Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
İlaca başlayalı 1,5 ay oldu. Dudaklarım ve dudak kenarlarım yara için gören arkadaşlarım "ne oldu sana bi sıkıntın mı var" diye sorar oldu.
Çantamda kremlerle dolaşıyorum 10dakikada bir krem sürüyorum ama hiç bir işe yaramıyor, hep kuru ve gergin. :/ çok kanıyor biraz da ben yoluyorum elim gidiyor sürekli.

sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?
BEpanten ve hametan kullanıyorum :/

merhaba canım geçmiş olsun. Bende de aynısı olmuştu isokeilit diye bi krem önerdi doktorum ve bende bu krem tamamen geçirdi hemde bikaç günde ancak reçeteyle alamıyorsun eczaneden parayla alınıyor.
Bu arada 3buçuk ay oldu şuanda sivilce çıkmıyor olanlarda geçiyor ancak sırt bölgemde hala bi gelişme yok. Sırt bölgesinde olanlar sizce ne zaman geçmeye başlar?
Cevaplayanlara simdiden tesekkürler.
Saygılarımla...
(-yeniber-)

3ay 8 gün oldu artık sivilcem çıkmıyor ama önceden de yazdıgım gibi izlerim niye gitmiyorrrrrrr doktorum gitmez dedi zaten fakat ben bu duruma kafayı çok fena takmış duurmdayım. arkadaşlarım önceden yüzeyde pütür pütürlerdi şimdi içe çökmüş hepsi sanki tek degişim bu diyorlar (( görüntü aynı yani sadece elleyince pürüzsüzlüğe kavuştu ama bana ne yararı var ki onunnnnnnn? :18: mart ortasında bitecek bakalım ne olacak....

Canım herkesn izlerini gecirmesine yardımcı olmuyo annem de kullandı butun sivilceleri gitti ama izleri duruyodu
.Kimyasal peeling yaptırdı tertemiz suan tedavin bittikten 6 ay sonra doktorna danısır yaptırırsın

Kizlar bir de size danismam gerekn cok onemli bir konu var roaccutane adet duzensizligi yapiyor degil mi bu norrmal? Benim bi 9-10 gun geciti acaba ne kadr daha gecikir bunalti yapiyor gecikitikkce sanirim benim icin en ciddi yan etkisi bu oldu su ana kadar

herkes aynı dertten müzdarip nasıl geçcek bu izler ya kırmızı kırmızı bide fondoten de kapamıyo

benm izlerimin hepsi geçti ya arkadaşlar hepsinin kullanınca onlarda geçer daha zamnınız var ilacın bitmesi için
benm izlerim kesinlikle geçmeyecek izlrdi
yolmuştum resmen çünü ama çok şükür 4-5 yıl oldu herhalde ilaç biteli ama hiç tekrarlamadı

çok sevindm cnm umarım bizimkilerde öyle olur

adet düzensizliği olması normalmiş ama oda belli bir süreye kadar. 10 günü geçerse hemen doktora danış derim.

benım6 ay doldu, en duşuk dozu tamamladık 1 ay daha uzattık. Ve sıvılce cıktı cenemde 2,3 tane çok sınırım bozuldu. 1 ay sonra bırakıp ben de kımyasal peelıng yaptrcam gercı cok pahalı ya 220tl benm doktorum yapıyor. İzleri gitmedi zaten elleyınce pürüzsüz o kadar demek ki herkesten herkese değişiyor bu durum

kızlar yaaa nerdeyse 1bucuk hafta oldu ama kafam deli gibi kasınıyor korkuyorum saclarım dökülcek falan diye sizdede oldu mu böle birsey ne yapsam ki acaba
birde kızlar yüzüme pudra kullanıyordumm devam etsem sorun olur mu mineralli pudra falan kullanın diyorlar..birde doktorum hematan verdi bana onu arada suratıma sürsem olur mu sadece kuruyan yerlere degilde her yerine yayarak ? cünkü yüzüm gerildi baya..birde sırttaki sivilceleri etkilemesi zaman alıyormuş ilacın dogru mu :18:

kafanın kaşınması normal azla sürmüyo geçiyo bi müddet sonra. saç dökülmesi oluyo her banyoda gideri tıkıyo benm dökülen saçlar hametanı sürebilirsin yüzüne. ben onu normal krem niyetine kullanıyorum walla yatmadan önce. hametandan zarar gelmez. pudra fondoten bende kullanıyorum. başka çarem yok izler fena doktora sordum makyaj yapabilirsin sonuçta içten düzeltilen bir tedavi dedi. içim rahatladı biraz olsun. kızlar sizde doktorlarınıza sorun bakalım makyaj serbest mi diye. tek bir doktora bağlı kalmayalım.

teşekkür ederim canım...ama şu kaşınma gecsinde suan başka birsey istemiyorum :18: birde saclarım dökülmesin yaa bunun icin birseyler yapmam lazımm...haftaya gidicem doktora bakalım o ne dicek...

Arkadaşım neden yalnış bilgilerle insanları korkutuyorsun. İlaç bitiminden sonra iki yıl hamile kalamıyorsun yazmışsın? bunu neya dayanarak söylüyorsun. ilacın vücuttan atılması 1 ay hadi risk almamak adına 1 ayda sen bekle 2 ay sonra pek ala hamile kalınılabiliyor. prospektüstede böyle yazıyor zaten. Allah aşkına yanlış bilgiler verip insanları korkutmayın.

Öncelikle hepinize merhaba :) Ben de Roaccutane kullanıyorum ve 4. ayımdayım. Sivilceler geçiyor geçmesine de benim bir sorunum var. Dudaklarım büyüyor ve kaşınıyor ve uçuk çıkıyor.

Doktora söyledim.Hametan diye bir ilaç verdi ama işe yaradığı yok. Ben de sizlere söyleyeyim dedim. Yok mu bunun çaresi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…