Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ben beğeniyodum aslında kremi benim sorunum yazın güneşmzn çok sert olması bulunduğum yerde ve cildim hemen kararıyo benm yazın
sorun yazın cildimin bozulması güneş koruyucular korumuyo malesef beni böyle bi cildim var ama kullandığım dönem çok güzel kışın yani herkes ne kadar parlaklaşmş cildin diyo benm sorunum yazın malesef kremde sorun değil
artıkremin içeriğini değiştirmiş sanrm adam yumuşatmış o iyi olmamışş eskiden güzeldi yeni krem işe yaramıo boş

şu bir gerçekki ne yaparsanız yapın herkesin dediği gibi kullanmayı bıraktıktan 3

şu bir gerçekki ne yaparsanız yapın herkesin dediği gibi kullanmayı bıraktıktan 3

şu bir gerçekki ne yaparsanız yapın herkesin dediği gibi kullanmayı bıraktıktan 3 gün sonra lekeler geri geliyor kesin çözüm değil kesinlikle. ömür boyu da kullanılamaz.
yüzün koruyucu tabakasını yok ediyor bir darbe alındığında sonuç kötü olur

kullandığın süre boyunca çok memnun kalıp çok mutlu olucaksın kurtuldum diyeceksin ta ki kullanmayı bıraktıktan sonra. bırakınca 3 gün de leker yerli yerinde nasıl yok olup nasıl geri geliyorlar bilmiyorum ama bi bakıcaksın yüzün aynısı gibi

Daha kullanmaya baslamadim zaten, yine de yorumun icin tesekkurler.

Kesinlikle geçiriyor bende yıllardır lekelerim geçsin diye türlü türlü ilaçlar denedim ama bu bambaşka birşey.. hala devam ediyorum yaklaşık 20 gün oldu kullanmaya başlayaşı ve tüm lekelerim geçti..Bana bunu tavsiye edip kullanmama vesile olanlara çok teşekkür ediyorum.. elveda pudralarım..

Bende kullanmak istiyorum ama birinin beni cesaretlendirmesi gerekiyor.. Korkuyorum Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..lütfen kullanan arkadaşlar son durumlarından haberdar etsinler..

sıyah nokta yaptı daha cok sıvılce yaptı berbat oldu kullanırken cok ıyı hatta beyazlatıyo tenın rengını acıyor ama sısy ve beyaz noktw yapıyı onlarda sıvılce okuyo ve tekrar iz kısır dönngu gıbı etkı yapıyı tavsıye etmıyorum guzelum culdımı mahvettı

Kremi kullanırken sokağa çıktınız mi hiç nazendebayat? Yani insan icine çıkabilecek bi durumda olunabimiyor mu onu merak ediyorum.. Bir de ben eşimden habersiz kullanmak istiyorum çünkü bana kızıyor.. Fark edilir derece de kötü oluyor mu lütfen bilgi verin.. Şimdiden teşekkürler..

eskiden krem aksine sivilce çııkmasını önlüyodu deri altındakileride kusturuyodu bu yeni krem benm hoşuma gitmedi yumuşatılmış gibi

mrh. geçen kış kullandım bu ürünü.KK dan heveslenerek ve eczacının verdiği garantilerle aldım bu ürünü.tam harfi harfi ne uyguladım çok zahmetli bi kullanımı olsa da. tel de eczacı ile görüşürken hiç açılma yok dedim sürekli olacak zamanla dedi. 1 tanesi bitti(-ki bitmeden kesin işe yarar diye konuştu hep telde). 2.sini göndereyim dedi ve ben gene aldım o kadar ikna edici konuşuyordu ki!!!
onu da aldım ve ne yazık ki tam bi hüsran değil fayda inanılmaz lekeler daha da koyulaştı. yeni lekeler oluştu. tam bi paçavraya döndü suratım. sorduğumda ilgilenmedi daha sonra telefona bile çıkmadı artık. ama Allah biliyor yukarıda bu kadar paragöz olmasın insanlar.

Bende sis leke kremi kullanmaya başladm 3.aşamadayım.Cildimde bariz bi farklılık oldu.Kremi kk dan duydum ve daha önce okuduğum yorumlar çok farklıydı.O yorumlara dayanarak aldım.Ama şimdi yorumlara tekrar baktığımda büyük hüsrana uğradım Herkes lekelerin eskisinden de fena halde geri döndüğünü söylüyo.Bari eskisi gibi geri gelse oa da razıyım şuan.Oysa ki ne kadar sevinmiştm geçiyo diye ama hevesim kursağımda kaldıAma eğer cildime bi zararı olursa eczacıyı şikayet ederim.Kimse bizim ruh sağlığımızla oynayamaz.Bakalm tedavi bittikten sonra neler olucak...

cildinize bi zarar olmaz iyinşyetli oldğnu düşünyrm eczacının ben 2 sene kullandım kremi ara ara benm yazın bronzlaşma problemi olduğu içn geri dönş yaşıodm her yaz ama kullandığım dönem rengimide açıodu leklerimde açılıodu sivilce bile çıkmıodu 30 yaşında sivilce çıkaran insanım ama eczacı sanırım şikayetden korktuğu için kremi yumuşatmış krem eski kadar etkili değil bana göre nedenide çoğu insann cildnn kuru ve hassas olmasıderisi ince olanlarn çok az kullanması gerekio dikkatli kullanması gerekio bnm cildim kalın yazın bronzlaştığım içn çokça o yüzden ben kremn önceki hali ile bile sert diodum eczacıya çok sertyapıodu buna rağmen tahriş olmadı cildim kış bitene kadar hazirana kadar da kremi kullanmasamda geri dönüş yaşamadım benim sorunum yazın krem kullanmadığım dönemde yazın aynı problemden muzdariptm ben
demek istediğim herkesin cilt yapısı farklı dikkatli kullanıldığı zaman sorun oluşturmaz bence krem dedim ya bana bu kremin son hali cildime zararı tahrişi bırakın hiç etki etmio bile eczacı hassas ciltlerin şikayetnden dolayı korkup kremi yumuşatmış bence krem eski haline getirse eczacı ömrüm boyunca bu kremi kullanabilirim hiç bi krem etki etmemişti bana bu krem dışında

leklerinizin durumu önemli güneş lekelerine süper bi kremdi önceleri şimdi yumuşatıldığını düşünüyorm hassas ciltlerin tahriş prıblemii olduğu için krem daha hafif hale getirilmiş sanırım.
sivilce izleri geç iyileşio ben ilk kullandığımda iki kutu kullandım ama her gören cildine ne yaptın diodu ne kullanıosn cildin parlaklaşmış diodu cildi parlaklaştırması güneş leklerini tamamen yok etmesi sivilce izlerini zamanla hafifletmesi cildi sıkılştrrması ten rengini açması beğendiğim özellikleri idi sevmediğim yönleri ise çok dikkatli kullanmak gerekio kullandığın dönem peeleng yaşıosn iple yüzümü aldırmaya kalsam bile suratm domates gibi oluo çok hassaslaşıo ama bebek gibi oluo
ben bi 5 kutu kullandım 2 senedr ara ara istedim yaz bitimnden sonra unutmadan güneştn korumak gerek güneş koruyucularda tam korumuyo eczacnn suçu değil ve cildi hassas olanlarda problem oluo

arkadaşlar yeni katıldım ben bu kremi kullananlar cilt özelliklerni yazarlarsa daha iyi olur olumsuz yorum yapanlar sanki sivilce problemi olan arkadaşlar bizlerde ona göre kremi almaya karar veririz

eczacının tel kapalı ulaşabilicem bi num varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim eczanedende ulaşamadım.

Burada okuduklarımdan etkilenip bugun mustafa beyi aradm.İşte 1 ay sonra lekelern tekrar geri geidiğini hatta eskisinden de beter olduğunu söylüyolar böyle bişey mümkün mü dedim.Çok mantıklı bi açıklama yaptı.Lekeleri tekrarlayanların güneş kremi tercihleri yanlış dedi.Sebamed vb. güneş kremlerini kullanıyolar onların içinde de güneş koruma faktörü çok çok düşük dedi.Ayrıca 2 saatte bir tekrar sürülmesi gerekiyo dedi.yanlış kullanım yüzünden bu sorunu yaşıyolar dedi.Bana da mantıklı geldi.Bnde sebamed in koruyucu etkisinin pek olmadığını duymuştum.Bn coppertone forte plus kullanıyrm zaten senelerdir.Aşırı parlıyo ama olsun.Lekeli olmasından iyidir.İnşallah cildim bu güzelliğini korur.Çünkü aynalara artık yakından bakabiliyorum.yıllardır yapamıyodum fobi olmuştu resmen.Artık bitti çok şükür:)

ben mustafa beyede kremede inanmıyorum çünkü ben kremi tarif edildiği gibi kullandım güneş kreminide piyasadaki en kalıteli ve piğmentasyon sorunu için olan güneş kremini kullandım bırakın 2saati nerdeyse saatte bir sürdüm hiç güneşte kalmadım bunlar boş laf mustafa bey sadece kremi satmakla ilgileniyo bi süürü lekelm var ve ben artık bu lekelrin gideceğinede hiç inanmıyorum onlarla barışmak in iyisi

lekelerin gitti ve geri mi geldi yoksa hiç mi gitmediler canm??

lekelerin gitti ve geri mi geldi yoksa hiç mi gitmediler canm??

evet lekelerin gitti vede geri geldii aslında 3yıldır kimsayal peelingle bile gitmeyen lekelerin kısa bi sürede gitmesi banada inandırıcı gelmedi ben ona gitt geri geldi degilde lekelerim saklanmıştı geri açığa çıktılar birde yanına yeni lekelerde getirdiler diyorum kullanacaklar dikkat etsin daha çok leke ile müsacedel etmek zorunda kalabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…