Sıtemızı bılmeden laf olsun dıye konusan kadın

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
ee canım her konuda ole değilmiyz ehrseyı çok bılıyoruz zaten.encokta bilmediğimz konualrda yorum yapmayı cok sevıyrou z iyi denişin okadına canım agzına sağlık

• Konu Sahibi EU3
kavga mavga ederiz arasira da henüz bosanma asamasina gelemedik daha:icecream:
herif geziyo diye ben onu bosuyomuyum, oda bana karismasin :1colsedeyes:
yasasin kk :lepi:

• Konu Sahibi EU3
slm arkadaslar bırkacgun once gorumceme gıtmıstım ve konu netten acıldı gorumcemın ıkı komsusu vardı orda ve bı tanesı nettekı sıtelerın hepsının zararlı oldugunu soyledı bende evt bazıları zararlı ama hepsı degıl dedım ve kk dan bahsettım ne dese begenırsınız asıl o sıte çok zararlı dedı bende ne zararı var dedım bılmeden konusuyorsun asıl çok yararlı bır sıte orası dedım iste ordakı yorumlar ınsanların evlılıklerının bıtmelerıne sebep oluyor bende sen yanlıs bılıyorsun hiç gırdın mı sıteye dedım hayır dedı o zaman nerden bılıyorsun dedım duydum dedı nasıl sınır oldum sankı bılıyormus gıbı bırde gorumcemın yanında oyle dıyor ıste sende oraya uyesın zararlı falan dedı bende ben nerenın zararlı nerenın zararsız olacagını bılıyorum kımsenın aklına ıhtıyacım yok dedım benım kk uye oldugumu esımde bılıyor herkes bılıyor ve yaklasık 1 yıldır kk uyuyım ve hala evlıyım dedım o zaman kadının surat ıfadesı degıstı bu tıp ınsanlara sınır oluyorum ya ınsan yorum yapmadan bı arastırır ogrenır neyın ne oldugunu :mymeka:

• Konu Sahibi EU3
hahayyyy çok güldüm...:roflol:
bizler ne kadar becerikliymişizki dört dörtlük giden bir yuvayı dağıtabiliyormuşuz..
helal olsun bize..kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi EU3
:roflol::roflol::roflol:
boşver böyle bilsinler sende ne söylüyorsun be KK ya üye olduğunu

• Konu Sahibi EU3
valla bende söğlüyorum arkadaşlara üye olduğumu
uğraşamam diyorlar ama ben çok memnunum üye olmaktan
en azından yanlızken kimsenin olmadığı zamanda sizler varsınız yanımda
bunu bilmekte beni mutlu ediyor

• Konu Sahibi EU3
aslında yorumlara bakınca hep erkekler suclaniyor...yani evlilikleri yikamaz bu site tabi evlilik kotu gitmese kadin gelip te buraya yazmazdi mesela ama iste bu adama nasil dayaniyorsun, bence ayril gitsin gibi yorumlarin sayisi da az degil...yapici yorumlar yazanlar da cok ama hemen olumsuzluga iten yorumlarin da sayisi azimsanamaz....yani eger onlara bakacak olursa bayan gaza gelip evi bile terkedebilir yani...

bence ne olursa olsun kimse kimsenin hayatini, neler yasadigini sirf anlattiklarindan yola cikarak yuzde yuz anlayamaz, bu yuzden de yorumlar saglikli olmaz...Derdini anlatan kisi olayi kendi bakis acisiyla anlatiyor ve tabiki kendini hakli goruyor ama diger tarafi dinlemedeni olaylara sahit olmadan da ne kadar burda yorum yapilsa da bence saglikli olmaz ozellikle kari-koca mevzularinda...

Ben burda cok okuyorum, biraz evden uzaklas, burnu surtsun, kafani dinle gibi yorumlar ama yanlis buluyorum mesela. Yanlis buldugum evi terketmek degil de bu kadar cesurca yorumlarin yapilabilmesi yalnizca surda yazilan birkac satira bakarak...Yani bu buyuk bi sorumluluk aslinda...

Boyle cesur yorumlari dogru bulmuyorum

O yorumlari yapanlarin basina "ben olsam katlanmam arkadasim" dedigi durumlarin belki daha kotusu geliyor ama dayaniyorlardir...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU3
Ay bu siteye zaten milleti boşatmak için üye olduk.Yaşasınnn kötülükkötükedihüso

bu site yüzünden boşanan arkadaşlar bir adım öne çıksın

kızlar sız nasıl becerdınız o msj uste yazmayı aga benım burda ne olıy benım msj ustune msj olmaz

kızlar sız nasıl becerdınız o msj uste yazmayı aga benım burda ne olıy benım msj ustune msj olmaz

:roflol: Sitenin saatleri karışmış ağam paşam, ondan oliiy, yoksa haşa ni demek sizin mesajın üstüne mesaj... :teytey:

bır daha olmasın walla agaya yanlıs olmaz

biz neymişiz be dört dörtlük yuvaları dağıtıyormuşuz klava:
iyi vermişsin cevabını ağzına sağlıka.s.

aslında burda kendi kendimizi sorgulamamız gerekiyor. nerde hata yaptık diye. bazı şeylerden ders almamız gerekiyor sanırım.
evet bazı yorumlar benimde hoşuma gitmiyor.
ama kadının bilmeden konuşmasınada kızdım açıkçası. bilgisi olmadan yorum yapan o kadar çok insan var ki. sanki herşeyi çok iyi biliyormuş havası. evet arkadaşım iyi cevap vermişsin. ağzına sağlık.

aman boşver be canısı kim ne derse desin bizler birbirimize yetiyormuyuz ona bak sen iyiki var canım kk hiç değilse dostluk ve arkadaşlık burda
kaç kişinin yuvasını dağıtmışız ki allah allah yani boşver gülüm sen keyfine bak takma kafana

ben de geçen gün bir arkadaşıma bahsettim.bir site var kadınlar paylaşım yapıyor her konuda diye.bana AMAAAAAAN NE GELİRSE KADINLARDAN GELİR ZATEN.KADINDAN KADINA DOST OLMAZ dedi.. düşündümde çok saçmalamıştı.madem öyle sen bana neden dostluk taslıyorsun değilmi..hııhh

anam gördüğüme söylüyorum görmediğime ısmarlıyorum .k.k ya üye olduğumu ve neti olan herkesi k.k.ya davet ediyorum kıslar kimleri boşattınız banada diyin

Söylediklerinize tamamen katılıyorum:1hug: herkes sorunu kendi açısından anlatıyo ya sadece bi tarafın anlattıklarıyla yorum yapmak doğru olmaz kötükedihüso

teşekkürler :enbuyukkk:

3 senedir üyeyim ve bır cok bılgıden faydalandım halada evliyim.
bence cok sacma konusmus o kısı dedıgın gıbı laf olsun dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…