Ovitrelleden önce yumurta çatlama ihtimali ve aşılama

Kizlarr nasilsiniz 🤍 ben cuma gunu ignelere yeniden basliyorum 6 kez asilama icin 😕 bu son sansim asilamak icin insallah olur 💗💙 sizce yumurtaliklar icin ne yiyim ?

Tamam canım haberleşelim inşallah. 😊
Sonuç maalesef negatif çıktı canım sanırım seninki de öyle başka bir konuda gördüm😕😔 benim ilk aşılamamdı ama öncesinde 3 aylık klomen kullanmışlığım vardı femarada daha çabuk tepki vermişti yumurtalar yine nasip olmadı😔 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda bebeklerimize kavuşuruz 🌸

Sonuç maalesef negatif çıktı canım sanırım seninki de öyle başka bir konuda gördüm😕😔 benim ilk aşılamamdı ama öncesinde 3 aylık klomen kullanmışlığım vardı femarada daha çabuk tepki vermişti yumurtalar yine nasip olmadı😔 hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda bebeklerimize kavuşuruz 🌸
Evet canım benim de negatif. Artık Tüp bebek için elleri sıvadım araştırmaya başlayacağım hayırlısı olsun hakkımızda üzülmeyelim

Evet canım benim de negatif. Artık Tüp bebek için elleri sıvadım araştırmaya başlayacağım hayırlısı olsun hakkımızda üzülmeyelim
Aynen hayırlısı buydu demekki üzülsekte bir şeyleri değiştiremiyoruz maalesef neyse tekrar ayağa kalkıp yeni tedavilere umutla başlama vakti umarım seninde önündeki süreç kolay ve neticesi güzel olur🌸

Evet klomen+çatlatma iğnesi+ Aşılama
Merhaba. Ben geçen gafta adet oldum femara kullandım beşinci gün kontrole gittim sağ kasığım da 16 m sol kasığım da 3 tane 18-20 m yumurta vardı akşam 6 da ovitrella iğnesi oldum değerlendirdik eşimle bugün beşinci gün iki gündür sağ kasığım özellikle şiddetli sancı oluyor göğüs hassasiyeti baş ağrısı iğnenin etkismi bir bilginiz var mı acaba buarada kaç gün sonra gebelik testi yaptınız ❣️

X