Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Ben yazın kullanmıştım, ekstra hiç bir yan etkisini görmedim. Bikaç ay dudaklardaki kuruluğu çektikten sonra yüzünüzdeki pürüzsüzlüğü hissetmek pahabiçilmez

peki sen günde kac mg kullaniyosun ? ve sivilcelerin cokmuydu

merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 20 gündür roaccutane kullanıyorum. yaglı bır cıldım vardı ılacı kullandıktan 3 4 gun sonra cenem soyulmaya basladı fakat yanagımdakı sıvılcelerde asırı bır artıs oldu gercekten sınırı bozucu bır artıs genelde baktıgım forum sıtelerınde 10 gun falan surer sonra bıdha tekrarlamaz kurutmaya baslardı yazıyordu. evet kurutuyor ama sıvılcelerım gunden gune artıyor gıbıme gelıyor. ucları ıltıhaplı olması ıyımıs fakat kırmızı kırmızı lekelı yanagım full kırmızı lekelerle doldu dyebılırm. moralım cok bozuk ınsanların suratına bakmak ıstemıyorum hatta bugun bırakmayı bıle dusundum ama doktorumu arayıp bu yenı cıkan svılcelerın bırakırsam gecıp gecmeyecegını sordum gecmez dedı korktum sanırım zorda olsa devam etmek zorundayım. benım merak ettıgım aranızda var mı ılacı yarıda bırakan ? bıraktıysanızda yuzunzdekı ılactan dolayı cıkmıs olan sıvılceler sonradan sondu mu cevaplarsanız cok yardımcı olucaksınız cunku gercekten moralım acayıp bozuk :/ smdıden tesekkur ederım

oncelikle merhaba bende yeni basladim ama senin yazdiklarini okuyunca cevaplamak istedim. benim cildimde fazla sivilce yoktu ama ben yüzümün bir bölgesi icin lazere gidiyordum lazer yüzünden cildimde kurumalar ve tahrisler meydana geldi ve cene bolgemde daha cok svilce cikiyor. ben butun ilaclari kullandim diyebilirim yüzüm icin kremler tonikler vs. ama tek care bu hap. gercekten sabredersen geciriyor biraktigindada yine ayni sivilceler olucak yuzunde bence dayanmalisin , doktorum bana 3 ayda cok faydalarini goruceksin dedi doktoruma guveniyorum , cok rahatsiz oluyorsan disarda eger, günes kremlerinin renkli olanlari varmis fondoten seklinde doktorun onerirse kullanmani oneririm bende alicam insallah hepimiz pürüzsüz ve guzel cilde kavusuruz

evet benımde asırı sıvılcelerım yoktu hatta ekım kasım ayındakı resmlerıme bakıyorum suratımda hıc bısey yok son zamanlarda yanaklarımın kenarlarında cok artıs oldu boyle kırmızı kırmızı gecmıyordu bu durumdan skılıp doktora gttım ama psman oldm mu olmadım mı bılmıyorum kullanmadan once o kırmızılıklar bu kadar belırgın degıldı sımdı komple kırmızı ve olmayan yerlerdede buna benzer sıvılceler cıktı kırmızı olarak kaldılar malum yazda gelıyor smdıden zorlanmaya basladım acıkcası ve moralım cok bozuk aynaya bakamıyorum 2 ayı nasıl gecırıcem blmıyorum ayrıca arkadasmın 3. ayı olmsına ragmen cıkıyormus hala cok kafam karısık ama verdıgın bılgıler ıcın yınede cok tesekkur ederım umarm bı sonuca varablıırım ama suan kendımı pek ıyı hssetmedıgım kesın ://

9 sene kadar önce bende kullanmıştım.öncesinde tahlil falan yaptır demişlerdi ama ben hiç birşey yapmadan herşeyi göze alıp kullandım açıkçası.en düşük dozu 6 ay kullandım ben.doz düşük olunca sadece dudaklarda kuruma oluyor.ama yüksek doz kullanan arkadaşımda tırnak dipleri kabardı ve tırnakları bile düştü.dikkat etmek lazım.elbette sonuç muhteşem.taki 2 yıl öncesine kadar hiç sivilcem çıkmadı.ama sonrasında tekrar çkmaya başlıyor.ama kesinlikle eskisi kadar değil.fazla,çok rahatsız edici boyutta değilse elbette kullanmayın.ama aşırı sivilce varsa bence denemeye değer.

Son düzenleme:

öncelikle kararlı ol arkadaşım.evet kızarıklıklar artıyor ama kısa sürede geçecek bu durum.yazın dikkat edeceksin.güneşe çıkmayacaksın fazla.bende aynı şekildeydim.denize bile şapka ile girdim ve güneşte beklemedim.fazlada takma bunu.ilk başlarda artıyor zaten.dışa vurum oluyor.ama sonra geçecek ve muhteşem bir cildin olacak.

bence pisman olma doktor bana 3 ayda cok faydalarini goruceksin dedi, bende aynada kendime baktikca uzuluyorum suratim kipkirmizi hele dustan ciktigimda felaket kizariyorum ama bu son care. deriyi soymasi gerekiyor ve guzel bi cilde kavusmak icin bikac ay sabretmek gerekiyor , sakın pes etme cünkü kullanmasanda bu hapı yine sivilcelerin olucak en iyisi kullan nekadar cikiyorsada takma disari cikarkende dedigim gibi renkli kremler oluyor fondoten seklinde onlari kullan doktor önerisinde. bende kendimi iyi hissetmiyorum eski resimlerime baktikca imreniyorum nekadar güzel cildim vardi diye. zaten cildim düzelsin asla fondoten kullanmicam suratima sende uzulme cünkü baska caresi yok , sonunda yüzün gülecek buna eminim . insallah hepimiz babyface oluruz :)

günaydın canlar...

dün gece hiç uyuyamadım hep kendimi dinledim eklem ağrısı olmaya başladı bende çok şiddetli değil geçen haftalarda temizlik yaptım hamlamışım tutulmuştum pek anlayamadım ama dün gece sağ ayağım bilek ve diz arası sızladı sanki ayaklarımdan kan çekildi rahatsız edici bi durumdu sonra sırttaki kemiklerim aynı şekilde ara ara kaburgalarımdada sızı hissediyorum korku sardı benii:18::18:belki ehvamdır tam bilemiyorum ama doktorada yeni gittim ağrım sızım yok dedim test de yapmadı ilacın bitmesinede çok var napsamki bilgisi olan varmı?

Selam,bende de siddetli eklemem agrilari oluyor.. Korkma,ben doktora sordum,dogal dedi,kimilerinde yapiyor ama kalici degil dedi..belim,bileklerim,dizim, heryerim korkunc agriyor

Ayrica bir tecrubemi daha paylasmak istiyorum..ben 10. Kutudayim,yani yaklasik 5.ayim...
Basladigimdan beri 3kere kollarima sir agda yaptirdim,hicbir sorun yoktu..sonlara geldigimizden midir nedir,dun sir yaptirdim,kollarimi gormeniz gerekli
Resmen local sekilde derilerim kalkti alttaki igrenc kirmizi deri cikti ve cayir cayir yaniyo
Oyle kotu olduki insanlar icin parcalandi bakarken diyorlar...eczaneye kostum hametan,anestol ve cinko oksit merhem aldim ,karistirip suruyorum,bakalim ne zaman gececek:18:

Sakin sir yaptirmayin..3 defa bisey olmadi sonuncuda oldu ((((

Selam kızlar! Uzun zamandır yazmıyordum. 4. ayımın içindeyim, ilacı kullanmaya başladığımdan beri yüzümde sadece birkaç tane sivilce çıktı ama onlar da kocaman kırmızı kistik sivilcelerdendi. Şu an çenemde bir tane daha çıkıyor ve bu benim canımı çok sıkıyor. İlaçtan önce çenemde böylesi sivilceler çıkmazdı.. Ben artık sivilce çıkmaz diye bekliyorum halbuki.. 4. ayında bu sorunları yaşayan var mı?

kızlar daha 6.günüm benim dudaklarim , burnum simdiden kurumaya basliyor gibi öyle hissediyorum
pff daha cook var sanirim

kızlar daha 6.günüm benim dudaklarim , burnum simdiden kurumaya basliyor gibi öyle hissediyorum
pff daha cook var sanirim

burnunun ve dudaklarının kurumasının yanında sivilcelerin de kurucak sonraa siyah nokta diye bişey kalmıcak yani çektiklerine değecek tabi bol su tüketmeyi unutma ki cildindeki kuruluğu en az seviyede yaşa

burnunun ve dudaklarının kurumasının yanında sivilcelerin de kurucak sonraa siyah nokta diye bişey kalmıcak yani çektiklerine değecek tabi bol su tüketmeyi unutma ki cildindeki kuruluğu en az seviyede yaşa

yüzümdekiler söndü gibi ama sonra tekrar cikiyormus insallah fazla sivilce cikmaz yüzümde

Kararliyim arkadasim ama birden suratim bu hale gelince gercekten cddi sekilde pskilojim bozuldu beklemiyordum bu kadar bide sey kotu cikariyor iniyor sonra birdaha tam sevinmisken hevesim kursagimda kaliyor anlicagin. Haklisin sonucu dusunuerek sabretmeliyim nasil olsa gecicek biraz uzun olsada gecicek suanlik kafama tek taktigim durum 6 aydir erkek arkadasmla gorusmuyorduk 2 hafta sonda blusucaz ve en son blustugumuzda suratimda hic bisey yoktu smdi gorunce ne dusunucek acaba :) cok tesekkur ederim gercekten sayenizde moralim azda olsa duzeldi allah bize yardim edicek hayirlisyla saglikli guzel puruzsuz cildimiz olucak insallah :)

Cok haklisin sonucunu dusunup moralimi yuksek tutmaya calisiyorum ama bu aralar cok kotu oldum ve korktum acikcasi cunku suratim ilk defa boyle oldu gorenler sasirdi sabretmeliyim dayanmaliyim evet brakirsam cildm yne ayni kalicak bu arada renkli nemlendirici dedin doktorun ne dedi sana bende kesinlikle kullanmaliyim ne kullaniyorsun nerden aldin soylersen gercektem mutluluk duyarim ayrica ilacada devamm birakmiyorum bnun icindee tsekkur ederim destek oldugnuz icin buna ihtiyacim vardi :))

canım benim çok geçmiş olsun eklem ağrılarım öyle çok değil ama var endişe ettim iyi doktor kalıcı değil dediyse sevimdim...bende bu sabah bıyıklarımı iple aldım normalde acımaz ama 3 kılı zor aldım çok acıdı hassalıktan sırtımı boynumu zor kaşıyorum hertarafım çok hassas peki senin yüzün ne durumda cnm 10.kutuda kaç mg kullanıyorsun faydasını gördün mü?

izler geçmio canım çoğunlukla kalıo

Cok tesekkur ederim cnm..ben ilk aylar 40 sonrada 60 mg ciktim gunluk.. 60 kilogram oldugum icin zaten gunluk maksimum doz kilon kadar olabiliyor.. Benim butun siyah noktalarim.puruzlerim,hersey yok oldu.. Tertemiz yuzum..ama ilaca basladigimd da var olan 2 kistik yuvarlak var.. Iltihapli degil,derinde bisey:) onlar gitmiyo bir turlu
Sanirim onlari aldirmam gerekecek..20 haziranda toplam 7200 mg almis oluyorum ve bitiyo insallah ama 20 gunde bunlarin gececegini sanmiyorum

canim doktorum hic bsi demedi bana sonra arastirdim renkli güneş kremleri kullananlar varmış doktor zaten güneş kremi öneriyor ben 3 hafta sonra gittiğimde konuşucam cildime kullanabilirmiyim diye renkli nemlendiricileri , yoksa böyle kizarmis patlican gibi duruyorum amaaa bikac ay sonra babyface olcagimiz icin dayanmamiz lazim , rica ederim herzaman destek olurum ama canini sıkma cünkü gecicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…