sırt ağrısı

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
kızlar şuan 29. haftamdayım aşırı dercede sırt ağrısı çekiyorum sabah yataktan kalkmadan başlıyor uyuyana kadar bir tek uyuyunca rahat edebiliyorum.bir fikri olan varmı neden bu kadar çok ağrım var ve nasıl geçebilir.

bende 30 haftalığığm geçen hafta benide sırt ağrım oldu.bu hafta sadece akşamları hafif oluyor.doktor normal dedi.doğum için çatı kemiği açılma yaptıkça bele vuruyormuş.Birde gündüz gün içinde oturma şeklinden kaynaklanımornuş.belini doldurarak otur.bel boşluğuna yastık koy artık bu haftadan sonra ağırlaşıyor insan.benim ağrılarım azaldı hatta kalmadı.günlük yürüyüş sayesinde.yürüyüş çok önemli...birde hergün nefes egzersizi yap çok rahatlarsın...hayırlı doğumlar inşallah hepimize.

benm bebeğim daha 22 de:ecrin_bebek: ama asırı derecede bel agrısı cekiyorm ayrıca kuyruk sokumumdaki agrı bitiriyor beni yhasenağlama oturamıyorum sizin var mı kuyruk sokumunda??bel agrısı normal diye bildiğim için endişelenmiyorm

canım o ağrılar normal oluyorlar sonra kendiliklerinden geçiyorlar.ama süt ve maden suyunun azda olsa faydası oluyor

canım çatı açılmasından oluyormuş o ağrılar ya sıcak tutucaksın sürekli yada masaj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…