Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
benim gibi tüylenme ve vücudunda ağrıları olanlar yokmu ???

Tüylenme ve eklem ağrıları ilacın yan etkilerinden. İlaç kullanımı son bulduğunda bu da son bulacaktır. Ağrılarınız ne zaman başladı? Ben 2. aya yeni başladım ağrım yok çok şükür. Sonradan olursa bilemeyeceğim.

bende 8 ay kullandim bunun oncesinde..baska bir dermotolog garip bir ilac vermisti 2 ay kullandim agzim burmum yara icinde kaldi doktoru degistirip baska birne gittim..doktor diger doktoru mahkemeye vermemi soyledi seni ne hale getirmis diye..sonra ugrasmadim tedaviye o doktorla devam ettim..6 ay roa.. kullandim sivilcelerim buyuk cogunlukla gitti ama ama hala cikiyorlar cene alti tuylenme sorunum devam ediyor.....ilaci kullandiktan 3 sene sonra cocuk yapmaya karar verdim cunku 2 sene karacigerde depolaniyor...a vitamini takviye eden hicbirsey kullanmaman gerekiyor yada iceriginde olan hicbirseyi fazla yememen gerekiyor...ozellikle kizartma fast food doner yada cikolatali pastalar icte yagli ne varsa...kullandigimin 3 4 ayinda yuzumde okadar cok sivilce cikmistiki cok utaniyordum insanlarin yuzune bakmaya artik bana aciyolardi o derece cok cirkinlesmistim..yuzumdeki bir sivilceyi hic tirnaklamadim iz kalmasin diye cunku cok aciyordu..iki parmagimla ete baski yapip cikartiyordum..yanagimda bir yerinde cokuntu oldu hatta. kalacak dedim ama 1 sene icerisnde oo durumlarin hepsi gecti ve toparladi...simdi cildim ii durumda ama yinede sivilce cikar artik onemsemiyorumda cikarsada...limon tuz karisimini suruyorum sabaha hic birsey yok...

[video=youtube;NqrPokzIxWM]http://www.youtube.com/watch?v=NqrPokzIxWM&feature=bf_prev&list=ULhQGrtnkpeeM&lf=mfu_in_order[/video]​

Bunu izleyin kızlar aradaki farkı farkedin

Bir de bunu tabii ki roaccutane dan 1 buçuk yıl sonrası

[video=youtube;hQGrtnkpeeM]http://www.youtube.com/watch?v=hQGrtnkpeeM&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]​

Eki Görüntüle 286124

Yani bunu bile geçirdiyse moralinizi bozmayın lütfen. Güzel sonu bekleyin

Gercekten bunu bile gecirdiyse insallah bizimkini de cok rahat gecirir.. Moral bozmamak lazim ama sagolsun sayfayi ziyaret eden bazi arkadaslar olumsuz yorumlariyla zaten ilac yuzunden bunalim takilan bizleri iyice huzunlere gark ettiriyorlarr Yapmayin etmeyin Allah askina ya, hepimizin morali bozuk zaten, cevremizdekilerin konuyu dondurup dolastirip sivilcelerimize getirmesinden bikmis usanmisiz, "gececek mi gecmeyecek mi, iz birakacak mi, gecse tekrarlayacak mi" diye dusunmekten zaten fenalik gelmis durumda.. Bi de siz köstek olmayin roaccutane'cilara Biz bu ilaca pembe gozluklerle falan baslamadik sizin sandiginiz gibi, emin olun ki hepimiz sorduk sorustuk, olumlu yorumlar aldik ki basladik degil mi.. Artik olumsuz yorum gormem insallah bu sayfada, gorsem de ciddiyi almam.. Ve bu ilaci kullanan kimse de ciddiye almasin bu tarz yorumlari, cevremizde bilip bilmeden konusan yuzeysel insanlari.. Allah'in izniyle hepimiz tedavimizi bitiricez, bebek gibi cilde kavusucaz, tekrarlamayacak da, tekrarlasa da napalim yeniden ayni yollardan gecicez, er ya da gec bi sekilde bebek gibi cilde sahip olucaz, soylenenlerin aksine cocugumuz da olacak, kariyer de yapicaz biraz sabiirr

Arkadaşlar benim tek sorunum gözenekler genişlemiş durumda... Bunlarda kesin çözüm oluyor mu bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Yoksa hiç kullanmaya değmez bu kadar riskli bir ilacı

merhaba kızlaarrr

bende aranıza yeni katıldım... fakat ben roc. değil de zoretanin kullanıyorum.. yüzümde ve hemen hemen vücudumun her bölgesinde siyah noktalar var.bundan çok rahatsız oluyorum ve çok merak ediyorum.siyah noktaları gerçekten geçirdiği doğru mu?

bi de kullanmaya başlayalı ayın 15inde tam 2 hafta olacak.kas ağrılarının yan etkisi olduğunu biliyorum.fakat bende göğüs ağrısı oluyor.göğüs kafesimin üzerinde sanki bi yük varmış gibi... bilhassa geceleri bu ağrıyı çok çekiyorum ve nefesimin daraldığını hissediyorum.aranızda bunun gibi ağrısı olan var mı acaba????

ben de vardı aynı anlattığın şekilde ama fazla uzun sürmedi ilk ay sonunda geçti

kızlar ağzımın kenarında tahriş gibi bir şey oluştu nasıl geçiricem bilmiyorum öyle işey yaşayan var mı ?

Bendee kullanıcamm bu ilacı.. Endişelerim yok değil..
Dudaklardaki kuruluk özellikle korkutuyor beni.. Nasıl durdurabiliriz.. Doktorum hametan diye bi pomad verdi.. Sizin önerebileceğiniz eczaneden alabileceğim başka bi krem vb ürün var mıı?

kızlar ağzımın kenarında tahriş gibi bir şey oluştu nasıl geçiricem bilmiyorum öyle işey yaşayan var mı ?
kesinlikle isokeilit. Bende felaket kuruluk olmuştu ağzımı açamıyordum bu krem benimkini tamamen geçirdi sadece hafif kuruluk var. Ama mümkün olduğunca sık sürmen lazım nerdeyse saat başı. Krem zaten çok hafif sürdüğün hiç belli olmuyor böyle şekerli tadı var hametan gibi değil, yani sürdüğünü hissetmiyorsun. Zaten krem bu ilaçlar için üretilmiş ama malesef reçeteye yazılmıyor ve kutusu yaklaşık 20tl ama hakikaten değer bende tamamen geçirdi.
Bu arada soruma cevap veren arkadaşa çok teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım inş. değerlerim düşer. Herkese hayırlıgeceler... (-yeniber-)

Ben 2. ayımdayım dudaklarımda çatlama yok, açıkçası pek kuruluk ta yaşamadım. (İlk ay günde 40 mg, 2. ay günde 50 mg) Gören bu ilacı kullandığıma inanmıyor. Ben ilk günde itibaren gün içerisinde lip stick(dudağımdakini ekseri yediğim için sürekli sürüyorum ) gece yatarken de hametan pomad sürüyorum(yedirmiyorum dudaklarıma ve dudak kenarlarına kalıp gibi sürüyorum sabaha kadar emiyor zaten-yüzü koyun yatmıyorsanız yastığa bulaşmaz da) . Dudaklarımda bir değişiklik yok. Ama belki 1 gün sürmesem benimki de çatlar. Bu sebeple nemlendirmeyi ihmal etmeyin derim. Lip stick olarak ta neutrogena lip stick (20 koruma faktörlü) önerebilirim. Bir kaç tane alın elinizin altında sürekli olsun bi tanesi-cebinizde, çantanızda,..- Diğerlerinden biraz daha pahalı (yaklaşık 8-9 lira) ama değiyor bence.

teşekkür ederim öneriniz için ayrıca arkadaşlar ben yüzümü fln yıkadığımda yüzüm kıpkırmızı oluyo çok hassaslaştı yüzü böyle olanlar napıyosunuz ?

tesekkür edermm.. :) kullanıyorm hametanı aynı seklde sürüyorm bende.. isokeiliti önerdi doktorumda fakat bulamadım.. neutrogenayı deneyecegimm.. geçmiş olsn sizede insallah.. tekrar tesekkürlerr :)

tesekkür edermm.. :) kullanıyorm hametanı aynı seklde sürüyorm bende.. isokeiliti önerdi doktorumda fakat bulamadım.. neutrogenayı deneyecegimm.. geçmiş olsn sizede insallah.. tekrar tesekkürlerr :)

Rica ederim. Size de geçmiş olsun :)

kardeşim roaccutane kullandı ve inanılmaz bir değişiklik oldu bütün siyah noktaları gitti büyük kırmızı sivilceleride sonra yüzü pul pul soyuldu deri değiştirdi sanki ten rengi açıldı şimdi pürüzsüz bir yüzü var ben hamileyim doğumdan sonra bende kulanıcam çok etkili bir ilaç

Arkadaşlar benim tek sorunum gözenekler genişlemiş durumda... Bunlarda kesin çözüm oluyor mu bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Yoksa hiç kullanmaya değmez bu kadar riskli bir ilacı

evet canım acayip işe yarayan bi ilaç kesinlikle öneririm... gözenekleri sıkılıaştırdığı çok doğru... siyah noktaları yok etmiyo aama eskisi kadar da çıkartmıyorr... yan etkisi çok fazla.. bende pek önemli bişey çıkmadı ama kuzenm 1 ayda bırakmak zorunda kaldı.. kontrollerini aksatma kullanırken :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…