Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben kısa bi dönem kullandm aradan 7 8 ay geçti bırakalı kafamda minik minik bisürü saç var dökülenlr geri çıkıo tabi kalıcı bi yan etkisi yok.. ama aşırı bi kuruluk var cildimde dudklrmda durmadan nemlendirici sürüorm

28. Gunumdeyim yuzumdeki svilceler 2 hafta oncesine kadar berbatti ama smdi yanagimdaki svilceler tamamen sonmus durumda sadeve kucuk izler kaldi vee tekrar tekrarlamasndan korkuyorum elledigimde elime sislik falanda gelmiyor sdece leke kaldi acaba bugunden snra yne sivilcelerimde artis olablr mi ?? Bilgi verirseniz cok sevinirim tesekkurler :)

İlk 2-3 ay normalmiiş

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım. İlacı bir aydır kullanıyorum yanaklarımdaki sivilcelerin hepsi gitti çok şükür :KK64: sadece çenemdekiler duruyor ama çok fazla diil. Dudak kuruması dışında bi yan etkisini yaşamıyorum, pancar gibi kıpkırmızı olmamın dışında :KK47: Acaba ilacı bitirene kadar bu kızarma durumu geçmeyecek mi? Yoksa 3 aydan sonra vücut ilaca alışınca bu kızarma da geçer mi kızlar?

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım. İlacı bir aydır kullanıyorum yanaklarımdaki sivilcelerin hepsi gitti çok şükür :KK64: sadece çenemdekiler duruyor ama çok fazla diil. Dudak kuruması dışında bi yan etkisini yaşamıyorum, pancar gibi kıpkırmızı olmamın dışında :KK47: Acaba ilacı bitirene kadar bu kızarma durumu geçmeyecek mi? Yoksa 3 aydan sonra vücut ilaca alışınca bu kızarma da geçer mi kızlar?

üzülme canım zamanla geçiyor kızarıklık.. bende kullandım hemde 4 kutu.. 1 yıl boyunca hiç sivilce çıkmadı daha ama sonra gene çıktı..yanlız 6 ayda çocuk yapmaman lazım tehlikeli çünkü..

kızlar ben lazer apilasyona başlıyorum bu hafta ama lazer epilasyonda bi form verdiler formda roaccutane kullandınız mı falan yazıyordu doktorda dedi roaccutane kullanırken epilasyon yapılmaz falan dedi. ben roaccutane kullanmıyorum ama bu hafta onada başlayacaktım. gerçekten doğru mu yaa epilasyon ve bu ilaç birlikte tedavi edilemez mi hiç biriniz eiplasyona gitmiyor musunuz yani :KK43: :KK53:

üzülme canım zamanla geçiyor kızarıklık.. bende kullandım hemde 4 kutu.. 1 yıl boyunca hiç sivilce çıkmadı daha ama sonra gene çıktı..yanlız 6 ayda çocuk yapmaman lazım tehlikeli çünkü..

Çok saol canım:KK19: kızarıklık ilacı kullandığım sürede geçmese bile bırakınca geçer inşallah ama benim en çok korktuğum tekrarlaması:KK43: senin tekrarlayan sivilcelerin aynı eskisi gibi mi geri geldi canım yoksa eskisine göre daha hafif mi atlatıyosun?

Seyma1 ben yüzüm icin lazere gitmistim tüm yüzüm degil cene ve biyik kismina , bu roaccutane agir bi ilac oldugu icin , lazer yapilmasina izin vermiyorlar , ve lazere gitmeni tavsiye etmem eger yuzun icin gidiyorsan. benim cildimde hic sivilce yoktu lazere gittikten 2-3 ay sonra cildimde kuruluklar ve sivilceler basladi . sonrada biraktim zaten . ben tavsiye etmiyorum yinede senin kararin

bu arada kizlar 2.haftadan sonra artik fazla sivilce cikarmi ? ben kullandigimdan bu yana bikac sivilce cikti okadar fazla yan etkisini gormedim . birde Vichy in renkli günes kremini kullanan var mi ?

canım 3.aya kadar sivilcelerin cıkabilir. vich nin kini kullanmadım hiç ama sanırım dr murad ın ki ni duymustum iyi diye. normal gunes koruyucu istiyorsan babe nin yagsız olanı tedavideki ciltler için en uygun olanı

kızlar ben lazer apilasyona başlıyorum bu hafta ama lazer epilasyonda bi form verdiler formda roaccutane kullandınız mı falan yazıyordu doktorda dedi roaccutane kullanırken epilasyon yapılmaz falan dedi. ben roaccutane kullanmıyorum ama bu hafta onada başlayacaktım. gerçekten doğru mu yaa epilasyon ve bu ilaç birlikte tedavi edilemez mi hiç biriniz eiplasyona gitmiyor musunuz yani :KK43: :KK53:

hayır cilt hassaslastıgından ilacla beraber lazer epilasyon yasak guneslenmek bile yasak kaldıki lazer. ben bitirdim bitirdigim 7 ay olucak hassaslık cok aza indi ama hala var gecen ay ilaç yüzünden yarıda bıraktıgım lazerimede dvm ettim doktorumun izniyle.

hayır cilt hassaslastıgından ilacla beraber lazer epilasyon yasak guneslenmek bile yasak kaldıki lazer. ben bitirdim bitirdigim 7 ay olucak hassaslık cok aza indi ama hala var gecen ay ilaç yüzünden yarıda bıraktıgım lazerimede dvm ettim doktorumun izniyle.

canım ama yüzüm için lazer değil genital ve koltuk altı için . yine de kullanamaz mıyım bu ilacı

Seyma1 ben yüzüm icin lazere gitmistim tüm yüzüm degil cene ve biyik kismina , bu roaccutane agir bi ilac oldugu icin , lazer yapilmasina izin vermiyorlar , ve lazere gitmeni tavsiye etmem eger yuzun icin gidiyorsan. benim cildimde hic sivilce yoktu lazere gittikten 2-3 ay sonra cildimde kuruluklar ve sivilceler basladi . sonrada biraktim zaten . ben tavsiye etmiyorum yinede senin kararin

yok canım yüzüm için değil o yuzden garip geldi bana zaten.

canım ama yüzüm için lazer değil genital ve koltuk altı için . yine de kullanamaz mıyım bu ilacı

yok canım ilac tum vucudunun derisine etki ettigi için yasak bittikten 6 ay snrda yasak zaten bana kalırsa yazın baslamanı onermem eylül ekim cok ideal rroac. için

merhaba kızlar,
4. ayım bitti roaccutane la. tam evet geçti bir daha cıkmayacak derken,irinli ve buyuk bir sivilce cıktı.moralim bozuldu. avene nin guneş kremini kullanıyorum guneşe cıkmadan once.doktor şiddetle soyledi bana guneş lekesi olacagı icin guneş kremi kullanmaya başla diye. ilac acaip moralimi bozuyor yaa. siyah noktalar hala yerli yerinde ustelik

cnm ben 5 aydır roaccutane kullanıyorum ve bacaklarıma genital ve kol altıma DOKTORUMA sorarak,ve ondan da HİÇBİRŞEY OLMAZ,onayını alarak yaptırdım ve hiçbir sorun yaşamadım..Ama yüzüne yaptırma:)BEn korktum cünkü yüz çok kuruyor..Ama İlacı kullanmaya bailadıktan sonra yaptıracaksan ilk seansı,bir kaç deneme atışı attır,kızarıklık olmazsa devam edersin...Doktorum bana öyle demişti..

bu arada kızlar haftasonu çeşmeye gittik..doktorun 4 ten sonra çık demesine ragmen ben ara ara güneşe çıktım ve tabiki beklenen son oldu..:2::2::2:
bacaklarımda ve kollarımda yüzbinlerce küçük noktacıklar kabarıklık şeklinde ortaya çıktı:18::18::18:
acımıyo ve kaşınmıyo ama varlıkları çok sinir bozucu..
benden başka kimsenin böyle bişey yapacağını sanmıyorum zaten ama yinede yaziyim dedim..güneşe çıkınca ne olduğunu öğrenmiş olduk:KK1::KK1:

Kızlar günaydın, benim tedavim bitti :119: :KK66: :KK74: :119::KK64:

darısı sizin başınıza...:KK64::KK64: :119: :KK74:

çok sevindim canım hadi gözün aydın

inşallah o günleri bizde görürüz benim yüzümde pek bişey kalmadı az az leke ve geçen yanağımda çıkmıştı onun kocaman lekesi kaldı inşallah geçer birde çukurlarım var üzülüyorum onlara pürüzsüz bi yüz istiyorum ama buna bile şükür ne haliydi o öyle buarada ben 2 aydır kullanıyorum ve geri kusma dönemi yaşamadım ihtimalim varmı ki 2 aydan sonra kusma dönemi

kızlar selamlar hepinize, bugün sabah ilk roaccutane hapını içtim şifa niyetine olsun dedim sıkıntısız bitsin bu süreç diye dua ettim :KK31:

bu arada uriage marka 50 faktörlük güneş kremi aldım. Renkli kremlerden almayı düşünmüyorum ben nitekim öyle büyük bi kapatıcı özellikleri yok.

X