Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

MALESEF ÖYLE BENDE KOLESTROLÜ DÜŞÜRMEK İÇİN ÇAYLAR İÇİYORUM YEDİKLERİME DİKKAT EDİYORUM. UMARIM DAHA DA ARTMAZ BENDE 23ÜNDE GİTCEM KONTROLE. BAKALM NE ÇIKCAK ÇOK TEDİRGİNİM :s

MALESEF ÖYLE BENDE KOLESTROLÜ DÜŞÜRMEK İÇİN ÇAYLAR İÇİYORUM YEDİKLERİME DİKKAT EDİYORUM. UMARIM DAHA DA ARTMAZ BENDE 23ÜNDE GİTCEM KONTROLE. BAKALM NE ÇIKCAK ÇOK TEDİRGİNİM :s

İnşAllah iyi çıkar bu kez ama bitki çaylarından uzak durun lütfen. İlaç zaten karaciğeri yorarken bitki çaylarıyla ilacın bu yan etkisini desteklersiniz. Karaciğer enzimleri yüksek çıkan birisine doktorun ilk sorduğu sorulardandır ''bitki çayı içiyor musunuz?''

Kolestrolü düşürmek için tavsiyem her gün birkaç ceviz-fındık ve badem yemeniz. Peymanın çiğ fındık ve bademini önerebilirim. Taze ve güzel oluyor :)
Omega3 (sadece omega 3 bazen omega 6 ile karışım oluyor o değil) tabletleri kullanabilirsiniz. Ben amwayden alıyorum yaklaşık 1 senedir sürekli kullanırım zaten. Belki de kolestrolümün çok yükselmemesinin sebebi budur.

Makyaj yapınca suratım cayır cayır yanıyo ya yapmasam da olmuyo ınsan halıne cıkılıcak gıbı degıl napıcam ben

ben bitki çayı olarak yeşil çay içiyorum. kolestrolü düşürdüğü bilinen bi gerçek. genede doktoruma danışayım bakalım. ayrıca günde bir avuç tadım fındık içi yiyorum. en çok onu seviyorum. bu arada benm doktorum şunu ye bunu yeme gibi bişey hiç söylemedi. ben genede sizlerden duyduğum kadarıyla dikkat etmeye çalışıyorum.

Makyaj yapınca suratım cayır cayır yanıyo ya yapmasam da olmuyo ınsan halıne cıkılıcak gıbı degıl napıcam ben

bende makyaj yapıyorum ama yanma olmuyor. aslında hiç yapmasak bizim için daha iyi ama olmuyor. işim gereği hep üst düzey insanlarla iç içeyim. giyimimden makyajıma aksesuarıma kadar dikkat etmem gerek. o yüzden mecburen fondoten pudra kullanıyorum

Aynen yapmamakta olmuyo ilacın etkisinden cok yan etkisi var suan ama daha cook baslardayım sonuca deger insallahh:18: allah yardımcımız olsun

Aynen yapmamakta olmuyo ilacın etkisinden cok yan etkisi var suan ama daha cook baslardayım sonuca deger insallahh:18: allah yardımcımız olsun

amin cnm amin.. sabredicez başka yolu yok. inşallah yaza pürüzsüz güzel bir ciltle gircez. benimde daha çok yeni. 1,5 ay oldu. daha bi faydasını göremedim sabırla bekliyorum.

ben bundan 5 sene önce kullandım kızlar yaklaşık 9-10 ay kadar
bazı dönemlerde sıkıntı çektim cildimde aşırı kuruluk bel ağrısı yaptı
aynı zamnda benmle kullanan bi arkadaşım daha vardı onun kolları soyuluyordu kuruluktan sürekli burnu kanıyordu yani herkesde biraz farklı etki yapıyo
sizilceleri kopardığım için çok ciddi lekeler vardı mesela sırtımda
ama ilaç bittikten sonra hiç birşey kalmadı hepsi temizlendi
çok şükür halada hiç bişi yok
inşallah sizede iyi gelir

ne mutlu sana.. böyle olumlu örnekleri duyunca moral oluyor walla.

6 ay cumartesi bıtıyor ve şaka gıbı suratımda sıvılceler cıktı su 2 haftada. hem de 3-4 tane. Sivilce ızlerım zaten duruyor hıc gecmedı, sadece sonmustu sıvılceler ama 2 haftadır bugun dahıl sivilce çıkıyor ya sanırım uzatcaz ilacı ama bence bu ılacı ben bırakınca sıvıceler yıne cıkcak

kızlar yaa birsey sorucam ilcta 4.günüm daha yeni olmasına ragmen kafam falan kaşınıyor bu normal mi? yoksa sampuanımı hemen değiştirmeli miyim?

Bende de cok kasınma vardı sonra kepeklendi ardından sac derim dokulmeye basladı gayet normal ilacın yan etkilerinden biri.Bitkisel sampuan kullan canım ben tresan kullanıyorum memnunum simdilik

Son düzenleme:
Bende de cok kasınma vardı sonra kepeklendi ardından sac derim dokulmeye basladı gayet normal ilacın yan etkilerinden biri.Bitkisel sampuan kullan canım ben tresan kullanıyorum memnunum simdilik

saol canım ama bukadar cabuk yan etki göstermesi acıkcası korkuttu beni...alıyım bnde artık şampuan :S

dudak catlama mevzusu 1 hafta falan oluyormuş genelde :S senin tedavin bitti mi canım :)

ben de iki sene önce roactan ilacını kullandım.kollarımı ve dudaklarımı fena soydu.ama 2 sene önce çok yağlı bir cildim vardı ve bu ilacın sayesinde saçım ve cildim yağlanmıyordu.ama artık etkisi geçiyor ve cildim yağlanmaya başladı bile ama tekrar bu ilacı kullanmaya cesaretim yok açıkçası kollarınız kaplumbağa derisi gibi oluyor ve çok acıyor gerçekten ama yüzünüz baya pürüzsüz oluyor burası güzel.sizlere birşey danışmak istiyorum bu niyaderme kremini kullanananız var mı aranızda ben kullanmayı düşünüyorum ama tedirginim ne dersiniz

kızlar yaa birsey sorucam ilcta 4.günüm daha yeni olmasına ragmen kafam falan kaşınıyor bu normal mi? yoksa sampuanımı hemen değiştirmeli miyim?

normal cnm tasalanma. benmde ilk günler çok kaşınmıştı. hatır hatır kaşıyodum genede doymuyodum sonra geçiyo ama fazla sürmüyo. doktora sordum vücudun ilaçla tanışma evresinde gerçekleşiyo dedi.

iyi gunler kizlar,hepinize gecmis olsun
bu gun dermatologa gittim roakutan yazdi,ama yan etkilerinden cok korkuyorum, bu kadar korkulu bir ilacmi acaba?bu sivilcelerden kurtulmak istiyorum
faydasini gorenler tavsiye ediyormusunuz??

kullandım çok da faydasını gördüm yine yazılsa yine kullanırım bütün yan etkilerine rağmen.yalnız cildim şu an aşırı kuru kuruluktan kaşınma yapıyor ne yapsam yeterince nemlendiremiyorum. birde sivilce sorunundan tamamen kurtuldum mu?? hayır hormonal mi bilmiyorum ağız çevremde sivilcelenme var. eğer kullanacaksan dudakların çatlayacak kanayacak bunu engellemenin bir kaç yolu var yani ben bunlarda buldum aloe vera lips bu çatlamaları tamir etmek için med plus blistex lacivert olanı buda çatlamayı engellemek için yalnız bu mentollü aynının beyazı var mentolsüz onu da kullandım hiiç bir etkisi olmadı onu kullanmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…