Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Herkese merhaba. Bende Şişli memorialde tedavi oluyorum embriyolar bekliyor . Yaşım 39 bu 3. Transferim olacak ilk tedavim acıbadem Maslak gibi fiyasko bir yerde oldu hayatıma resmen bomba gibi travma soktular. Transfer öncesi neler yapıyorsunuz fikir alışverişi yapabiliriz. İsviçreli doktorum bana ananas önerdi ve çinko feritin iyi olmasını istedi rahimin oksijenlenmesi gerekiyormuş. İnşaallah bu son olur hepimiz kavuşuruz özlemle beklediğimiz yavrularımıza . İyi şanslar hepimize🍀

Kızlar benimde adetin 2.günü bayrama denk geliyor şişli memorialda tedaviye baslayacagım. Bayramda açıklar normal prosedür aynen devam ediyor. O an aklıma gelmedi, bayramda ben ilacları nasıl temin etcem eczaneler kapalı, hastane mi veriyor acaba

Kızlar benimde adetin 2.günü bayrama denk geliyor şişli memorialda tedaviye baslayacagım. Bayramda açıklar normal prosedür aynen devam ediyor. O an aklıma gelmedi, bayramda ben ilacları nasıl temin etcem eczaneler kapalı, hastane mi veriyor acaba
Merhaba hastane ilaç temin etmiyor bayramdan önce fazla kutu almanızı tavsiye ederim nöbetçi eczane bulmakla uğraşmamanız için

Merhaba hastane ilaç temin etmiyor bayramdan önce fazla kutu almanızı tavsiye ederim nöbetçi eczane bulmakla uğraşmamanız için
Ya hiç de söylemediler bende heralde hastane verecek dedim. Acaba calıstıkları eczane fln mı var oraya mı yönlendiriyorlar bayramda eczane bulamazsam tedaviye de baslayamam ama tek siz degilsiniz dediler

Ya hiç de söylemediler bende heralde hastane verecek dedim. Acaba calıstıkları eczane fln mı var oraya mı yönlendiriyorlar bayramda eczane bulamazsam tedaviye de baslayamam ama tek siz degilsiniz dediler
Mutlaka önceden temin edin çünkü her eczanede ilaçlar yok. Hastane ayarlamıyor

Merhaba.yorumunuzu görünce yazmak istedim yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.ben başından itibaren hep Memorial istiyordum laboratuvar başarısından dolayı ama ilk tedavim başka merkezde oldu mesafe olarak yakın diye tercih etmiştik.maalesef negatif oldu önemli bir problemimiz olmamasına rağmen (bunu doktor söylemişti ) sonra Memorial’a gittim tabi ilk denemede oğlumu , ikinci denemede kızımı kucağıma aldım.çok ayrıntıya girmedim.sormak istedikleriniz varsa özelden de yazabilirsiniz
Merhabab doktorun kimdi acaba

Anlaştıkları eczane yok ama o çevredeki bütün eczanelerde ilaçlar bulunuyor en iyisi bayram öncesi hepsini temin etmek ama sizin tedavi bayramda başlayacaksa dozları bilmiyorsanız mutlaka nöbetçi eczane olacaktır o çevrede ve ilaçlarınızı ellerinde olmasa bile depodan getirirler.

Anlaştıkları eczane yok ama o çevredeki bütün eczanelerde ilaçlar bulunuyor en iyisi bayram öncesi hepsini temin etmek ama sizin tedavi bayramda başlayacaksa dozları bilmiyorsanız mutlaka nöbetçi eczane olacaktır o çevrede ve ilaçlarınızı ellerinde olmasa bile depodan getirirler.
Konustum memorialla. Cevredeki nöbetci eczaneden bulursunuz dediler memoriala yakın eczaneler bulunduruyormuş. Umarım sıkıntı yaşamam🙏🏻

Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız 2. Denemede pozitif sonuç almıştım 10. Hafta kalp durması sonucu kürtaj olmuştum. Fetüs raporunda trizomi15 çıktı. Ben ve eşimde genetik kromozom testi verdik bizim sonuçlarımız temiz çıktı. Henüz doktor görüşme yapmadı. Bu konuda tecrübesi olan paylaşabilir mi? Benim dondurulmuş embriyolarım var ancak onlara dondurulduğu için pgt yapılamayacak mı? Tavsiyesi tecrübesi olan paylaşırsa çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız 2. Denemede pozitif sonuç almıştım 10. Hafta kalp durması sonucu kürtaj olmuştum. Fetüs raporunda trizomi15 çıktı. Ben ve eşimde genetik kromozom testi verdik bizim sonuçlarımız temiz çıktı. Henüz doktor görüşme yapmadı. Bu konuda tecrübesi olan paylaşabilir mi? Benim dondurulmuş embriyolarım var ancak onlara dondurulduğu için pgt yapılamayacak mı? Tavsiyesi tecrübesi olan paylaşırsa çok sevinirim.
Merhaba yaş kaçtı sizin. Benimde yaşım 39 Pgt yapılmadı

Merhaba 34 yaş. Bizede başta önerilmedi ama fetüste kromozom bozukluğu çıkınca yapalım denildi.

Merhaba şişli Memorialde pgt soncuu kaç günde çıkıyor acaba? Bugün 10 gün oldu hemşire hattına yazdım sonucunuz çıkınca doktorunuz arayacak dedi ama bazen geç arandığı oluyormuş ismimle bakıp çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim

Merhaba şişli Memorialde pgt soncuu kaç günde çıkıyor acaba? Bugün 10 gün oldu hemşire hattına yazdım sonucunuz çıkınca doktorunuz arayacak dedi ama bazen geç arandığı oluyormuş ismimle bakıp çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim
Merhaba benim sonucumu 10 günde aramıştı beril hanım vermişti haber

Bana 15 gün dediler bayram tatiline denk gelirse birkaç gün gecikme olabilir dendi.

Kızlar çok kötü bir şey oldu. Benim17 sinde transferim var 12 sinde ilaçlara başlamam gerekiyordu ama unuttmuşum. İnsan bu kadar önemli bir şeyi nasıl unutur? Gece ikide aldım sizce transfer ertelenir mi?

D Duaherderdedeva laboratuvar hatti vardı bizde eşimle oraya soruyorduk verilen kağıtta da yazması lazım canım bulamazsan bende evde duruyor bakar yazarım istersen

Kızlar çok kötü bir şey oldu. Benim17 sinde transferim var 12 sinde ilaçlara başlamam gerekiyordu ama unuttmuşum. İnsan bu kadar önemli bir şeyi nasıl unutur? Gece ikide aldım sizce transfer ertelenir mi?
Sanmıyorum ama bir hemşire grubuna yaz. Önemli olan çatlatma iğnesinin saati. Diğerlerinin transferi erteleyecek kadar önemli olduğunu sanmıyorum

X