Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
25 TL canım çok ufak bir kutu ama zaten pirinç tanesi kadar kullanman gerekdiği için 2-3 ay yeter

bu kremin fiyatı ne kadar acaba..bide sipariş verince hesap numarası veriyormuş galiba parayı ptt den gönderebilirmiyiz banka mecburi değildir umarım.. teşekkürler bu konu açıldığı için çünki sivilce ve geçmeyen lekelerinden özgüvenim kalmadı:KK59:

canım aynı sorun bendede var ... akne izi dolu yüzümmmm..... psikolojik tedaviye bile gönderdiler beni.:KK53::KK53::KK53: ben 6 gündür kullanıyorum... inşallah şifa buluruzz :KK61:
evet ptt dende gönderiliyorr

eczacıyı arayıp 3 günde bir.. tedaviyi cildinizi anlatıyorsunuz ona göre size tedavi söylüyorr ... 3-4 güne bir sürekli arayın... ben sordum lekeler ne zaman açılacak diye 15 gün sonra açılmaya başlar dedi.. inşallah öyle olur ...:21::21:

yardımınız için teşekkürler hanımlar. şimdi iş eşimi ikna etmekte inşallah ister:97:

yardımınız için teşekkürler hanımlar. şimdi iş eşimi ikna etmekte inşallah ister:97:

niye istemesin tedavi olcaksın sonuçta... eczacıyı ara adresini yazdır... hesap numarasını veriyo oaraya parayı yatır.. 1-2 günde kargoyla geliyo...

bide güneş kremi olarak eczacı coppertone forte plus spf 50 yi öneriyoo :KK54:

niye istemesin tedavi olcaksın sonuçta... eczacıyı ara adresini yazdır... hesap numarasını veriyo oaraya parayı yatır.. 1-2 günde kargoyla geliyo...

bide güneş kremi olarak eczacı coppertone forte plus spf 50 yi öneriyoo :KK54:

çok teşekkürler çok istiyorum pürüzsüz cilde sahip olmayı:97:
ben spf 50 güneş kremi alsam kendim olmazmı o şart değil demi?

canım o krem şart değil ama cilt iyi korunmayınca lekeler geri geldi diyenler var yorumlarda... eczacıda bu yüzden coppertone güneş kremlerini öneriyor.. arayıp sorarsın eczacıya.. başka güneşkremleride tavsiye edebilir....

bu krem mutlaka buzdolabında saklanacakkkk ......
bepanthen kremle desteklenecekkkkk......
gündüzleri güneş kremi kullanılacakkkk ( özelllikle coppertone plus spf 50 öneriliyorr )
cilt 3-4 gün sonra tepki veriyo kızarıklık soyulma gibi.. normal bir süreç.. 2 gün ara veriliyo bepanthen sürülüp buz masajı yapılıyo....
3-4 günde bir eczacı mutlaka aranıp cildin durumuna göre tedavi uygulanıyoo.....

peki kızlar bu krem ten rengini açıyor mu ? yoksa cild renginin daha beyaz olması için başka bi krem daha mı istiyorsunuz?

benm de sivilce izlerim sivilcelerim vardı asıl amacım renk açmaktı ama sivilceler var diyeherkesin kullandğ kremden gönderdi bana o renk açmıo sadece lekleri geçirio ve hafif bi duruluk verio cilde. o bittikten sonra beyazlatıcıyı fazla koydurdum renk açıcıyı 20 gündr kullanıorm ama bir buçuk tonluk bi değişim var cildimde ellerim buğday renkti yüzüm esmer hemen hemen ellerime yakın renge geldim ben ise 4 beş ton açmak istiorm

benm de sivilce izlerim sivilcelerim vardı asıl amacım renk açmaktı ama sivilceler var diyeherkesin kullandğ kremden gönderdi bana o renk açmıo sadece lekleri geçirio ve hafif bi duruluk verio cilde. o bittikten sonra beyazlatıcıyı fazla koydurdum renk açıcıyı 20 gündr kullanıorm ama bir buçuk tonluk bi değişim var cildimde ellerim buğday renkti yüzüm esmer hemen hemen ellerime yakın renge geldim ben ise 4 beş ton açmak istiorm

canım benimde kırmızı kırmızı sivilce lekelerim var ... 2 senedir geçiremedim... sisleke kremine başladım 6 gün oldu daha.... senin sivilce lekelerin geçtimi tamamen.. biraz bilgi verirmisin... asıl etkiyi ne zaman görmeye başladın 15 -20 gün sonra falan mı ???

kremi günde kac kez kullaniyorsunuz? sabah aksammi yoksa aksam yatmadan önce yeterlimi.

eczacının söylediğinden daha fazla sakın yüzüne sürme olur mu?

pirinç tanesi kadar süreceksin

3-4 gün sonra kızarıklık olursa da korkma hemen eczacıyı ara. eğer ulaşamazsan.
2 gün kreme ara ver sürme ve 2 gün boyunca bepanthane sür

google'da sis leke kremi dersen linki çıkıyor . orada sipariş verebileceğin gerekli tlf numaraları var. hatta cep telefonuna mustafa bey direkt kendisi cvp veriyor. hiç sıkılmadan tüm sorularına cvp veriyor.

sağol canım cvbın için:)

cildim kızarma bozarma dönemini atlattı:KK66::KK66::KK66:

eczacının tavsiyelerinide yaptım. dinlendirdimi bepantane falan uyguladım. buzla masajlar yaptım

şimdi sıcak kompres ve sadece krem uygulamaya başladım. ptesinden beri yapmaktayım.
dünden beri çenemin iki yanında hafif sızlamalar var ama kızarıklık yok. böyle böyle alışacak galiba:KK20::KK20::KK20:

gelişmelerden haberdar edeceğim...

bu arada lekelerimde açılmalar oldu. nişanlımla haftasonları görüşebiliyoruz. böylece o daha çok farkediyor. düzelmiş lekelerin açılmış. lütfen dikkatli ve düzenli kullan sonrada bırak daha kullanma dedi :KK64::KK64::KK64::KK64:

kaçıncı günüm oldu artık bilmiyorum

ama her kızarıklık olduğunda kreme ara verip bol bol bepantene sürdüm

sonra sıcak kompres ve sis leke kremi kullandım. genelde 3. günden sonra bende hep kızarıklık oldu

gündüzleri hep bepantene kullanıyorum. ama gerçekten cildime iyi geldi. lekelerim çok açıldı

düzenli kullanmadığım halde lekelerim çok açıldı. düzenli kullansaydım eminim tamamen kaybolurdu.

Mustafa bey genelde 2 gün ara ver sonra kreme devam etti dedi. ama ben üşengeçlikten hep 4-5 yada 6 gün ara vererek krem sürdüm

kaçıncı günüm oldu artık bilmiyorum

ama her kızarıklık olduğunda kreme ara verip bol bol bepantene sürdüm

sonra sıcak kompres ve sis leke kremi kullandım. genelde 3. günden sonra bende hep kızarıklık oldu

gündüzleri hep bepantene kullanıyorum. ama gerçekten cildime iyi geldi. lekelerim çok açıldı

düzenli kullanmadığım halde lekelerim çok açıldı. düzenli kullansaydım eminim tamamen kaybolurdu.

Mustafa bey genelde 2 gün ara ver sonra kreme devam etti dedi. ama ben üşengeçlikten hep 4-5 yada 6 gün ara vererek krem sürdüm

ilk qünde kızardı ama yara yaptı ya bepanthen sürünce kabukları çıkıo yemek yiyerken...yanlış mı yaptım :SSS

Son düzenleme:
sürekli bepantene sür canım

2 gün boyunca yüzdeki pullanmalar ve kurumalar çok oluyor ama aklına geldikçe sür

sonra cildin bepanteneye bile alışıyor

asis sana bişey sorcam senin yüzündeki ki sorun neydi?
şimdi yüzün nasıl geçti mi?
ve son olarak ürünü herşeyiyle beraber ne kadara aldın ?
şimdiden çok teşekkürler asis.. :)

yanağımdaki bi kaç leke için alayım bende
fiyatı? kaç ml?

X