Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kizlar benim 6 ayım bu hafta doluyor ama 7. ayı da kullanacağım doktorum öyle dedi. cuma günü doktora gideceğim heyecanlanıyorum..

belki yüzümü begenir ve kullanmam inşallah..

canım ya sen benden önce gideceksin doktora benide bilgilendirirsen sevinirim
valla ben 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım öyle bi derdimde yok ohh:d
ama seviyorsa eğer seni kabullenir her halinle canim

Tabikide bilgilendirirm sorarim herseyi canim merak etme bende ilaci kullanmaya basladigim gun baristim sevglimle diyorm keske barismasaydim kabullenirde ben kndimi rhatsiz hissedicem onn yannda sorunum bu olucak ama su renkli gunes kremleri ise yararsa cok iyi olucak hepimiz icin iyice arastrmaya devaam edicem

canım bu bıldıgımız normal gunes kremımı yoksa kapatıcı etkılı gunes kremımı resmıne baktımdaa normal gunes kremı gbı duruyor pek anlayamadım bıde acıklamasınıda okudum hanı kapatıcı ozellgıyle ılglı bsey yazmıyordu ?

Son düzenleme:
Bende roaccutane tedavisine başladım.
İlk 5 mg kullandım.Ardından 10, 15 ve en sonunda da 20 mg. çıktım.
Şu anda sivilcem yok.Arada çenemde bir tane çıkıyor.
Dudağım için dudak koruyucu kullanıyorum.
Bir kere burun kanamam oldu. O günden beri de burnuma merhem sürüyorum.
Arada duştan sonra yüzüme bepanthene krem sürüyorum.
Doktorum güneş koruyucu olarak compact pudra şeklinde olan güneş koruyucu önerdi onu kullanıyorum.

sabamed alabilirsin 50 faktör canım

mükemmelll geçmiş olsuuun canım

daha önce de söyledim öyle çok kapatıcı bi etkisi yok sadece hafif renk veriyor fondoten gibi düşünmeyin.yanlış yönlendirmiyim kimseyi.

açıklamasında
YÜZ İÇİN ULTRA AKIŞKAN RENKLİ KORUMA
Çok açık renkli ve güneşe hassas ciltlerin korunmasında kullanılır. Güneş ışınlarının yol açtığı güneş yanıkları ve lekeler gibi görünen zararların yanı sıra; cilt kanseri, erken cilt yaşlanması ve ciltteki DNA’ nın bozulması gibi gözle görülmeyen zararlara karşı korunmada etkilidir.
Ultra akışkan fluid extreme

Anthelios SPF 50+ Fluide Extreme Tinted|Yağlı Ciltler için Hafif Renkli Güneş Koruyucu Krem bu da adı
hafif renkli diyo zaten bide doktor cilt tipine göre veriyor cilt rengine göre veriyor tabi eczacı da verir heralde bilemedim

pfff daha 9.günüm cenemdeki sivilceler sönmüs durumda yüzümdede tek tük sivilce cikiyor , benim en rahatsiz oldugum durum burun kenarlari ve alnim...doktorum bakteri kapmissin kullandigin kozmetik ürünlerinden dedi yüzüm gecsin bidaha asla fondoten kullanmicam

arkadaşlar bu sivilcenin en büüyk sebeplerinden birinin deyağlı yiyecekler ve çekirdek tarzı kuruyemişler olduğunu düşünüyorum artık onları yemiyorum ve ciddi oranda sivilce sorunum bitti

he tabii bu arada düzenli bakım mutlaka şart cildimizde tıpkı midemiz gibi her zaman kirden pisten arınmak ve beslenmek ister bu cildi besleme debakım yapmaktan geçiyor

arkadaşlar bu sivilcenin en büüyk sebeplerinden birinin deyağlı yiyecekler ve çekirdek tarzı kuruyemişler olduğunu düşünüyorum artık onları yemiyorum ve ciddi oranda sivilce sorunum bitti

aynen canım ben de ne çekirdek ne cips ne de kızartma tarzı yemekler yemiyorum.

slm kızlar ben özel günümdeyim hiç aksamadı hatta erken geldi 3 gün kadar sivilce çıkmadı diye seviniyordum ama bi baktım sivilce oluşucak 1 tane sanırsam inşallah çabuk geçer düğüncüyüzde bu hafta sonu güzel olayım çabucak geçsin bide bu sıralar ben çikolata cips çok yedim hapa güvenip abarttım ne kadar hatalı bi davranış sergiledim ben yaazaten sivilcelerim geçsin göbek taopiğine geçicem

ben hiçbişey yemiyorum yine oluyo yine oluyo..tetikleyen şeyi bi bulsammmm

her sivilcenin yapısı farklı banada doktor yasakladı yağlı yemekleri cips alkol kızartma falan.
ama senin sivilcelerinin bunlarla bi alakası yok ilaç sıracınca yeme dedi sadece.
15 yaşımdan beri sivilcelerim var ve 25 yaşındayım cips yemem çekirdek yemem.sevmem zaten.
yüzüm iltahaplıymış sivilce çıkıyor çıkan sivilce geçmiyor böyle saçma bişeydi.
neyse çok şükür artık hiç bişey kalmadı ve umarım bidaha da çıkmaz

roaccutane gücüüü

hee anladım ben doktorumaa gttıgımde bı danısıyım ozaman ama almam gerek cunku yuzumde kırmızı kırmızı lekeler kaldı ve acıkcası rahatsız oluyorum :/ cok tesekkur ederım verdıgın bılgıleer ıcın :)

sanirim ben buraya gunu gunune rapor ediyorum 10.günümdeyim yüzümdekiler sönük duruyor nedense yüzüm soyulmaya basladi bukadar erken oldugunu dusunmuyordum ama bende fazla sivilce yoktu , burda okuduklarimda önce sönüyormus sonra tekrar sivilce cikartiyormus insallah öyle bi durum olmaz , sadece dustan ciktigimda doktorun onerdigi su losyonuyla pamukla temizliyorum cildimi , ve ferahlatiyor cildimi , dudak kurulugu var bende bakalim insallah kisa sürede yüzümüzdekilerden kurtuluruz

28. Gunumdeyim yuzumdeki svilceler 2 hafta oncesine kadar berbatti ama smdi yanagimdaki svilceler tamamen sonmus durumda sadeve kucuk izler kaldi vee tekrar tekrarlamasndan korkuyorum elledigimde elime sislik falanda gelmiyor sdece leke kaldi acaba bugunden snra yne sivilcelerimde artis olablr mi ?? Bilgi verirseniz cok sevinirim tesekkurler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…