Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım aynı soruyu ben de doktoruma sorduğumda bana "evet iz yapacak ama roaccutane tedavisi bittiğinde izler için bi tedavi uygulıcaz ve hiç bişey kalmıcak" dedi

öyle mi çok teşekkür ederim canım benim yaa ne kadar oldu başlayalı tedavine

dokturuma gittim dün

son ilaçlarım 2 gün sonra bitiyor

doktorum dudakların 2 aya geçer dedi olsun katlanırım 2 ay daha

sivilcen yok dedi leken yok dedi

eğer çıkarsa eritretin diye bi krem verdi onu sür dedi ince bi tabaka halinde

düşündü ilk vermicekti aslında yok dedi

ama sonra çıkarsa sür dedi

şükürler olsun

herkesin başına darısı

öyle mi çok teşekkür ederim canım benim yaa ne kadar oldu başlayalı tedavine

rica ederiim canım 3 Mart tedavi başlangıcım işte 2 buçuk ay oldu Haziranın 7sinde randevum var duruma göre ya tamam ya devam tedaviye bakalıım inşallahh son bulur bu dert :97: ha bir de 20mg kullanıyorum canım seninki kaçlık ?

hadi geçmiş olsuuuuuuuun
darısı başımızaa

ne güzell maşallah sen atlatmışsıın darısı bize inşallah kaç ayda kurtuldun bu dertten canım ?

benim cildimde pek kusma olmadı hatta kurudu gibi biraz dün kuaföre gittim hep ah canııım ne olmuş cildine derlerdi. bu sefer dudakların neden kurudu dediler. sivilce ilacı kullanıyorum dedim. hıı o imzalı olan mı dediler evet dedim. pek ihtiyacın yok çok da kötü değil dediler pek sevindiiiim

roaccutane sivilce izlerine ve siyah noktalara iyi geliyor mu?

roanctna sivilceye ve siyah noktaya iyi geliyo yok ediyo fakat bıraktğı izleri kim yokeder bu bilinmez bu etken kişiden kişiye değişiyr..kullananlarn bazılarnda tedvi soncu bişeye ihtyç kalmyo bazıları ise leke tedavsne başlıyrlar...

bende bitince iz kalrsa leke tedvsne başlycğm şimdilik iyi görnyoo

3. ayn sonndaym iyi gibiyim buaralar izler duruyo makyajsz kızamk olmş gibiym :))

aktif büüyük sivilce durumum kalmadıı çok şükürr..

geçmş olsnn

roaccutane çok ii bi ilaç ama ben 1 sene oldu ilacı bırakalı şimdi tekrar çıkmaya başladı sivilcelerim.hamile kalmayıda düşünüoum bi daha kullanmamam lazım ama sivilcelerden de rahatsızım. ((

cevapladığınız için teşekkürler :) aslında benim sivilce sorunum yok izler ve siyah noktalar var,bu hafta doktora gideceğim ama roaccutane verir mi bilmiyorum :26:

Son düzenleme:
acaba bu ilacın kullanımı bittikten sonra cilt temizliği için losyon tonik falan veriyorlar mı tedavinin sonunda sivilce tekrarlamasın diye?

selam arkadaşlar ben roaccutane kullanmaya başlayalı 1 buçuk ay oldu.birkaç sitede birşeyler okudum.ilaç bittikten 2 3 sene sonra kırışıklık yapıyormuş ciltte kullanıp bitiren böyle bir etki gören kimse var mı? doktoruma sordum A vitamini var ilaçta A vitamini anti-ageing ilaçların içinde oluyor dedi ama açıkçası kuşkum hala devam ediyor....

ilaç biteli bayağı olmuş sanırım ya sizde kırışıklık yaptı mı beni çok korkuttularda bu konuda....

Bugün ilaca başlayalı 5 gün oldu. Daha çok başındayım yani
Dudağımda bugün çook hafif bir kuruma oldu. Onun dışında daha başka bir etkiyle
karşılaşmadım henüz. Dudağım için krem sürüyorum zaten . Güneşe çıkarken de
bugün ilk defa güneş kremi sürdüm. Bu arada gözümde biraz değişiklik hissediyorum.
Görme bozukluğu gibi değil de garip bir his sadece. İlgisi var mıdır acaba roaccutane ile ?

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldin,daha çok başındasın:)Dudaklarındaki çooook hafif kuruma birkaç gün içinde kurak topraklara dönecek:) En rahatsız edici yan etkisi bu bence,dudaklarım çok kötü

Gözlerindeki his kurumaya başladığını gösteriyor,o bana olmadı ama çogu kişiye oluyor,Gözlerine suni gözyaşı damlatman gerek...yoksa çok rahatsız olursun ama suni gözyaşıyla eski haline dönersin..

bende eklem ağrısı ve baş ağrısı çok yaptı,ama çoğu kişide yapmıyor..herkeste farklı etkileri..ama sabret...benim 4. ayım bitti..yüzüm baya toparlandı,siyah nokta pürüz kalmadı..sadece 2 tane kistik sivilcem var,bakalım 1 ay sonra yok olacaklar mı

şimdiden geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…