Sivilceler görümceler

Bu yazıya bakarak dalga gecenin sız oldugu kanısına vardık.

Yoksa tum cıddıyetımlr reoccutane tedavisi diye Kosturarak gelmıstım... Gecmıse dönün bakın
Sanırım bu tedavide yan etki olarak saç/kıl dökülmesi yaşanıyormuş. Daha da iyi aslında, hem de o bölgedeki kıllar tamamen lazer epilasyon kafası olur. Party hard.

Başlık herhalde sivilceler gtümdeler diye atılacaktı :)
Fındık kadar sivilce çok korkunçmuş yalnız bom diye ses çıkartabilir bence.. Arkanız mayın tarlasına dönmüştür.. Neyse şey yapın aspirin dövün bir kapta da o sivilcelere sürün iyicene

Hanımlar çok utanarak yazıyorum, popomda fındık tanesi kadar sivilceler çıkıyor. Patlatması zevkli ama sonrasında çok acıyor ve koca koca izler kalıyor. Cildiyeye gittim bunun için akne vulgaris diye bir teşhis koydu. Doktor bir tanesini eli ile patlattı ve bom diye bir ses çıktı. Merhem verdi ve cinsel ilişkiyi yasakladı. Ama hala bir sonuç alamadım. Geçmiyor kabusum oldu.
O zaman başka bir doktora görünün. Olmadı diyin. Biz burda ne diyelim size?

hayatindaki puruz yani gorumceleri sivilceye benzettin sandim. 😂 bom diye mi ses cikti cidden. normalde firt diye ses cikar, bi yanlisin olmasin ugur bocegi

Hah şimdiki doktorunuza böyle diyin gidip. Bana çözüm bulamayacaksanız neden bu hastanede yer işgal ediyorsunuz diceksiniz. Bakın çözüm buldum
Doktorum zaten kola dökün ovalayın falan dedi ama ben evde sarı kola olduğu için onunla yapmaya cesaret edemedim.

hayatindaki puruz yani gorumceleri sivilceye benzettin sandim. 😂 bom diye mi ses cikti cidden. normalde firt diye ses cikar, bi yanlisin olmasin ugur bocegi
Canım yok ya t9 görümceler yazmış, düzeltemedim de öyle kaldı. sivilceler g*tümü deler yazacaktım aslında.

Hanımlar çok utanarak yazıyorum, popomda fındık tanesi kadar sivilceler çıkıyor. Patlatması zevkli ama sonrasında çok acıyor ve koca koca izler kalıyor. Cildiyeye gittim bunun için akne vulgaris diye bir teşhis koydu. Doktor bir tanesini eli ile patlattı ve bom diye bir ses çıktı. Merhem verdi ve cinsel ilişkiyi yasakladı. Ama hala bir sonuç alamadım. Geçmiyor kabusum oldu.
Biz görümcelerin bu gelinlerden çektiği nedir

Dümdüz dururuz

X: sivilceler görümceler ??? Fjfjjgnfnfnfn güldüm valla

Doktorum zaten kola dökün ovalayın falan dedi ama ben evde sarı kola olduğu için onunla yapmaya cesaret edemedim.
Biz totonuzu, sivilcenizi görmüyoruz. Biliyorum hoş değil bu durumda daha fazla insana göstermek zorunda olmak, uğraşmak ama cilt sorunu tedavisi zaten uzun sürer. Bahsettiğiniz sivilce türü de ergenlik sivilcesi. Arkadaşıma 30dan sonra yeniden çıkmıştı. İyi bi doktor görecek, sabırla tedavi olacaksınız. O yüzden bizden çıkmaz dedim 😊

Biz totonuzu, sivilcenizi görmüyoruz. Biliyorum hoş değil bu durumda daha fazla insana göstermek zorunda olmak, uğraşmak ama cilt sorunu tedavisi zaten uzun sürer. Bahsettiğiniz sivilce türü de ergenlik sivilcesi. Arkadaşıma 30dan sonra yeniden çıkmıştı. İyi bi doktor görecek, sabırla tedavi olacaksınız. O yüzden bizden çıkmaz dedim 😊
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. İyi bir doktor derken, karakter olarak iyi dalga geçmeyecek bir doktor mu demek istediniz?

X