Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
inş geçer birde bu kırmızı lekeler iltihaplı sivilceniz olduğu için mi oluyor?

bende leke yok canım allaha şükür kırmızı leke de yok ama böle bir şeye bunaldığımda sıkıldığımda suratım kıpkırmızı oluyor:78::78:
neden olduğunu da bilmiyorum

Kızlar yorumlarınızı bekliyorum 5 ay 1 haftadır ilaç kullanıyorum nasıl yüzüm? sağ ve sol yanaklarım, kötüysede lütfen söyleyin..

Eki Görüntüle 193195 Eki Görüntüle 193196

Kızlar yorumlarınızı bekliyorum 5 ay 1 haftadır ilaç kullanıyorum nasıl yüzüm? sağ ve sol yanaklarım, kötüysede lütfen söyleyin..

canım iyileşiyorbence baya iyi zamanla o lekeler de geçecek sen de benim gibi yoluyırsun sivilcelerini
bi tarafın çok iyi o sivilceler kurusun bak bişey kalmıcak inşallah

ölürsem kabrime gelme istememmmm

:82::82::82::82::82::82:
yine sen yine ben yine bi anlaşmazlık :82:

bende leke yok canım allaha şükür kırmızı leke de yok ama böle bir şeye bunaldığımda sıkıldığımda suratım kıpkırmızı oluyor:78::78:
neden olduğunu da bilmiyorum

anladım canım dedğin gibi sıkıldığın zman oluyormuşş.. o zmnan napıyosun canını hiçbişeye sıkmıyosun:) ben başlayalı 15 gün oldu zoretanin ama benım sivilceden ziyade siyah nokta şikayetim vardı 20 mg ile başladım dudaklarım ve burun çevrem çok kuru nemlendiriciyle idare ediyorum bi şekilde henüz bi fark yok tabiki şimdilik

vaaayyyy ortaaaam yine karsılaştık :)

yok canım en küçük bişeye bunalmada oluyor anlatamadım aslında:26:
ders yapıyorum mesela bunalıyorum yüzüm kıpkırmızı oluyor bazen
bezen dışarıda soğuk yakıyo kızarıyorum bazen güneş yakıyo kızarıyorum
dışarı çıkınca kesin kızarıyorum ama
tedavim bitiyo şükürler olsun kızarmam da geçicek inşallah

vaaayyyy ortaaaam yine karsılaştık :)

sen sinoptasın demi merkezdesin
belki ayakkabıcıda karşılaşmışızdır

tedavimin bitmesine son 7 gün
:119::119::119::119::119::119::119::119:
inşallah herkezin bitişi muhteşem olur

Son düzenleme:

sen de mi sinoptasın yoksa

ben de kullanıcam ama cesaret edemyrm dr da yazmıyo zaten.senin yüzün ne güzel olms yaa benm alnmda cıkıyo yanağmda yok

fazla yoksa gerek yok kullanmaya alında çıkmaı daha iyi yanakta olunca insanın güzzelliği gidiyor
kendime geldim valla iyiki de kullanmışım

geçen danışman hocam diyor ki o ilaç psikoloji de etkiliyormuş keşke kullanmasaydınyok dedim hocam ben etkilenmedim

Eklentiler

• $untitled1.JPG
    6,5 KB · Görüntüleme: 56
  • $untitled2.JPG
    4,7 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…