Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar günaydın naaptınız hediye bulabildinizmi bakiim size adres veriorum bakın bakalım http://www.**************/
adresine girerseniz kıravat ve kol düğmeleri indirimle satılıyor ve maddi olarak da ucuz bi bakın bakalım

Son düzenleme:
seçil nrdsn kız sen oglen oldu ne gunaydını verdıgn adres aclmıyo cnm tıklanmıo adrese
bu arada senın gmaıl adresını gmaılıme ekledm habern olsn :)

tamam canım canım markafafoni sitesine girersen bi bakamnı öneririm yaa site adresi neden açılmıyor anlamdım ama neyse fisfisfis ya bu arada sabahtan beri çok işim vardıda pek siteye uğramayamadım

bide benm aklıma bişey geldi twigyde sevgililer günü için çok şeker
terlikler var terlik de alabilirssiniz şöyle ayacıklarını sıcacık tutsun... zemuszemus

kızlar bu nasıl ya markafonide 14 tl
2250.jpg

bence güzel valla ecemciim ayrıca markafonide çok güzel saatler kol düğmeli kravatlar felanda var
spedyciim kusurabakma sitenin adresi markafoni zemuszemus

canım evt bulurumda hem kaliteli hemde fiyatı uygun yanına diye düşündüm
gerçekten harika setler var secl ama günlük hayatta hiç takım elbise kullanmıyo işi gereği o yüzden boşa almış olurum öle bi hediyeyi

canım evt bulurumda hem kaliteli hemde fiyatı uygun yanına diye düşündüm
gerçekten harika setler var secl ama günlük hayatta hiç takım elbise kullanmıyo işi gereği o yüzden boşa almış olurum öle bi hediyeyi

Biliyorum bende baktım modellere falan dün.
LCW yada herhangi yerleri bi gez canım muhakkak vardır böyle modeller eğer bulamazsan
model ve fiyat gerçekten iyi internetten verirsin.olumunekankayizsmile

evt ya hiç aklıma lcw tabi ya ordan bulurum ben bişiler kesinn
orjinal şeyler orda var çünkü

Hediye Listem.
1) Twigy Çift Terlik ikimize de bize geldiğindee giyeriz.
2) Kol Düğmesi ikimizin isimlerinden oluşan
3) Resimli çakmak düşünüyorum :asigim:
4) Cüzdan alabilirim
5) ecceminki gibi bi hırkada olabilir.

Fikir verin yavru kurtlar.
Atkım bitti onun yanına alacağım bide :nazar:

X