Sipaydi ye Yardım lütfen

gamze tut kolundan çıkar piste
yada dans edenlere acıklı acıklı bak
içine falan çek tanıdğı kime de olmıcak ya
bakarsın dansa çıkar

birde orda kimseyi tanımıyon ya demicek mi o nasıl okul arkadaşın bu

olumunekankayizsmile düğüne gelincede nerden çapırdım bunu bu kadar dicen he aklinialirimsmile

evet yaw yanına da 1 lt kola al ama tamma mı :1rolleyes::1rolleyes:

:
alırım be yavrummmmm ama sen yanına rujda al tazelersin, hee bide çekirdeği siyah alıcam kaydirigubbakcemile3
gamze tut kolundan çıkar piste
yada dans edenlere acıklı acıklı bak
içine falan çek tanıdğı kime de olmıcak ya
bakarsın dansa çıkar

birde orda kimseyi tanımıyon ya demicek mi o nasıl okul arkadaşın bu
onu düşünüyorum bende ecem yaa öle derse kimse gelmemiş hepsi evlendi uzak mesafede oturuyorlar derimm olmamııaklinialirimsmile

de canım altına imzamı atarım işe yarar laelaelaelaelae

tamam bidenemmm kaydirigubbakcemile5

ama şunuda sölim ne olur ne olmaz sen yinede bana sözünü unutmaa hani vardı ya kenarda köşede birileri :)))

sen bak etrafına canım bekarları anlarsın zaten ayarlarız benim ailemde tüm erkekler bekar vallahi öyle düşün artık lülülülülülülülülülülülü bi kaçı evli onlarda zaten eşleri ile gelirler.. Hakanın ailede de var :nazar::nazar:

sen bak etrafına canım bekarları anlarsın zaten ayarlarız benim ailemde tüm erkekler bekar vallahi öyle düşün artık lülülülülülülülülülülülü bi kaçı evli onlarda zaten eşleri ile gelirler.. Hakanın ailede de var :nazar::nazar:

aman tanrımmm desene senin nişan bayaaa bi bereketliiii farz oldu giyinip süslenip endamımla yümekk pisstte ee ufacıkda değilim 1 75 boyum var görülürüm herhalde yada daha sonra cd'de izlerken sen benden bahsedersin artıkıınn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aman tanrımmm desene senin nişan bayaaa bi bereketliiii farz oldu giyinip süslenip endamımla yümekk pisstte ee ufacıkda değilim 1 75 boyum var görülürüm herhalde yada daha sonra cd'de izlerken sen benden bahsedersin artıkıınn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eee herhalde canım mesela hakanın bi arkadaşı var kankası gibi bende çok seviyorum onu ve ailesini :nazar: mükemmel birisi ama çok fazla rahat değildir seni beğense bile söyleyemezz ama onunla sevgili olan hem kendisi açısından hemde ailesi açısından yaşamış mükemmel bi ailesi var yarın akşam onlardayız hatta olumunekankayizsmile

X