Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kremi alcaktım ama wazqeçtim malum yaz yaklaşıo daha zararlı bnce kış mewsimde etkili

bayanlar cildinizin sadece lekelerine mi sürüyorsununz yoksa cildinizin her tarafınamı sürüyorsunuz.ben bütün yüzeye uyguladım 3.gün ve kıpkırmızıyım :)

kızlar ben de mustafa beyin sitesine yorum yazdım ama hala yayınlanmadı:KK43:

kızlar 3 günde ben kızarıklık yapmadı. bende çok sevindim. demekki cildim reaksiyon göstermeyecek dedim. ama 4. gün akşamı yüzüme sıcak havlu ile kompres yapmadan direkt kremi sürüp yaptım. ertesi gün akşama doğru yüzüm kaşınmaya ve kızarmaya başladı. ben yüzümün her yerine sürüyorum.

şuan çenem ve çenemden kulaklarıma yakın olan yüzüm hem kaşınıyor hem kızarıyor. birde bir sürü sivilce çıkacak gibi kabardı nokta nokta bir sürü:84::84::84::84::84:

mustafa beyi aradım. 2 gün buz ile masaj sonra bepanthane ile masaj yap.
sonraki 2 gün bepanthane sürdükten sonra krem sürüp yat dedi.
5.günde sıcak havlu ile kompres ve krem sürücem. sonra tekrar Mustafa beyi arayacağım.

birde cildim sürekli geriliyor

bende roccutane sonrası akne lekeleri kaldı 2 senedir geçmedi.. onun için aldım 3 gün kullandım bugün 4. uygulamayı yapcam... alın ve yanaklar kızarmadı ama çene kızardı... aradım çeneye buz masajı yap bepanthen sür dedi... ben her sabah bepanthen tüm yüze sürsem olurmu dedim süper olur dedi.. ama dışarı çıkarken güneş kremi sürülecek ona dikkat edinnn....:KK54:

bende roccutane sonrası akne lekeleri kaldı 2 senedir geçmedi.. onun için aldım 3 gün kullandım bugün 4. uygulamayı yapcam... alın ve yanaklar kızarmadı ama çene kızardı... aradım çeneye buz masajı yap bepanthen sür dedi... ben her sabah bepanthen tüm yüze sürsem olurmu dedim süper olur dedi.. ama dışarı çıkarken güneş kremi sürülecek ona dikkat edinnn....:KK54:

evet canım güneş kremi sürmeden sakın dışarı çıkma

ben ocak ayı gibi pepanthane sürüp çıkıyordum lekelerimi geçirsin diye. başka krem kullanmıyordum.
ilk gün süperdi, ikinci günde öyle, ama 3. gün gün ışığına maruz kaldığı için lekelerimin rengi iyice koyulaşmıştı.:KK60::KK60::KK60::KK60:
bir kaç hafta sonra eski açık renk lekelerime kavuştum. kaş yapayım derken göz çıkarmışım :KK69::KK69::KK69:

şimdi sis leke kremine b aşladım. ve kesinlikle güneş kremi olmadan dışarı çıkmıyorum

evet canım güneş kremi sürmeden sakın dışarı çıkma

ben ocak ayı gibi pepanthane sürüp çıkıyordum lekelerimi geçirsin diye. başka krem kullanmıyordum.
ilk gün süperdi, ikinci günde öyle, ama 3. gün gün ışığına maruz kaldığı için lekelerimin rengi iyice koyulaşmıştı.:KK60::KK60::KK60::KK60:
bir kaç hafta sonra eski açık renk lekelerime kavuştum. kaş yapayım derken göz çıkarmışım :KK69::KK69::KK69:

şimdi sis leke kremine b aşladım. ve kesinlikle güneş kremi olmadan dışarı çıkmıyorum

canım sen sis leke kremiyle birlikte bepanthen kullanıyormusun ?? ben sabah ları bepanthen sürüyorumm

evet canım gündüzleri kullanıyorum cildimi rahatlatıyor. ama cuma gününden itibaren kullanmayacağım.

sadece sıcak havlu ile kompres yaptıktan sonra krem sürücem. ertesi gün ecz. mustafa beyi arayıp durumu bildiricem. bana beni mutlaka ara durumuna göre yeni bir kullanma tarifi vericem sana dedi. herkesin cilt yapısı farklıymış

peki kızlar bu krem ten rengini açıyor mu ? yoksa cild renginin daha beyaz olması için başka bi krem daha mı istiyorsunuz?

ten rengini açan ayrı bir krem var sanırım. sipariş verirken söylerseniz ona göre krem gönderir size

Arkadaşlar ben de kullanıyorum bu kremi nerdeyse 1,5 ay olacak ama her akşam sürmüyorum bir gün arayla kullanıyorum buzdolabında saklıyorum bozulur mu acaba ?

nerden alıyorsunuz kızlar bu kremi,sadece lekeler ve sivilce izleri içinmi yüzde kararma renk bırakıyormu daha önceden kullnadıgım sıvılce kremlerınden dolayı çenemde esmerlık var yazında çıkan çillerim,yazada düğünüm var şimdiden kullansam kurtlurmuyum acaba izlerden

Arkadaşlar ben de kullanıyorum bu kremi nerdeyse 1,5 ay olacak ama her akşam sürmüyorum bir gün arayla kullanıyorum buzdolabında saklıyorum bozulur mu acaba ?

Bende buzdolabı kapağında saklıyorum Mustafa bey öyle söylemişti.

Rica etsem 1,5 aylık kremi kullanma serüveninizi anlatırmısınız?
sizde de 3 yada 4. günden sonra kızarmalar oldu mu? Lekeleriniz geçti mi?

nerden alıyorsunuz kızlar bu kremi,sadece lekeler ve sivilce izleri içinmi yüzde kararma renk bırakıyormu daha önceden kullnadıgım sıvılce kremlerınden dolayı çenemde esmerlık var yazında çıkan çillerim,yazada düğünüm var şimdiden kullansam kurtlurmuyum acaba izlerden

google'da sis leke kremi dersen linki çıkıyor . orada sipariş verebileceğin gerekli tlf numaraları var. hatta cep telefonuna mustafa bey direkt kendisi cvp veriyor. hiç sıkılmadan tüm sorularına cvp veriyor.

bu kremin fiyatı ne kadar acaba..bide sipariş verince hesap numarası veriyormuş galiba parayı ptt den gönderebilirmiyiz banka mecburi değildir umarım.. teşekkürler bu konu açıldığı için çünki sivilce ve geçmeyen lekelerinden özgüvenim kalmadı:KK59:

X