Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

büyük ihtimalle ilaçtandır umarım olursun en kısa zamanda.gerçekten çok stres yaratan bi durum

Canım sen onu sıkıntı yapma bende de oluyor o ilaçın yan etkilerinde var geçikmeler oluyor sen sakin ol yüzüne bak mutlu ol tatlım hepsi geçiyor..

merhaba arkadşlar 3.ayımı bitirdim 10 gündür ara vermişdim bugun tahlil sonuçlarmla dr. ilacı kesdii
260 kolestrol ve ben et bile yemeyen biriyim..

bi tandğn arkadşı böbrek yetmzliği geçirmiş bu ilacı kullanrkn o zamanda korkdm..

ilacı bırakdım diye üzüldüm akne.. bilmmem ne diye bi jel verdi sivilclerin üzerne yatarkn sürecksin dedi neyapcğmı bilmyrm..tedavinn iyi aşamasna geçdim derken ilacı kesdi dr..

aramzda ilacı bırakanlar varmı neler yaptlr?*

merhaba arkadaşlar size ilaca ilk başladığımdaki yüzümün halini göstermek istiyorum birde birbuçuk ay sonra ki resmi göstermek istiyorum...bu arada yüzde çökme yapıyormuş bu sitede okudum yine dün bayağı moralim bozuktu çok korkuyorum kızlar iyice tedirgin oldum doktor testte yapmadı kolestrolüm falan ne alemde hiç bilmiyorum yaa çok yükseldiyse nasıl anlaşılır ki..ay bana ehvamlar geldi yine..

Eklentiler

• $Görüntü1544.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $Görüntü1585.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 53
arkadaşlar yanlız alt resimde lekelerim az çıkmış ama daha belirgin resimdeki gibi değil bazen kırmızıkları coşuyor bazende sönüyor yanılmayın yani bide resimlerim acaba başka siteler tarafından alınır mı bilginiz varmı

Son düzenleme:

tatlım çok güzel bi iyleşme olmuş ya ben de kullanıyorum ama ben sivilce için gitmemiştim doktora sadece saçlarım aşırı yağlanıyo diye gitmiştim 30 mg la başladım şimdi 20 kullanıyorum bi ay sonra bitecek galiba yüzümde zaten sivilce yoktu şimdi gözeneklerim falanda sıkılaştı bebek gibi oldu iyice,,,,

saol hayatcım evet iyileşme var ama bazen lekelerim coşuyor allahın izni ile başka bi hastalığa derde bulaşmadan kurtulmak istiyorum daha sonra problem olmaz inşallah..benimde saçlarım acayip yağlanıyordu şimdi ise çok güzel 1 hafta banyo yapmasam hiçbişeycik olmuyor ilacın etkisi bitince eski haline dönermiki

bu kadar süre ilaç kullandık dönmez gibime geliyor ama inşallah artık bakalım,, ben hastanede çalışıyorum burdaki arkadaşlar bana bu kadar yan etkisi olan ilaç bu yaşta kullanman normal değil bırak falan diyo ama doktorumda tam tersine teedavin bitene kadar şikayetlerin bitse bile kullancaksın diyo,,,,kafam karışıyo:18::18::18:

lavanta canım korkma resimlerini alamazlar,,,, bi daha koyarken için rahat etsin yüzünü kapatıp koyarsın

canım maşallah yüzümde çok ilerleme var çok iyi bence..
kolestrolun yükselmiş olsa sıkışman olur canım hissedersin yani hiç canını sıkma ok. tatliş..

bi benmmi kolestrolüm çok yüksek ilacı bırakdım ?

siz tahlilsizmi alyrsnz bu ilacı anlamadm yaa

sıkışma falan yok çok şükür sugibi dahada iyi olur inşallah kusma dönemide olmazsa çok sevindirik olurum en azından 3 önemli düğüne denk gelmez umarım kusma dönemi olursa ayy herkes istediği yüze kavuşur inşallh..

naz ben ilk ilaca başlamadan önce yapıldı herşey gayet normaldi sonra cuma günü gittiğimde tahlil yapılır diye bekliyordum doktorun işi vardı heralde hemen yazdı çıktım vucüdünda sıkıntı varmı şikayetimi sordu yok diyince yazdı hemen çıktım bende bidaha ki ay yapıcak tahlili heralde..bence sen biraz ara ver daha sonra tekrar doktorunla görüş düşük dozda başlarsın belki kendini tehlikeye atma cnm

büyük ihtimalle ilaçtandır umarım olursun en kısa zamanda.gerçekten çok stres yaratan bi durum

inşallah. bence de ya olsa da kurtulsaam.

çok çok iyiiiii

ben 2. ayımdayım. şu an 160 kolestrolum. yüksek olmamasına rağmen her gece bir bardak suya ceviz koyup sabah suyunu içip cevizini yiyorum. kolestrol düşürüyormuş diye duydum. istersen sen de denee

her ay tahlil istedi benim doktorum ve kolesterolüm 160 165 arası çıkıyo hep... bunun için yediklerime dikkat ediyorum.ve ceviz suyu içiyorum belki de o dengeliyo sen de bi dene bakalım

Avene mi? Avene'in Diacneal var. Diğer leke kremlerine göre hem etkili hem de hassasiyet, tahriş falan yapmayan bir krem. Çok faydalı. Roaccutane'dan kesinlikle kullanılması gereken bir krem. Biraz pahalı diye pek verilmiyor sanırsam ama çok iyi geliyor.

arkadaşlar sizin de ellerinizin üstünde alerji gibi kırmızı şeyler oluştu mu? oluştuysa geçmesi için neler sürdünüz neler yaptınız yardımmmm

canım benim doktorum 3 ay kontrol etti devamlı 3 aydan sonra 1 ay baktı 1 a bakmadı tatlım..

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR

kızlar benim vucüdüm çok kurudu çok hassaslaştı siz vucüdünüzü nemlendirmek için bişey yapıyormusunuz kollarım kaşımaktan yara bere içinde kaldı çok kaşınıyorum :18::18:

ßenimde kuzenim kullandı bu ilacı sivilceleri geçti ama gel gelelim derisi inanılmaz derecede inceldi,sanki bir tırnak atsan cırrrttt diye yırtılcakmış gibi :18: bende kullanmak istedim ama doktorum sana bunu önermiyorum çünkü çok aşırı sivilcelerin yok dedi.. Şuanda bilmiyorum regl dönemi yüzündenmidir nedir sırtım göğüs bölgem çok fena şekilde azmış durumda.. Nefret ettim şu sivilcelerdennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…