Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Bepanthene krem benim su ana kadar kullandigim ---pahali kremlerde dahil-- en iyi krem.. cildimi temizledikten sonra kesin onu kullanirim nemlendirmek icin,, iceriginde e vitamini ve bepanthol var,, eczaneden aliniyor,,,ve oldukca ucuz,,bir o kadarda dedigim gibi pahali kimyasal kremlerle yarisir,,,,ben su an bebanthenin parfumsuz cinsini tercih ediyorum,, merhem cinside yaralar icin cok iyi geliyor,,ozellikle sivilce icin bir krem degil, besleme, nemlendirme, tahris giderme, gunes yaniklari icin cok faydali,,vede gunes koruyucu faktoru oldugunu zannetmiyorum... gunes icin gunes koruyucu faktorlu kremler kullanmak daha uygun olur bence..

meraba başka bi sitede de bunu yazdın mı acaba ?çünkü birisi senin sölediğinin aynısını sölemiş 3. gününde %70 azaldı die. ayrıca kimi ii geldi kimi kızarıklık yaptı dio birisi kesin bişi sölesin bu su akneleri kurutuo mu?off çözüm istioruz:bbo:

Son düzenleme:
Öncelikle bu formülü veren arkadaşa teşekkür etmek istiyorum.Benim sivilcelerim çok inatçıydı arkadaşın da dediği gibi pahalı jeller kremler hepsini denedim ama bir sivilcemin geçmesi haftalarca sürebiliyordu.Lekelerden söz etmiyorum bile.Kırmızı kırmızı kabus gibi.Başta pek ümit bağlamasam da ısırgan suyunu denemeye başladım.Hatta bir gün yaptım diğer gün unuttum öyle çok düzenli kullanamama rağmen sonuç süper çıkan sivilcelerim birkaç gün içinde söndü.Lekelerim ise farkedilir derece azaldı.Tüylenme de yapmadı.Korkmadan deneyin inşallah faydasını görürsünüz.

Merhaba arkadaşlar bu ısırgan suyunu göz altlarına sürersek zararı olurmu acaba çünkü benim göz altlarımda aşırı derecede ince çizgiler ve morluk var onların geçmesi için sürmek istiyorum.bilgisi olan ve kullanan arkadaşlardan cvp bekliyorum.bu arada derdime çare olmanızı bekliyorum hanımlar...

bende roagutan kullandım bütün enzimlerimi bozdu 2 ayda isirgan inşallah bende de işe yarar

kızlar ben de dün başladım... çok umutluyum...

ama ilk gün bir gerginlik hafif kaşıntı oldu mu acaba bunu merak ediyorum??

canım bende de aynı sorun var deniycem gelişmeleri yazarım paylaşımın için teşekkürler

şimdi annemi aradım pazarda kendileri :)) eğer bulursa tazesini alıcak yoksa aktardan bakıcak bende hemen başlıcam umarım geçer yaaa

Bende bunu 10 gün boyunca uygulamaya karar verdim =)
Dün sürdüm ama blendırdan geçirmeyi unutmuşum yapmayı unuttuğum birşey oldugunu hissetmiştim sırnaşık şey Sadece suyunu sürdüm.
Bugün blendırdan gecirip sürücem. 10 gün sonunda ne olucak merak ediyorum. Benim çok sivilcem yok ama tek tük cıkıyolar ve izleri var =(
Umarım herkesde işe yarar a.s.

kızlar bende yaptım tazesi yoktu evde 1 hafta önce köyden topladıgım vardı kurumuştu ben bu yazıyı sonradan gördüm kaynattım kaynatınca normal ot olduu elimle ezdim çünküü kaşındırır şişer naparsa önceden elimden anlamış oluyum die.
şuan kavanoz önümde duruyo yapsam mı yapmasammı tüylendirme olursa mahvolutum zaten çok tüylenmeye meyilli bir yüzüm var...
neyse bugün deniycem haftaya çarşambaya kadar çarşamba yine yazarım kızlar size....
inşallah mutlu haberlerle dönerim...

bende kızım için hazırladım iki günden beri kullanıyor sanki siyah noktalar gitti gibi
denemekte fayda var

faydasını gormenıze cok sevındım arkadaslar ben tekrarlıyom bende super işe yaradı dılerım kı hepınıze faydası olur cok basıt bı tedavı şimdş sadece elma sırkesını tonık şeklınde kullanıyom ya ıtıraf edeyım yuzume sıcak havalarda fondoten surmemk süper bısıymıs yaw..sankı yenıden dogdum cıldım super ldu daha guzellleştım :)ve rfahatca makyhajsız gezıyom yha ınsanın yuzu sıkvılcesız olunca hayat daha ıyıymıs..

ya canım illa tazesi mi olmalı,kurutulmuşu da olur mu???

dün anneme pazardan aldırdım. biraz öncede haşlayıp blendırdan geçirdim biraz çamur gibi oldu,onu öylece sürüymmü bide kaç dkk bekletip yıkıyım,sonrasında bişe sürmeme gerek varmı,

ay sürdüm işte nolcaksa olsun yıkamadımda.siyah noklataların olduğu kısımlar kızardı sanki normalmi değilmi bilmiyorum, zaten onu bunu sürmekten yüzüm mahvoldu,aynada bakıyorum pürüzsüz değil çakır çukur kırmızı lekelerde var.offffff ya offf

annem pazarda bulamamıs kurutulmuşu olur mu acaba aktardan ??
bi de ben bunu sırtıma da sürsem iyi gelir mi acaba kollarımda sırtımda ve yüzümde var..
cevap verirseniz sevinirim.

malesef değişiklik yok, heralde bana alerji yaptı, bugün sürmedim sürmicem artık daha kötü olursa daha düzeltememde,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…