Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
17 yaşımda geldim şuan 21 yaşımdayım temmuzda 22 olcam
evet fen edebiyattayım tanıdık çıkmayalım

yok tanıdık değiliz.zaten sinopta topu topu 3 üni var su ürünlerinde olmayacağna göre,aklıma da hemsrelik gelmediiğne göre tek bi yer kalıyodu yalnz topiği geyiğe cevrdm banlamasalar bari

yok tanıdık değiliz.zaten sinopta topu topu 3 üni var su ürünlerinde olmayacağna göre,aklıma da hemsrelik gelmediiğne göre tek bi yer kalıyodu yalnz topiği geyiğe cevrdm banlamasalar bari

biyerde görüşürüz yine

bende başladım 15 gün oldu 20 mg ile başladım..zoretanin

biliyorum canım darısı senin de başına

maşallah maşallah canım tamamen geçmiş olur inş...kaç mg ve kaç ay kullandın sorması ayıp ?:26:

canım ben 6 ay boyunca günde 40 mg kullandım toplam 6900 falan oluyo sanırım hesaplamayı unuttum:26:
teşekkür edderim canım

waaaaauwww süper yaa.benimde böyle olucakmı acep.6. aya giriyorum ve izler olduğu gibi duruyo.
bunlar sana

inşallah olucak canım her geçen gün biraz daha düzeliyo cildim herkezde böyle oluyordur bence
tedavi aşamalı olarak gelişiyor yani
teşekkür ederim canım
darısı başınıza

Ben kisin basladim ve ilk 15 gun cok kizariyordu yuzun, arkadasimda kullaniyor, onunda hala kizariyordu.. Bu ilac kizartiyor, o yuzden endiselenme.. Benim artik kizarmiyor:))
Gecer merak etme

kızlarrrrrrrrr ben geldim doktordan.Son ayıma girdim 6. ayım hayırlara vesile.
yüzümdeki o kırmızı izler ilacı bırakınca geçicek dedi doktor.ama sanki bana geçmiycek gibi geliyor.bide sap tarafımda biraz iz kalıcak gibi gözüküyormuş.onuda tedavinden 3 ay sonra derma roller tedavisine başlıycam dedi.5 aydır 40mg kullanıyodum bu ay 30 a düştü hesabı kapattık.bide kolestrolum yukselmiş.indir onu dedi.ok kanka dedim.siz siz olun şu ilacı kullanırken içtiğiniz alkol miktarına dikkat edin.(içiyorsanız tabi). 2 birayla alerji oldum allahtan hemen geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…