Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
a.s.
ben de tam bunu merak ediyordum. göz altlarımda birsürü yağ bezesi var ve gittikçede artıyor çaresiz kaldım. ne yapacağımı bilmiyorum. çooookkkk üzzzgünüümmm.ben bir kaç kez sürdüm bir yan etki görmedim ama süren arkadaşlar var mı ? bu illrtten nasıl kurtulurum yardımcı olursanız çoooookkkkk sevinirima.s.

Karcım cildin nasıl.tamamen geçtimi.halen kullanıyomusun ısırgan suyunu.bende kullanmıştım.o zamanlar iyiydi.ama uzun zamandır kullanmıyorum.cildim bozuldu.tekrar deniyecem ama ısırganı nasıl bulcam onu bilmiyorum işte

Okuyunca ben de yapmıştım ama bu formül bende hiç bi işe yaramamıştı

Ben de denemiştim ama hiç mi hiç yaramadı benneyaptımki
Denemek isteyenler dikkatli olun derim.. a.s

Saçıma kullanırken, posasını yüzüme maske yapıyordum...gerçekten çok iyi temizliyor baya faydası oldu yüzüme...hihoyyyt:lepi:

Canım bende yüzüme gözüme o yağ, bu yağ derken baktım gözümün altı boncuk boncuk beyaz yağ bezecikleri dolmuş...Papatya denedim gerçekten iyi geliyor....:lepi:

ya soran oldu mu bilmiyorum ama ısırgan sabunu da aynı etkiyi gösterir mi acaba?? evde o var da

arkadaşlar ısırgan suyunu püre haline gelmiş otuyla soğukken sürsem etkili olurmu yoksa ılıkkenmi sürülecek?bid e bitene kadar kullanayım mı hergün tekrar mı hazırlayım karışımı?CADIARZU

Hmm.. Peki kaynattiktan sonra otlari aticazmi yoksa icinde kalicakmi?
Simdi hazirlasam cokca kis boyu kullanabilirmiyim yani kokmaz dime:uhm:
bilgilendirirseniz sevinirim kizlar
hoscakalina.s.

ben kullanmıştım 5günde gözle görülür değişiklik oldu.tabi aradada karbonat yoğurt karışımını yapıyodum onunda faydası olabilir.ama şimdi ine çıktı sürüyorum yine.bakalım..bu kez nasıl olacak.

ısırgan suyu yüzdeki tüyleri besler ya.. sivilce derdine bi de sakallı kadın olmayalım?

kızlar ben bunu yapıyorum 3 gün olduda her yapışımda korkuyorum:çok üzgünüm: ya tüylerim azarsa diye zaten sivilce içinde yapmıyorum kırışıkları yok ediyomuş falan dedilerdi çok bkararsızım tüy yaparmıki bu yaws

kızlar özellikle iltihaplı sivilcelere soğanın suyunu sıkıp kulak çubuguna üzerine bastırın bi kaç saniye.tüm yüzünüzede deneyin belki faydası olur sonuçta sebze bir yan etkiside olmaz.dr.ibrahim saraçoğlunun tarifidir

ben bu yontemı kullanmaya cekınıyorum acıkcası kızlar.yanı beyaz tenlıyım tuylerımde koyu renk bıde bunu deneyınce artarsa bas edemem yanı yok yok tuylenmektense sıvılcelı olmayı tercıh ederım oda tek tuk oluyo zaten:)

şimdi aktardan kurutulmuşla yapsak oluyomu.kimse tam bişey dememiş

sizin yazı gördüm ısırgan suyu iyi geliyor mu benimde sivilcem varda iyi geliyorsa bende alayım

ben daha bugün başladım.az önce yaptım,kaynatıp suyuyla yüzümü yıkadım 5.dk bekledim şimdi anlımdaki sivilceler elleyince hissedilmiyo ve hemen küçüldüler ama dudağımın üstündekiler öylece duruyo nezamn etkisini gösterir bu veya nasıl sürebilirm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…