Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
airlikfeer,nazar değmesin çok güzel olmuş valla darısı başımıza :)

2 ayımı doldurdum, kan tahlillerim normal dozum 20mg sabah akşam içiyorum devam yani..dudaklarım çok fazla kurumaya başladı,sabah ağzımı açamıyorum dudaklarımın köşeleri yarıldı ben bepantheni çok nadir kullanıyorum 2-3 haftadır vazeline başladım,vazelin daha uzun süre nemli tutuyor hem bepanthen ilaç gibi bişey ya onu yalıyorum fln herkez bi dikkat et kullanırken dedi ama gene yanımdan eksik etmiyorum bepantheni de.Dün 15 dk dışarı çıktım güneş kremsiz hem de arabayla eve zor attım kendimi suratım pancara döndü eve gelince direk soyundum üstümdekileri fln.aman siz siz olun kızlar güneş kremsiz çıkmayın.:44:

hepimize bu sıcak günlerde allah kolaylık versinn

amin canım darısı başınıza
ben yazın ilk güneşinden nasibimi aldım

nasıl olsa geçecekleeer
hayırlı olsuun

haklısın canım toktorum 2 aya onlar da geçer demişti
ablamlar şaşıracak
ne oldu sana diye
hem kilo verdim hem güzelleştim
9 aydır görüşmüyoduk
1 hafta sonra gidiyoruz evimize

Son düzenleme:
selam kızlar bi kaç sorum olucak güneş kreminin bu tedaviye faydası ney ? yeni başladım 10. günüm falan. tam yaza denk geldi ve güneş illaki görücek yüzüm kremin faydası ne olucak hiç kullanmadımda. bide bi kaç özel gün var bu haldeyken makyaj yapsam zararı olurmu ? sigarada kullanıyorum onun bi zararı olurmu biliyrm çok soru sordum lütfen cevaplayın yau

cilt güneşe hassas hale geliyor. kızarıp canımızın acımasını önlemek için güneş kremi kullanıyoruz. yüksek faktörlü krem kullanıp mümkün olduğunca güneşte kalma. şapka falan kullan. sigarayı bilmiyorum. ama ilacı kullanırken makyaj yapanlar var ben de bir iki kere fondoten kullanmak zorunda kaldım bir zararı olmadı.

haklısın canım toktorum 2 aya onlar da geçer demişti
ablamlar şaşıracak
ne oldu sana diye
hem kilo verdim hem güzelleştim
9 aydır görüşmüyoduk
1 hafta sonra gidiyoruz evimize

desene dönüşün kelimenin tam anlamıyla muhteşem oluyor :101::101::101::101:
çok sevindim senin adına

dün akşam yüzümü suyla bi güzel yıkadım daha sonra beyaz kil yaptım kuruyunca yıkadım bide üstüne bepantehen sürdüm ohh mis mis yattım sizlere fotoları göstericem ara ara çekiyorum ki değişimi farkedeyim diye değişim çok gerçekten izlerim var onlarda bazen soluk bazen kırmızı kırmızı onlarda geçsin bi allahın izni ile çukurlarım içinde bi çare bulabilirm inşallah.acil şifalar herkese

ben buraya yüzümün fotosunu koydum diye aşkım kızdı kızlarbidaha koyamam son halini de gördünüz

hadi geçmiş olsuun
ben de bugun kontrole gittim ilk ayım doldu tatile gideceğin zaman dozunu düşürürüz biraz ilaç seni çok sarsmamış kan tahlilinde iyi dedi sevindim ben de

teşekkür ederim canım, darısını senin başına..

evet canım çok şükür geçiyo galiba.. çok cektiğim eziyete sonuç görmek çok güzel senin kadar olmasada idare eder işte..

maşallah canım sonuç mukemmel.. nazat değmesin..
evet güneş yakmış seni biran önce al canım sislenmeye sebeb oluyormuş çünkü..

bende cumartesi pazara gidip geldim hiç bişey yoktu akşam bi oldu sanki sabahtan akşama kadar güneşte dolaşmış gibi haşlandım resmen hala acılarım geçmedi yaaa

airlikfeer'cim ya senin ilk hallederin fotoları varmı canım (ilaca başladığın zamanların yani), nerden nereye gelmiş onu görmek istiyorum rica etsem canım.. varsa ekleyebilir misin tatlım?

sugibi ne kadar güzel azıcık kalmışl ekelerin en kötü bu forumda benim yüzüm heralde telefonumdan çektim resimler var ama pek güzel çekilmemiş size tarihleri ile koyucam bigün ama hangi gün bilmiyorum siz böyle paylaşınca benimde paylaşasım geliyor cesaret oluyor senin adına çok sevindim ben beğendim eski halini bilmiyorum ama

sadece izler kalmış gibi çok duruu

Çok teşekkür ederim canımmlarım, inşallah sizlerinkide düzelir sadece sabır bence..

arkadaşlar benim 19 haziranda 5. ayım bitecek.yarıyı geçtim yani 3 ay kadar bi sürecim kaldı ama bu ayki reglim tam 17 gün gecikti hala daha da olmuş değilim.bunu ilaca bağlıyorum ben ama sizde de böyle bi gecikme yaptı mı onu öğrenmek istiyorum.ay sonuna kadar bekliycem olmazsam bir de kadın doğum yolu gözükecek bana Allahtan cildim baya düzeldi tek mutlu olduğum konu o bir de şu reglimi bozmasaydı

Son düzenleme:

oluomuş canım adet gecikmesi veya hiç gelmemesi olabiliomuş düzene giriomuş benm ki 2 ay boynca sürekli geldi adetim doktora sormuştum o da sennki çok nadir bi durum genelde ya gecikme ya da hiç gelmeme olur demişti.benm düzeldi.düzelir sennde ilaca bağlıysa ama için rahat etsin biraz daha gecikirse git doktora

bugün doktora gittim kızlar yeni bi uzman gelmiş çok metettiler hemen gittim tüylenme sorunum iice arttı dökülüo derken.önce kadın doğumcuya gittim buna sebep olcak bi problem yok dedi.cildiyeciye gönderdi.doktor bna izleri görünce ne kullanıosun dedi ben dedim aknetrent kullandım 4 ay oldu biteli.izler fena dedi.tüyler dikkatini çekti izlere bakarken bende dedim ben asıl onun için geldim,ilaç yapmıştır bunu roaccutane grubu ilaçlar tüylenme yapar dedi.dedim nolucak bunlar ilaç tedavisi uygulancak kadar yoğun deil.doğum kontrol hapı kullanıorm dedim o da hızlandırır dökülmeyi dedi.izler için de aneve mi ne bişey varmış onu verdi bunu kullan bu geçircek dedi.ok dedim bende.
var mı aranızda bu kremi kullanan izler için??

şuan ben de aynı durumla karşı karşıyayım. 2.ayıma girdim 5 gündür regl olmadım. bir umut olucam diye bekliyorum. ara sıra gecikir benim stresli olunca. yine öyle bir dönemdeyim ben ona bağladım ama bilmiyorum belki ilaçtandır.

çok teşekkürler.inşallah benim de ilacı bırakınca hemen düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…