Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar bişey sorucam...tedavisi 3 ayda biteniniz var mı aranızda ? minimum tedavi süresi nedir acaba?

eveeet cumartesi günü doktora gitti.
ve roaccutane ailesine bende katıldım.
kan değerim biraz düşük olduğundan dolayı günde 20mg yazdı.

henüz daha ilacı almadım. doktor bide bepanthol krem yazmış. bu kuruluğu geçirecek etkili krem bu mudur arkadaşlar? dudaklarım için blistex alıcam herkes o markayı önermiş. ama yüzüm için krem ne kullanayım? güneş koruyucu ne kullanıyorsunuz?

Ben ayin 6 si gbi gidicem canim ikimiz icinde o nemlendiricileri sorarim inssallah baby face olucaz ama sevgilim beni boyle gorunce napicaam bilmiyorumm :))

Bende senin gbi 20 mg kullaniyorum 1 ay oldu olucak umarm iyi bi donem gecirir ve mutlu olrsun :)) doktorum nemlendirici olarak babe stop akn onarici krem verdi gunes kremi olarakta yine babe +50 facial sun oil free. Yaz icinde suya dayanikliymis yani dudaklarm icinde birsuru krem kullaniuorim bepanthen medacasol ceralip ama bepantheni byere gdince falan surmek zor oluyor kolay pratik ve etkili bisey bulmam lazim

Arkadaşlar bişey sorucam...tedavisi 3 ayda biteniniz var mı aranızda ? minimum tedavi süresi nedir acaba?

Merhaba,
Tedavinin minimum dozu var.. Ondan az kullanirsan tekrar ediyor sorunlar kac kilo oldugna bagli acikcasi.. Kilon * 120 mg minimum doz.. Ben 60 kiloyum 60*120=7200 mg yapar gunde 40 mg kullansam180 gun yani 6 ay kullanmam gerekliona gore hesaplayabilirsin cnm:)

Hosgeldin ve acil sifalar:)))
Bepanthol vucut kurulugu icin super,ben yuzume cok sey denedim.memnun kalmadim ama gecen hafta avene in bir setini buldum..ARKADASLAR UZERINDE AKNE TEDAVISI GORENLER ICIN YAZAN BU SETI aldim ve cok memnunumTedavimin bitmesine az kalsada yuzumdeki paullanmayi,kurulugu,gerginligi aldi.pamuk gibi oldumIcinde yikama kremi ve nemlendirici,birde dudaklarim icin super bi onarici var..cok memnun kaldim tavsiye ederim..eczaneden 79 liraydi,indirimle 65e aldim

kızlerrrr 6. ayını bitirmesine 20 gün kalan ben geldim.size dün çekilen bi fotomu koycam motive olun diye

fondöten yok.sadece nemlendirici krem.Ruj olarakta bepanthen merhem ehehehe

güneşte izlerim yine hafif belli oluyor.zaten onun için ayrı tedavi olacakmışım.

ama o eskiiiiiiiii haliimden eser yok şimdiii

benim yüzümde aslında öyle aşırı intihaplı sivilceler yoktu ama çıkınca hemen geçmiyordu. sert oluyordu sivilcenin çıkmaya çalıştığı yer. ve son zamanlarda sivilcelerim kaşınıyordu.
Ben normalde la roche posay effeclar jel ve effeclar duo nemlendirici kullanıyordum. Doktora bunları kullanıyorum dedim pekte oralı olmadı açıkçası. ilgisizdi doktor :88:

şimdi yine la roche posay markasının roaccutane kullanıcıları için ürettiği effeclar H nemlendirici ve temizleyici köpüğünü alayım diyorum. Birde güneş kremi olarak Uriage marka almayı düşünüyorum.

Güneş losyonu olarak renkli olanlardan kullanan var mı?

bende la roche nin di galiba.roche li bişeydi ama
onun güneş kremini kullanıyorum.renkli aldım.çok çok hafif bir renk veriyor anlaşılmıyor bile.kremin rengi baya koyu kahve gözüküyor ama sürünce o rengi vermiyor. güneş olsada olmasa onu sürüp çıkıyorum evden gayet başarılı bir krem akşam evden bakıp yazarım adını

çoooook teşekkür ederim canım çok makbule geçti valla

merhaba kızlar, bende 6 kutudayım. yüzüm bebek gibi sayılı bi iki tane çok az belli olan iz var sadece ilac bitene kadar geçer sanırım onlarda, darısı başınıza

merhaba kızlar, bende 6 kutudayım. yüzüm bebek gibi sayılır bi iki tane çok az belli olan iz var sadece ilac bitene kadar geçer sanırım onlarda, darısı başınıza

Ayy nasil memnunmusun yeterince iyi kapatiyor mu banada lazim adini banada yazarsan cok sevinirim ya bde doktorun mu onerdi yoksa sen mi gidip aldin ?

Ben ayin 6 si gbi gidicem canim ikimiz icinde o nemlendiricileri sorarim inssallah baby face olucaz ama sevgilim beni boyle gorunce napicaam bilmiyorumm :))

canım ya sen benden önce gideceksin doktora benide bilgilendirirsen sevinirim
valla ben 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım öyle bi derdimde yok ohh:d
ama seviyorsa eğer seni kabullenir her halinle canim

Ben bu ilaca 40 gün dayanabildim . 40. günden sonra bıraktım . Ve sürekli Garnier 3ü bi arada kullandım . Burunda birkaç siyah nokta var onlardan şikayetçiyim sadece

dudaklrı mahvediyo saçı döküo gözde kuruluk yapıo bunlr bizim görebilbiğimz yan etkiler.. karaciğeri mahvediyo zaten

DUDAKLARI mahfettiğini hepimiz biliyoruz,yaşıyoruz..
saç dökülmesi herkeste olmuyor!!!bende olmadı mesela!!!
KARACİĞERİ mahfettiği filan da yok!! testlerini yaptırırsan herşey kontrol altında zaten..
Bu ilacın yıllardır kullanılması sayesinde birçok bilgi edinilmiş durumda ve KALICI HİÇBİR YAN ETKİSİ OLMADIĞI KANITLANMIŞ!!!ilaçtaki yan etkiler sadece ilaç kullanılırken yaşananlar..sonrasında bitiyor..

LÜTFEN insanların moralini bozacak ve bilgi eksikliğiyle yanlış mesajlar yazmayın!!!

Arkadaşlar merhaba
Bende bu tedaviye yeni başlayanlardanım.Benimde cildimde ciddi anlamda problem yoktu fakat ara ara sivilce çıkıyor, geçmiyrdu bende oynayıp iz bırakıyordum tabi. Ve sırtımda vardı inanılmaz kaşınma yapıyordu. Doktor ilk başta gerek görmedi ama hangi ilaçları kullandığımı anlatınca başlayalım dedi Tahlillerim yapıldı bi sakınca görmeyince ZORATENİN 20 mg ile başladım. Bugün 4. günüm yüzümde 2-3 tane sivilce çıktı, lekelerin üzeri hafiften kabuk bağladı, saçımın içerisinde de çıktı sivilce ve kaşınıyolarr Birde benim yüzümde egzama var başka bir forumda bir doktora denk geldiğim de ona sormuştum egzamanıda tedavi eder dedi tabi bununla dahada mutlu oldum. Şuan halimle barışığım, merakla çıkan sivilcelerin gelişimini iziliyorum Umarım bundan 2-3 ay sonra da aynı ruh halinde olurum.. Yüzü çok güzell olan arkadaşların yorumlarıda iyi hissetmeme büyük etken. Umarım sonunda hepimiz çokk güzel bir cilde sahip oluruzz. Tek yapacağımız Sabretmek... Sivilcesiz günler Arkadaşlar...

Ayy nasil memnunmusun yeterince iyi kapatiyor mu banada lazim adini banada yazarsan cok sevinirim ya bde doktorun mu onerdi yoksa sen mi gidip aldin ?

Kullandığım ürün bu.adı okunuyomu fotoda bilmiyorum ben sana tam adını yaziyim.
La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Creme Tinted 50 ml

Doktor önerdi.Krem reçeteleri gibi bişeyleri varya ordan işaretledi bunu kullanmanı tavsiye ederim dedi.
2 aydır kullanıyorum gayet memnunum.
Kullanım içinde; evden çıkmadan 15 dk önce sürüyorsun.sürekli güneşli bi ortamda durucaksan 3 saatte bir yeniliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…