Sivilce İzleri ve Çukurları Kesin Sonuçlar? (Öncesi-Sonrası) ??

roaccuatane reçetesiz ne kadara alınır acaba bilginiz var mı bir de izlerde gerçekten etkisi nasıl oldu merak ettim etkiliyse almalıyıımm denemediğim kalmadıııııı

roaccuatane reçetesiz ne kadara alınır acaba bilginiz var mı bir de izlerde gerçekten etkisi nasıl oldu merak ettim etkiliyse almalıyıımm denemediğim kalmadıııııı

bahsedıln ılac oyle basıt bır ılacdegıl agır bı ılactır once kan tahlılı ıstenıyor bellı bır zaman cocuk yapmamnızın vs.. yanı oyle dr danısmadan burdan duydugunuz ıacları kullanmayın bı ılacın paylasım alanı var oraya bır bakın bence..

reçetesiz alamıyosn.ayrıca doktor kan testi yaptırıyo.eğer ilacı almayı kabul ediyosan imza vererek alıyosun.6 ay boyunca her ay doktora gidip her ay kan testi yaptırıp imzanı da atıp alıyosun

arkadaşlar sivilcemi sıktıgımdan dolayı yanagımda bi çukur oluştu ama öle küükte degil çnkü maşallah o sivilce çıbanımsı bişeydi ve iz kaldı doktor isotrexin verdi bugün kullanalı 24 gün oldu küçüldü ama yok olmadı ( mucize bekliyorum belki ama etkili olan ne var tavsiye edebilceginiz

konuyu ilk sayfadan itibaren okursanız kimse çare bulamamış :)
ben şu an pirinç ununu deniyorum. En az bir ay kullanmak gerekiyor.
İzler konusunda da sonuç alanlar var pirinç ile. Bir de o konuya bakın isterseniz.

izleri bilmem ama çukurlara çare olsaydı izel bugun o şekılde olmazdı kadın her yolu denemiş ameliyat bile olmuş akıl var mantık var çozumu olsa kadında para desen var doktor desen en alasına gider çukuru geçin bence izlere odaklanın

Akne izlerinin veya çukurlarının tedavisinde dermaroller ve kombine edilmiş büyüme faktörü içeren ürünler kullanıldığında sonuç alamamak diye bir şey olmuyor.
Dermaroller işlemi biraz can acıtsada lokal anasteziyle acısı azaltılıyor.

roc.tedavisi yoğun ve yağlı cilt tiplerine akne,sıkar ve sivilceleri yoğun olan ciltlere uygulanan bir oral ilaç yöntemi zaten kullananlardan gördüm insanı ruh gibi yapıyor dili damağı kuruyor çatlıyor ama sivilce izi,çukuru gibi bir olayla alakası yok..kimyasal peeling ise %20 lık bir iyileştirme gösterebiliyor fiyatının pahalılığı seansının pahalığı ve o yakışıda şurda dursun..diğer ıvır zıvır krem,bitkisel vs şeylerle olacak şey değil..izel örneği forumda her yerde dolaşıyor fakat izel bildiğiniz cüzzamlı gibi bir cilde sahip..ve en sonunda o cildi kazıttırdı fakat öyle bir cild'e ne yapsanız üzülerek söylüyorum boş ve nafile..fakat 3-5 sivilce izi ve çukurları cilt lekeleri yara izleri için bir uzman doktor yada bir alet olmalı arkadaşlarlar..ya kimse paylaşmak istemiyor yada sonuç alanlar burayı keşfmetmiş..şuanda piyasada en çok adı sanı geçen ve etkili olduğu söylenen 3 yöntem var;

1.Fraksiyonel
2.Erbium Yag Lazer
3.Dermabrazyon.

ben listeme arda katırcıoğlu,serdar eren ve ahmet karacalar'ı aldım..

Bence çok derin çukurların %100 tedavisi yoktur fakat küçük derin olmayanlar geçer diye düşünüyorum düzgün bir tedaviyle.

Arkadaşlar ben sivilce izlerimden umudu kesmiş biriydim.Nasıl olsa geçmez diyordum.Ta ki prp yöntemini öğrenene kadar.Bu cildin doldurulması işlemiymiş.Hem de doğal olarak yapılıyor bu.Kendi kanınızın içinde bulunan maddelerden yaralanılıyor bildiğim kadarı ve çok işe yarıyor.Ben denedim.Doktorum Hikmet KARAYEL bu alanda çok başarılı bir cerrah .Size kendisini de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Şu an Ankara'da bir özel hastanede görev yapmakta.Ben tedavisinden çok memnnunum .Prp yönteminden de.İleride bir kaç seans sonra daha çok fayda sağlayacağımı düşünüyorum........

Prp yöntemi izleri tedavi ediyor mu prp genelde yüz gençleştrme işlemi için uygulanıyomuş?, dermaroller tedavisi lazer ve kimyasal peelinge göre daha az riskli ve daha kalıcı sonuçlar veriyormuş, yüz hassas bir bölge eğer bu konuda bilgili tecrübeli değilseniz bir uzmana doktora yaptırmak en iyisi.

arkadaşlar 25 ekimde tedaviye başlayacağım prp artı lazer bu tedavi sürerken dr um gnc nin c vit tabletlerini alçaksın dedi ayrıca dcl nin c vit serumu kullanılacak ve dermoroller uygulaması evde kendim yapacağım dr mucize bekleme diyor ama düzelme oılacagını soyluyor / 50 oranında ınsallah geçer uc seans yapılacak prp ve lazer duruma gore 4. de olabilir sonuçalrı yazarım

bende lazer tedavisi oldum pek etki etmiyor.%10 - % 25 etki etti.Lazer merkezini ve doktoru iyi seçmek gerekiyor.Ben Adana da oldum pek beğenmedim üstüne baya para ödedim(12 seans gittim).

Prp yönteminde kan alınıp yapılıyor muş sanırım onu da deniyeceğim.

mustafa sandal da yaptırmıs bariz farkediliyo cok güzel olmus

keske doktorunu ögrenebilsek

Ben yuzume hem dermo roler hemde prp yaptirdim hic birsey olmadi hala ayni simdi o cukurluklara dolguyu arastiriyorum bi umut belki duzelir

Arkadaşlar bende sezonu artık açtığımıza göre bu haftadan itibaren çalışmalarıma başlıyorum ve elimden geldiğince bilgileri bu başlık altında aktarıcam,eğer mucizevi bir sonuç alırsam ayrı başlık açarım,hatta t-shirt bastırır tedavi öncesi-sonrası diye dolaşırım bile :)
Abarttımmı??? Bu derdi yaşayan arkadaşlar benimle hem fikirdir eminim

Önce ruakutan(nasıl yazıldığına şimdi bakamıcam) geyikleri dönmüş,nezaman birine sivilcenin ''S''sini söylesen ''Hani bi ilaç varmış ama çok ağırmış ama kesin geçiriyormuş ama karaciğeri bozuyormuş ama kesin çözümmüş'' lafını hepimiz duymuşuzdur.Evet evet biliyoruz yeter artık duymak istemiyoruz!!!

Biz artık sivilcelerimizden bize yadigar ne yapsak geçiremediğimiz izlerini yoketmeye çalışıyoruz.Lütfen bu başlık altında konu sahibi arkadaşın temennisiyle ilgili gerçekten bu soruna sahip olup,sonuca ulaşmak isteyenler bilgi paylaşsın.Yorulduk artık!!!

Az önce yazdıklarını okuduğum sadece 1-2 kişi gerçekten elle tutulur bilgiler vermiş,kendisini çözüme ulaştıracağına inandığı doktor listesi yapan arkadaşa çok teşekkür ediyorum bende bir süredir araştırıyorum iddia kuponu gibi banko Onur Erol ve Serdar Eren diğer süpriz doktorlar ise Riya Shagri ve Nükhet Eroğlu.

İlk planım Sarkis Barış'a ulaşıp hala az da olsa çıkan sivilceleri çözmek (bu çokta önemli değil)
2.adım daha önce her yolu denediğim için bana gerçekten elle tutulur,sürekli yaşadığım renk düzensizliğini,cilt kalınlığını gibi sorunlarımada çözüm yaratabileceğini garanti edecek bir hekim bulmak.
Burada sivilce konusunda en gündemde ve başarılı sonuç olarak söylenen herşeyi denedim Agop'tan tutun,dermaroller,kimyasal peeling falan filan...Artık bıktım ve acaba en eski ve kesin başarı kaydedebileceğim Kezzap Peeling yönteminimi denesem diye düşünüyorum
Bu hafta maratonum başlıyor,fotoğraflarla süreci hep beraber görelim,işe yarayan hekime topluca gider öper,işe yaramayanı taşlarız öpüyorum hepinizi

Arda Katırcıoğlu Ahmet Karacalar doktorlarını listesine almış olan arkadaşım ben biraz internette araştırdım iyi yorumlar görmedim sende bakarsan sevinirim.Serdar Ereni aradım,yardımcısı Serdar Erenin cerrahi müdahaleler ile ilgilendiğini yanındaki Ahmet Sönmez isimli başka bir doktorun ilgilenebileceğini söyledi ama yinede doktor bey görsün dedi.Bende Onur Erolu aradım,Cuma günü yanındaki dermatolog Ömür Tekeli'den randevu aldım gelişmeleri bildiricem

Vallahi arkadaşlar bana da fenalık geldi artık şu cilt olaylarından.

Dermaroller'ı deneyelim bir de (denemediğimiz şey kalmadı nasılsa) faydası olmasa bile zararı olmaz sanırım youtube'dan video izledim fena gelmedi bana en azından kan dolaşımını hızlandırır masaj yapar. Tabi çukurlara izlere iyi gelir mi bilemiyorum derin çukurlar değil ama hafif olanlar düzgünleşir belki .

Cilt doldurma olayı da iyiymiş. dermaroller işe yaramazsa bir de onu deneriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…