Sipaydi ye Yardım lütfen

ya ben buralarda birkaç yere sordum uçuyo fiyatlar
sözde nişanda resim çektirdiğimiz adamla anlaşıcaz dış çekim yapıcak bize
500-700 arası bi rakam çıkıyo

anladım eee 100*200 fazlası zaten düğün hikayesi falan
Biz biri ile konuştuk 1000 YTL dedi ama istanbul dışı yol parası da dahil.
ozamn gelsin araştırırız canımn.

ya yol parası konaklama falan istiyolar çünkü hikaye olcak bi şekil yok bizde
yani kuaförde ben resim istemiyorum
çıktıktan sonra çekicek
ibo zaten tek başına resim hiçç sevmiyo
o yüzden dış çekim yaptırmak istiyoruz
akşam falan gerek yok fotocuya

aynen bakıcaz işte ya

nişan için anlaştığımız yer babamın arkadaşı ya
babam bi gün beraber gidelim dedi
adama kzım gelicek ilgilen demiş
oda öyle olunca 10 yerine 12 tane resim vereyim sizinkilere demiş :KK70:

onda heycan duygusu yok ne yazık ki :KK70:
hafta içi ya kimseden rica edemiyo
akşam salona giderken falan belki verir arkadaşına ama
gündüz işten izin alması gerekicek gelcek kişinin falan

he bu benim düşüncem o belki farklı düşünmüştür onu bilmiyorum

değil gibi
ben söylersem benim dediğim gibi olur ama yorum yapmayı şimdilik düünmüyorum
hafta içi bi akşam kankasına gitcez orda açılır belki konu

haftaya bugün gizemdeeee güm güm güm güm etkisi yaratıcakk sanırım bu saatlerde kuaförde olcak benim güzel yüzlü esmerim zemuszemuszemuszemus
ayyyyyyy ben senden önce hazırım gizem beyaz elbisem falan, yaa ama ama beyaz elisenin altına babet ayakkabılarımımı giyim yoksa siyah taşlı topuklu ayakkıbalarımı?? peki hangi renk çanta takmalıyım?? elbisem yazlık bi elbise olucak askılı falan ve etek kısımlarında mavili kahverengili desenler varr kaydirigubbakcemile3 ay bana ne oluyo ya yaa çok heyecan şey ettim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yanımdada kavalyem olucak o akşam gelip beni evden alıpp doğruuu fatih gönül davet salona vınnnnnnnnn...
bu kişi benim için özel biri olduğu için seni nerden tanıdığımı sordu bende okuldan arkadaşım dedim senin için gizem çaktırmaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gamze hoşgeldin canım
kırldım ya gülerken kaydirigubbakcemile3
bu özel şahsiyet eniştemiz oluyo sanırım
ve de burdan haberi yok dimek ki

eceee vallla bana ne oluyossaa ben nie heyecan yaptıysamm analamadım bi türlüüü beaa :))
annemler diyoki sen nie özeniyon gelin senmisin diyo ('',) ee yok yani tamamen gizem için hani ilk kez görcek ya beni onun yüzünden şey ettiydim bide özel günü ya hani tamamen gizem için yanii :))))
kavalyemin evet burdan haberi yok ee bende iki saat açıklama yapmamak adına okuldan arkadaşım dedim oda tamam ben gelir seni evden alırım 6'da işten çıkıyorum trafiğin durumuna bağlı ama geç kalmayız ve 7:30 gibi salonda oluruz dedi :)

valla gamze benim içind eğlenin
şaka bi yana bende gitcek olsam kesin acayip heycan yapardım
boll bol resim çek eklersin sende

haftaya bugün gizemdeeee güm güm güm güm etkisi yaratıcakk sanırım bu saatlerde kuaförde olcak benim güzel yüzlü esmerim zemuszemuszemuszemus
ayyyyyyy ben senden önce hazırım gizem beyaz elbisem falan, yaa ama ama beyaz elisenin altına babet ayakkabılarımımı giyim yoksa siyah taşlı topuklu ayakkıbalarımı?? peki hangi renk çanta takmalıyım?? elbisem yazlık bi elbise olucak askılı falan ve etek kısımlarında mavili kahverengili desenler varr kaydirigubbakcemile3 ay bana ne oluyo ya yaa çok heyecan şey ettim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yanımdada kavalyem olucak o akşam gelip beni evden alıpp doğruuu fatih gönül davet salona vınnnnnnnnn...
bu kişi benim için özel biri olduğu için seni nerden tanıdığımı sordu bende okuldan arkadaşım dedim senin için gizem çaktırmaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aman Allahım bu heycan bu ne espirili kişilij yavrucumnm sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
Eniştemizle gelceksiniz demekki woow süpersin yaneee delikafaduldendelikafadulden
çok mutlu oldum gelin bakalım canım istediğini giy altına eminim ikisi de sana yakışacaktır :nazar:
Haftaya bu saatte ben resim falan çektiriyor olurum yada eyübe falan geçiyor oluurm ohaoldumsmile

saol tatlım
sanada ınsss

amin canım inşallah a.s.

X