Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
17 yaşımda geldim :KK9: şuan 21 yaşımdayım temmuzda 22 olcam:KK68:
evet fen edebiyattayım tanıdık çıkmayalım:KK60:

yok tanıdık değiliz.zaten sinopta topu topu 3 üni var su ürünlerinde olmayacağna göre,aklıma da hemsrelik gelmediiğne göre tek bi yer kalıyodu:KK62::KK62::KK62: yalnz topiği geyiğe cevrdm banlamasalar bari:KK62::KK62::KK62:

yok tanıdık değiliz.zaten sinopta topu topu 3 üni var su ürünlerinde olmayacağna göre,aklıma da hemsrelik gelmediiğne göre tek bi yer kalıyodu:KK62::KK62::KK62: yalnz topiği geyiğe cevrdm banlamasalar bari:KK62::KK62::KK62:

:KK1::KK1::KK1:
biyerde görüşürüz yine:KK34:

bende başladım 15 gün oldu 20 mg ile başladım..zoretanin

biliyorum canım :KK69:darısı senin de başına:KK69:

maşallah maşallah canım tamamen geçmiş olur inş...kaç mg ve kaç ay kullandın sorması ayıp ?:26:

canım ben 6 ay boyunca günde 40 mg kullandım toplam 6900 falan oluyo sanırım hesaplamayı unuttum:26:
teşekkür edderim canım:KK66:

waaaaauwww süper yaa.benimde böyle olucakmı acep.6. aya giriyorum ve izler olduğu gibi duruyo.
bunlar sana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

inşallah olucak canım her geçen gün biraz daha düzeliyo cildim herkezde böyle oluyordur bence :KK69:
tedavi aşamalı olarak gelişiyor yani:KK69:
teşekkür ederim canım:KK70:
darısı başınıza :KK71::KK70:

Kızlar yaa bende başladım kullanmaya bu gün yedinci günüm... Benim suratım kıpkırmızı oldu saatlerce güneşte kaalmış gibiyim :KK59: Bu kızarıklığın geçmesi için ne yapa bilirim? Sizde de oldumu ne yaptınız??

Ben kisin basladim ve ilk 15 gun cok kizariyordu yuzun, arkadasimda kullaniyor, onunda hala kizariyordu.. Bu ilac kizartiyor, o yuzden endiselenme.. Benim artik kizarmiyor:))
Gecer merak etme:KK1:

kızlarrrrrrrrr ben geldim doktordan.Son ayıma girdim 6. ayım hayırlara vesile.
yüzümdeki o kırmızı izler ilacı bırakınca geçicek dedi doktor.ama sanki bana geçmiycek gibi geliyor.bide sap tarafımda biraz iz kalıcak gibi gözüküyormuş.onuda tedavinden 3 ay sonra derma roller tedavisine başlıycam dedi.5 aydır 40mg kullanıyodum bu ay 30 a düştü hesabı kapattık.bide kolestrolum yukselmiş.indir onu dedi.ok kanka dedim.siz siz olun şu ilacı kullanırken içtiğiniz alkol miktarına dikkat edin.(içiyorsanız tabi). 2 birayla alerji oldum allahtan hemen geçti.

X