh sabır versin bize..kabız olmamk icinde doktor bagırsak düzenleyici verdi birtane henüz düzenlemedi belkide düzenli icmedim ondnadır..ne yesem diye şaştım kaldım vala...tuvalete gitcem diye korkuyorum...

kızlar bugün 4. ayıma girdim kontrole gittim doktorum herşeyin iyi olduğunu söyledi .. bide tedavin için 5 ay yeterli dedi açıkçası tedirgin oldum 50 kiloyum günde 40 mg kullanıyorum sonradan çıkmaması için yeterli bi miktar mı bu emin olamadım .. izler içinde krem veririm dedi... siz ne dersiniz bu işe ?? ben doktorumu biraz zorlayıp 1 ay daha kullanmaya ikna ederim diye düşünüyorum..

arkadaşlar bu ilaç için ben de doktora gitmeyi düşünüyorum.6ay kullanımın sonunda bir daha sivilcelenme yaşanmıyormuş öyle duydum acaba doğru mu?bu süreyi doldurup da bende daha sivilce çıkmıyor diyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…