Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba kızlar bende Roa!yı yeni kullanan olarak herşeyi merak ediyorum haklı olarak :)) başlayalı 10 gün oldu yüzümde çok fena kızarıklar oldu bir de soyulmalar bunlar normal değil mi? Bir de bunlar ne kadar sürüyor bünyeye göre değişiyor mu ? birde çok kaşınıyorlar ya ama hiç ellemiyorum yüzümü dokunmuyorum bile baya hassaslaştı çünkü :S birde arkadaşımın nişanı olacak 1 ay sonra makyaj olayını nasıl halledeceğim hiç bilemedim :S Allah bu ilacı kullanan herkese sabırlar versin inşş

tatlişler nasıl gidiyor tedavilerinizzzz.. beni sorcak olursanız iyi şükür ama dün bi kaşıntı tuttu yüzümü bende hafiften kaşıdım gece yatmadan bi baktımki kedi tırmalamış gibi olmuş yüzüm çizgi çizgi olmş hafifce kaşımak bile yüzü mahwediyo yahu bukdr hassaslaşmış tenim demekkii aman ben yaşadım siz yaşamayaın dikkat edin kaşımaayın yüzünüzü sakın

tatlım benımde kolarım kaşınıo kol dıye kaşıyorum kızarıyo gecıo sonra :)

Ahh cnmm bendede oluyor aynisi yaniyom cayir cayirr cildimiz cok kurudugu icin oluyormus ben avenin thermal suyunu yuzume pistliom rahatlatiyoer

Mesaj kutun dolmus yazamiyorum sana :/

kolesterol değerlerimde yükselme olmuştu. ama mg fazla geldi desem. ilk ay 40, ikinci ay 35, 3. ay yani şimdi 30 kullanıyorum ve ilk ay yoktu böyle bi sorun şimdi var. yani mg düşünce başlamış. tabi böyle bi bağlantı kurmak ne kadar mantıklı olur bilemiyorum ama. ağrı bende de var bel,sırt ve boyun çok fena durumdayım. sanki günlerce soğukta kalmış tutulmuşum gibi. sen yine de yitirme umudunu, 6 ay kullanmış olcaksın hiç bi etkisi olmaması imkansız bence. mutlaka geçicektir. üzülme :)

Ahh cnmm bendede oluyor aynisi yaniyom cayir cayirr cildimiz cok kurudugu icin oluyormus ben avenin thermal suyunu yuzume pistliom rahatlatiyoer

canım benim bahsettiğim sanırım termal suyun geçiriceği bişey değil. yani kurulukla alakası olduğunu sanmıyorum. hani genel bi kızarıklık değil, ya da ateşin çıkar yanakların pembe pembe olur ya ondan bahsetmiyorum.
benim dediğim hani utanmış gibi aniden kızarıyo ve 1-2 saat yanıyo sanra kendiliğinden geçiyo. hiçbişey yokmuş gibi. cilt kuruluğundan olsa genel bi yanma olur. ertesi gün ya da bi kaç saat sonra yine aynı şey.. hani sanki içerden bişey sebep oluyomuş gibi... ay bilmiyorum, ama çok sinirim bozuluyo. inş. tedaviden kaynaklanıyodur da , tedavi bitince geçer. buna da razıyım... bu arada yorum için teşekkür ederim..

soyulma falan olması normal. bende daha geç başlamıştı soyulmalar. 1,5 ay sonra falan ama sende erken başlamış. zararı olmaz soyulsun, altından yepyeni cildin çıksın :)
genel bi kızarma olur yüzünde, özellikle akşama doğru yani bu oluyo malesef.. canım ben 3. ayı bitiriyorum bu haftasonu ama gelgör ki hepsi artarak devam ediyo. bunlar ancak tedavi bitince geçer bence. yüzüne dokunma bence bi arkadaşımız yazmış yüzüm çizgi çizgi oldu kaşıyınca diye, sen sen ol dokunma. kaşıntı bende de oluyo ama dayanıcaz. ben şu anda insan içine çıkmamak için elimden geleni yapıyorum. ama benim de bi düğüne katılmam lazım, artık bu suratla napıcam bilmiyorum.. makyaj falan umrumda değil, kimse beni görmesin yeter.. yani bu konuda tavsiye veremicem malesef. ama yazılarda okumuştum sanki mineral bazlı makyaj malzemesi falan diye. bu konuda pek bilgili değilim. yanlış olmasın sen güvenme bana. aynen canım sabır hepimize.. inşallah bu kadar eziyetin karşılığını alırız..

Canım ben senin nesen bahsettigini cok iyi biliyorum benide bazen okulda birden sicak basiyor yanaklarim kipkirmizi oluyor alev alev yaniyorum 1-2 saat sonrada gecior..bi aralar cok olduu hergun kizariyodum resmen.az bi sicak olsun hemen kizariodu yanaklarim. Cok rahatsiz edici birsey. bende simdi gecti. Arda bir oluor eskisi kadar degil. Zaten bu hapin yanetkilerinin birisi gelior birisi gidior..

bepanthene merhem kullanıyorum ama daha etkili birşeyler varsa bildiğiniz denemek isterim çok acıyor ya ağzım ve dudaklarım ((

bepanthene merhem kullanıyorum ama daha etkili birşeyler varsa bildiğiniz denemek isterim çok acıyor ya ağzım ve dudaklarım ((

burt's bees diye bi lip stick keşfettim. ilaca başladığımdan beri dudak kuruluğu yaşamıyorum bunun sayesinde. %100 doğal bal mumundan üretiliyomuş. boynerlerde kasada satılıyo. istersen al bi dene. mentollüsü de var. memnun kalacağına eminim.

öyle mi o zaman hemen araştırcam canım teşekkür ederim dudaklarım çok fena durumda çünkü :/

bu ılactan bahseden o kadar cok kısı varkı her doktor bunu onerıyo herkese yaw baska ılacmı yok dıyesım geldı sımdı burayı da okuyunca
byanlar ya bende cıldıyeye gıdıcem karma cılt yapım var hassas bı tenım var beyazım ondan dıye dusunuyorum
bende her yolu deneyıp allındakı ve cenmdekı kızarıklıklardan ızlerden kurtulamaynlardanım :26::26:
aslında cok yok hatta bazı arklar yzun ıyı nerende sıvılce var derler ama ben dedıgım gıbı beyaz tenlıoldugumıcın cok goze batıyo sıyah noktadan kacıs yok anladım ama sıvılcelrın kokunu kurutmak ısıtoyurm ya
ben su zaman kadar yogur karbonat maskesı
yesıl kılmaskesı
corek otu yagı (sıvılcenın uzerıne )
maydonoz kuru en sonra maydonoz kurunun devamı olan
lavanta cayı ıcıyorum 21 gun devam edıcem
bunlardan en memnun kladıgım ama yarıda bıraktıgım ılk maskemdı
ve sonra maydonoz cayımdan memnundum yanagımda artık cıkmıyo hıc (kucuk kucuk yaglar cıkardı arada)
ama cıldıyeye gıdıcem ınsallah ve ılac degılde dogal bıseyler onersın ısıtoyrum hayatım boyunca yapıcagım bı maskem olsun ısıtıyorum arkadaslr artık denme tahtası olmaktan yoruldum yahuuuuuuu dogal bı maske tarıfı ıstesem verırımı sızce ???????????????

bendede aynı şey oluyor sabah okula gidiyorum yüzüm normal bi renkte sonra öğlene doğru durup dururken kızardığını görüyorum bir iki saat sürüyo böyle.. ayrıca en ufak heycanlanmamdada böyle oluyo yanmaya başlıyorum hemen..kötü bi durum ama katlanıcaz artık..

bişey sorucam kızlar. acilll. cevabınıza göre ilaca başlıcam hemen çünkü. göz merhemi terramycin kullanan var mı tedavisi sırasında? bi zararı olurmu? oksitetrasiklin yapıdaymış. tetrasiklin adını duyunca emin olamadım ben. hani roa la yanyana kullanılamıyomuş ya. gözüm de çok acıyo:18:...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…