Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
denemekte fayda var paylaşım için teşekkürler.... :))

mrb benim erkek arkadaşımın yüzü sivilcelerle we izlerle dolu. ergenlikte oluşan sivilceler hala geçmedei şuan 22 yaşında ma hala izler ve sivilceler var. ne yaptıysa olmadı ilaçlar,sabunlar.. ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz??Çok üzgünüm çoook

kızlar bu ısırgan süper bişeymiş gerçekten, burda okuyup uygulamaya başladım. Benim durumum da aynı Kar gibi,4+6 ay roaccutane kullandım, 2 sene sivilcesiz gezdim ama bu aralar çok stresliyim ve sivilcelerim geri döndüler. canım bişeyesıkılsa hemen çiçek açar suratım, ve gül bahçesine dönerim! Kar ın tavsiyesini okuyunca hemen gidip ısırgan aldım ama burda tazesini değil kurusunu bulmak da imkansız. ben de poşet çay şeklinde aldım, günde 2-3 kes siliyorum yüzümü ısırgan suyuyla ve 1 bardak da içiyorum. sivilcelerim kurumaya yüz tuttu ve cildim bebek gibi parlıyor. sivilcelerimin geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum, o zaman porselen gibi olcak yüzüm inşallah. bu arada saçlarımı da banyodan sonra ısırgan suyuyla duruluyorum pırıl pırıl oluolar! tepeden aşağı ısırganım yani bu aralar. ha bi de kurusunu alsak olur mu diyen arkadaşlara: poşet çayla bile oluosa aktardan aldığınız kuru ısırgan haydi haydi olur...
Çok teşekkürler Kar paylaşımın için...

canımcım bısı kullanmıyom uzun suredır yokdum kızlar sımdı sorularınızı yanıtlıyım :)

arkadaşlar ısırgan suyunu püre haline gelmiş otuyla soğukken sürsem etkili olurmu yoksa ılıkkenmi sürülecek?bid e bitene kadar kullanayım mı hergün tekrar mı hazırlayım karışımı?CADIARZU

soguk sıcak fark etmıyo canım ben hasladım suyu yeşil dı zaten onu surdum etkılıde oldu ..ben bı hasladgmı 3 gun kullandım..

goz altına nasıl olur bılmıyom ..denemedım

canım blendırdan gecırmek sart degıl suyu mucıze adı ustunde bence dene ne kaydedıcen kı :)

annem pazarda bulamamıs kurutulmuşu olur mu acaba aktardan ??
bi de ben bunu sırtıma da sürsem iyi gelir mi acaba kollarımda sırtımda ve yüzümde var..
cevap verirseniz sevinirim.

canım oluyo kurutulmusuda hem artık eczanelerde bıle satılıyo kurusu :) ben sadece yuze ıyı geldgnı bılıyom canım dıgerlerını denemedım ıhtıyacımda yok..:=

bu arada kar nerelerdesin? sivilcelerin ne durumda?

işde geldımmmm burdayım sıvılcemı oda ne :)arada regl donemlerımde atıyo tek tuk canım bende ısırganı suyruyom gerı gıdıyo baş edıyom artık onlarlada :)

reca ederım kuzum faydasını gormene cok sevındım :)
canım gecmıs olsun kırcal damarı sorarım msj atarıkm sana
Arkdaşlar 10 gün kullanıp kar arkadaşımız gibi sonuç alan varmı?Bu gün benim 8. günüm.Gayet iyi.Cilde hiç bi zararını görmedim.Tavsiye ederim arkadaşlar.
zararı yok bencede faydası var zaten yoksa solemezdım
cokk guzellesmıssın :)
benım 2 sene sonra fılan cıkdı kızlar

reca ederım kuzum cok sevındımmmmmmmmm

faydasını gpormene coks evındımc anımcım :) ısırgan kokuyon :)yakında parfumunude uretımcem sıze :)

ısırgan suyu gözenekleride küçültüyormu
ısırgan tohumuda kanı temizliyormuş içtende temizlenmek lazım dimi kullanacam bakalım

ısırgan suyu gözenekleride küçültüyormu
ısırgan tohumuda kanı temizliyormuş içtende temizlenmek lazım dimi kullanacam bakalım

canım bende kuculttu gercı gozenek yokkı bende :)..suyuda cok faydalıymıs canım kullan hem malıyetı ucuz hem zararın olmaz bence..

bu konuyu görünce çok ümitlendim ama korkum şu ısırgan otu kaşıntı yapmazmı ben öle biliyorum gerçi pişirilince bu ortadan kalkıyomuş. ne kadar süre kaynatmak lazım cesaret edemiyorum bi türlüüüü:1no2:

gulmekden gttım caım yaa pısınce bısı olmuyo ısırmıyoda kokma :)kaynat suyu yeşil ıckıncaya kadar :)

ayy kızlar çok güzel bir bilgi teyzemi aradım şimdi bugün pazar var pazardan alsın diye eve gidince kaynatıp buz kalıbına koyucam hem hemde yüzümü silmek için şişeye inş.lekelerimi geçirir

kızlar ciddi bir siyah nokta sorunum var... ısırgan suyu siyah noktalarada ii gelirmi acepCADIARZU

gecenin 12 si bahçeye gidiyorum ısırgan koparmaya...eldiveni de bulamadım.biraz ısırılcam artık:)
işe yarar umarım:)

ben de roccatuan kullandım 2 yıl sonra tekrar cıkmaya başladı sivilcelerim. halen de var geçen bi ablam söylemişti ısırganı ama o bana kaynat sabah akşam suyunu iç dedi 1 hafta boyunca suyunu içen varmı yoksa herkez siliyormu ben sizide görünce iyice hevese geldim hem içiçem hemde silicem ısırgan alıyımda başlıyorum bende denemeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…